Ацетилсалициловая кислота• 04 февраля 2025
Міома, операція з видалення
Дівчата,кому видаляли міому, яку підготовку ви проходили? Поділіться досвідом, я ніяк не наважусь. Яким методом видаляли, чи робили перед видаленням гістероскопію( бо мені лікар каже, що треба її робити, але я щось не дуже розумію для чого вона)? Щось на прийомі така каша в голові була, а тепер купа запитань ( до лікаря звісно ще піду і неодноразово).
Все буде• 04 февраля 2025
Подружка робила, живе в Польші, поїхала у франківськ і зробила одразу. Міома була величезна. Думати не було часу. В Польші дивились гінекологи на узі і сказали зроблено чудово. Була лапароскопічна операція. Знаю, бо я їздила з нею.
Госпожа Белладонна• 04 февраля 2025
У мене було не так давно лапароскопічне видалення, зовнішній вузол на ніжці, теж довго вагалась, але видалила. Через місяць вже бігала.
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
А перед видаленням гістероскопію вам робили? І скільки вам обійшлась операція? Приватна клініка чи державна?
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля 2025
Ответ дляВсе буде
Робила в держ чи приватній клініці,і яка вартість,якщо знаєте?
Все буде• 04 февраля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Приватній
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля 2025
Ответ дляВсе буде
Приватній
А вартість не підкажете?
Госпожа Белладонна• 04 февраля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Робили гістероскопію та лапару одночасно, бо виявили ще поліпи(( Приватна клініка. Все з підготовкою обійшлось до 70 000 грн. Але міома була більша матки і насіялись поліпи. Та я ще й не один місяць шукала хірурга, який все зробить ювелірно.
Вельшановна• 04 февраля 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
їй не рекомендували видалити все? поліпи часто наростають знову.
Вельшановна• 04 февраля 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Хто робив? Можливо Долик в Мед Атланті?
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ох йооо, я не готова до таких сум, а лікарка каже, що це тільки хірург озвучить вартість(((
А як готувались до операції?
Госпожа Белладонна• 04 февраля 2025
Гістероскопію ні. Робили гістерорезектоскопію - перепрошую вже переплутала.
Педиатор_я• 04 февраля 2025
Вас миома как-то беспокоит?
К сожалению, сейчас многие клиники делают на этом деньги.
Приведу свой пример: миома интрамуральная 52×54 см, рост за год на 8 мм, никаких внешних проявений нет и ничего не беспокоит.
В одной частной клинике врач говорит: срочно нужно удалять, вот в Европе стандартный протокол - все что более 5 см матка удаляется. По деньгам - около 40 тыс операция без предварительных анализов и палаты.
В другой частной клинике оперируюший врач онколог-гинеколог говорит: если ничего не беспокоит, то только наблюдаем и раз в полгода внутриматочная аспирация для обнаружения ранних проблем с эндометрием. 1 раз в 3 месяца колю Депа-провера.
Вот уже два года наблюдаем, миома на одном уровне.
А если бы я послушала первого и легла под нож или лапароскопию?
Мой совет: не слушайте мнение одного врача, тем более по поводу удалений органа.
Все буде• 04 февраля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А вартість не підкажете?
Здається десь 30 000
Госпожа Белладонна• 04 февраля 2025
Ответ дляВельшановна
ніхто не пропонував, ще в планах народжувати
Вельшановна• 04 февраля 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
тоді зрозуміло. Хай все вдасться.
Госпожа Белладонна• 04 февраля 2025
Ответ дляВельшановна
Хто робив? Можливо Долик в Мед Атланті?
Консультувалась у Вінниці та Києві
Вельшановна• 04 февраля 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Консультувалась у Вінниці та Києві
вибачте, то я не вам задала питання.
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля 2025
Ответ дляПедиатор_я
Вас миома как-то беспокоит?
Ні, ніяк не турбує, я її спостерігаю вже два роки майже. Вона не збільшилась, але я її стала наче періодично відчувати. В мене вона приблизно 6*8, трохи більше матки. Була в декількох лікарів, і всі,як один радять видалити, і жити спокійно. Вона в мене сумбукозна із кровотоком, якось так
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля 2025
Ответ дляПедиатор_я
Вас миома как-то беспокоит?
Вибачте, а внутрішньо маткова аспірація це що???
Госпожа Белладонна• 04 февраля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А як готувались до операції?
Ряд досліджень стандартних по аналізам та узі, список дають. І ще важливо відштовхуватись від дня циклу. У всіх своя вартість, бо залежить від розміру міом.
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля 2025
Ответ дляВсе буде
Здається десь 30 000
Ну це більш менш ще, дякую
Госпожа Белладонна• 04 февраля 2025
Ответ дляВельшановна
тоді зрозуміло. Хай все вдасться.
дякую)
Педиатор_я• 04 февраля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Посиотрите в нете - Пайпель биопсия.
В матку вводят тонкую трубочку и забирают ткань эндометрия на гистологию.
Практически не больно, небольшое покалывание в момент когда наконечник достигает дна матки.
Зато очень информативно.
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дякую за відповідь. Начебто роблять одразу після місячних операцію, чи то я може так зрозуміла
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля 2025
Ответ дляПедиатор_я
Посиотрите в нете - Пайпель биопсия.
Зато очень информативно.
Дякую, подивлюсь
Госпожа Белладонна• 04 февраля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
запропонували дату на 10-й день.
Педиатор_я• 04 февраля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вот и наблюдайте, не испытывайте как говорят судьбу.
Мой врач-онколог сказал- удалить всегда можно, поздно не будет, т.к. по статистике % перерождения в рак очень мал - 0.001%.
Наличие кровотока в миоме обозначает, что ее ткань может расти. У женщин в климаксе или предклимаксе обычно кровоток уменьшается и мимома либо уменшается либо остается в тех же размерах и твердеет ( на узи видны белые пятна).
Госпожа Белладонна• 04 февраля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А як готувались до операції?
у мене всі рідні, знайомі та колеги допомагали по трошку...
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля 2025
Ответ дляПедиатор_я
Ох, до клімаксу ще далеченько. Але ще думаю над цим усім
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Це добре, якщо є кому допомогти. В нас зараз тільки чоловік працює, треба все саменьким...але то таке