Така бойова Я• 29 января 2025

В 67 років мама стала недієздатною

Не очікувала такого в такому віці
Ходимо лікуємося по всіх лікарях, результату ніякого
Покращена• 29 января 2025
Деменція?
Дідова баба• 29 января 2025
В чем именно проблема?
Морковку дай• 29 января 2025
Що сталося?
Ужгород• 29 января 2025
Психічні проблеми?
Пампушечка• 29 января 2025
по яких лікарях ви ходите?
Жена миллионера• 29 января 2025
Тягніть, сил вам. Іншого не вигадали. Себе психічно бережіть.
Да, я блондинка!• 29 января 2025
Тут половина тем такие - напишут три слова и пропадут. А потом 10 страниц надо выпрашивать подробности и ещё 10 - догадываться чего автор хотела.
Автор, ау! Чего хотели- то?
автор Така бойова Я • 29 января 2025
Ответ дляДідова баба
В чем именно проблема?
Почалося з корони, потім серце, потім щитовидна, потім залізнодефіцитну анемію знайшли, гастрит, панкреатит, зараз підняли гемоглобін, по самопочуттю як і було, тепер якогось чорта підвищений ферітин, уже не знаємо шо робити… кожен розказує своє, безкінечні лікарі, аналізи, дослідження, сильна втома і важко ходити
Пампушечка• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
ви ж пишете, що вона недієздатна
автор Така бойова Я • 29 января 2025
Ответ дляПампушечка
по яких лікарях ви ходите?
Сімейний, невропатолог, гастроентеролог, лежали в кардіології, потім по анемії, ще гематолог, ендокринолог
Дідова баба• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
В смысле вы понятия не имеете что значит. ’Недееспособная’?
Анютины ласки• 29 января 2025
Недієздатна - це людина,яка не усвідомлює своїх дій.
автор Така бойова Я • 29 января 2025
Ответ дляПампушечка
ви ж пишете, що вона недієздатна
Ну сильно здала, навіть муоо винести 4 хв пішки важко не має сил
Поросенка• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Де тут недієздатність?
автор Така бойова Я • 29 января 2025
Ответ дляПоросенка
Де тут недієздатність?
Не може вийти в магазин, це шо?
Пампушечка• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
я не розумію, як при наявності доступу до будь-якої інформації, не мати поняття, що таке недієздатність.
Пампушечка• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Не може вийти в магазин, це шо?
це ’не може вийти в магазин’
автор Така бойова Я • 29 января 2025
Ответ дляПампушечка
Тут можуть лише обісрати?
Морковку дай• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Доплер делали?
автор Така бойова Я • 29 января 2025
Ответ дляПампушечка
Чого ви пристали до слова?
Просериарила молодость• 29 января 2025
У моєї мами це все років з 50, зараз 66, не можу назвати її недієздатною,ще працює)
Да, я блондинка!• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
И что тут про недееспособность? Плюс у вышеперечисленному артроз, мигрени, энцефалопатия - прекрасно живу и работаю. Чего и вашей маме желаю.
Пампушечка• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Чого ви пристали до слова?
недієздатна особа це особа зі стійким психічним розладом.
вам все одно, як вас називатимуть, наприклад?
Там все розмивчато• 29 января 2025
Ответ дляПросериарила молодость
моей 59, тоже работает, неполный день, правда. как и у большинства - сил мало, спина болит, голова болит, ноги болят. непонятно, что так автора удивило
автор Така бойова Я • 29 января 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Якщо працює значить все не так погано
Elena755• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Тут можуть лише обісрати?
Да, бывает. Но в вашем случае у мамы такие симптомы, как у половины населения страны.
Да, я блондинка!• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Не може вийти в магазин, це шо?
Це - бред и издевательство над вами. Ге приходите к ней пару недель. И жизнь наладится без врачей
Пасти Ла• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Феритин високий при запальному процесі. Шукайте, що орган хворий
Гарантую неперелевки• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Не може вийти в магазин, це шо?
Недієздатність- це коли людина під впливом хвороби- не розуміє що робить,втрачає зв´язок з реальністю.
А те, що людина слабка, навіть лежача, не говорить про те, що вона недієздатна
Я б такое не носила, но продаю• 29 января 2025
Ответ дляТака бойова Я
Не може вийти в магазин, це шо?
Я вас розумію. В мене така сама. І вік такий же. 1958р.н.
Я в шоці.
Але в неї діабет 2ого типу розвинувся після операції , видалили матку з яєчниками. І понеслося. Потім війна. Стрес. І скосило. Хоч в більш-менш безпечному місці, але будинок ходуном коли збивають безпілотники. А вона все життя боялася навіть грому. )))