Голова колгоспу• 05 февраля 2025
Підвищений ТТГ і одночасно Т3
Лікар розводить руками. Є симптоми: тахікардія, підвищений тиск, тривога, тремор кінцівок, постійні розлади ЖКТ, пітливість, от віднедавна ще аритмія почалася, через що довелося викликати швидку. На ЕКГ з ритмом було уже все ОК, але тиск був 160/90, пульс 106. Сдала гормони ШЗ, ТТГ 4,19, Т3 5,29, Т4. АТПО-норма. Ліпідограмма - загальний холестерин 6,46, тригліцеріди 4,6. Приймаю КОК уже 9 років(((( Лікар поставив соматоморфний розлад. Що робити, куди бігти?
Помаранчова душа• 05 февраля 2025
Та й ттг не дуже підвищений. Не в щитовидці проблема скоріше за все.
Голова колгоспу
• 05 февраля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Мене більше Т3 смущає. Ну і звісно холестерин і тригліцеріди. Статіни не хочу, бо вік не той. Харчуюсь без фаст-фуда, ковбас, смаженого, жирного, солодке дуже в міру, за калорійністю слідкую, зайву вагу маю, але не фундаментально, але ця ліпідограмма, це просто кошмар(
Голова колгоспу
• 05 февраля 2025
Ответ дляротцвеники
Послухаю. В мене така ж ситуація. Тільки завтра піду до ендокринолога
А які у вас прояви? Теж приймаєте гормональні препарати?
ротцвеники• 05 февраля 2025
Ні, гормональні не приймаю. Тривожність, тахікардія, підвищення температури, проблеми з жкт, сильна пітливість. В останній час додався сильний тремор однієї руки, через що і почала обстежуватись. Тобто, вам ендокринолог сказав, що щитоподібна залоза в порядку? І до кого звертатись далі?
Дай подивлюся• 05 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
У меня от кок через 6 месяцев такая дичь началась. Теперь восстанавливаю свой организм. Ну его нафиг эти коки
Голова колгоспу
• 05 февраля 2025
Ответ дляротцвеники
Сказав, що то не через щитовидку. Призначив бісопролол…
Голова колгоспу
• 05 февраля 2025
Ответ дляДай подивлюся
Теж хочу кинути, але в мене, якщо не приймаю, тупо в кожному циклі фолікулярні кісти по 7-8 см… я боюсь не пити(
Манка Я• 05 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Це саме ендокринолог сказав, що все ’в порядку’???
ТТГ 4,19, тахікардія, тривога, аритмія - це схоже на сублкіничний гіпотіреоз.
А ще на початок клімаксу...
А волосся у Вас не випадає?
А ще на початок клімаксу...
А волосся у Вас не випадає?
Помаранчова душа• 05 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Т3 вільний? Це норма
ротцвеники• 05 февраля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Т3 вільний? Це норма
Т3 вільний норма 4.2, у автора- 5.29
ротцвеники• 05 февраля 2025
Ответ дляМанка Я
А ще на початок клімаксу...
А волосся у Вас не випадає?
А ще на початок клімаксу...
А волосся у Вас не випадає?
По симптомам схоже ,навпаки, на гіпертіреоз. Але ттг підвищений
Помаранчова душа• 05 февраля 2025
Ответ дляротцвеники
Т3 вільний норма 4.2, у автора- 5.29
т3 вільний норма у дорослих до 5,6.
Голова колгоспу
• 05 февраля 2025
Ответ дляМанка Я
А ще на початок клімаксу...
А волосся у Вас не випадає?
А ще на початок клімаксу...
А волосся у Вас не випадає?
Випадає(((( але трошки і відростає нове
Голова колгоспу
• 05 февраля 2025
Ответ дляротцвеники
От і мені незрозуміло, як таке може бути. Протилежні ж явища…
Голова колгоспу
• 05 февраля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Т3 вільний? Це норма
Норми лабораторії - до 4,02.
Помаранчова душа• 05 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Норми лабораторії - до 4,02.
Ендокринолог орієнтується на свої норми. Нормально у вас все з щитоподібною залозою. Це просто зараз чомусь модним стало всі симптоми на неї списувати.
Голова колгоспу
• 05 февраля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Свої норми? Є міжнародні норми, які залежать від одиниць вимірювання. Може тоді і показники ліпідограми в нормі? А чого б ні?
ротцвеники• 05 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Я вам завтра відпишусь, що мені ендокринолог скаже, якщо попаду на прийом
Голова колгоспу
• 05 февраля 2025
Ответ дляротцвеники
Дякую вам дуже! Сама вже шукаю якогось іншого ендокринолога
Манка Я• 05 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Норми лабораторії - до 4,02.
Але вже при ттг 3 людина може почувати себе недобре.
ротцвеники• 06 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Добрий день. Ендокринолог мені сказала, що такого бути не може, це помилка і направила перездати аналізи в іншу лабораторію. Ох, це знову купа грошей
Голова колгоспу
• 06 февраля 2025
Ответ дляротцвеники
Дякую, що відповіли) я сьогодні багато перегорнула матеріалу, плюс чат gpt, коротше, таке може бути, і відбувається тому, що гіпофіз намагається компенсувати рівні Т3. Це так званий субкомпенсований гіпертеріоз. Завтра теж їду до лікаря і на УЗД щитовидки, зранку відпишусь, що мені скажуть)
ротцвеники• 07 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Дуже дякую за інформацію! Буду чекати
Голова колгоспу
• 07 февраля 2025
Ответ дляротцвеники
Дуже дякую за інформацію! Буду чекати
Вітаю, сьогодні пройшла УЗД, знайшли вузол щитовидки, ймовірно доброякісний, призначили аналізи на антитіла до тиреоглобуліну, і контроль УЗД через 3 місяці, поки без пункції. Лікар теж спочатку сказав, що таких протилежних результатів по Т3 і ТТГ бути не може, але я пояснила, чому може і вона погодилась, що в моєму випадку це може бути. Тож раджу вам теж пройти УЗД на всякий випадок.
ротцвеники• 08 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Дуже дякую вам за інформацію. Я узд з самого початку робила, а ще вчора і перероблювала. В мене тільки якась неоднорідна структура, яка начебто вказує на гіпотиреоз. Ендокринолог окрім того, щоб я переробила вже зроблені аналізи, теж додала мені аттг, паратгормон і вітамін д. До чого вони не знаю, ще не вирішила, чи буду це все робити. А ви з якого міста?
Голова колгоспу
• 08 февраля 2025
Ответ дляротцвеники
Я з Києва, мені теж оце от скопом призначили. Чесно кажучи, бісить інстаграмне призначення аналізів на дефіцит вітаміну Д. Я його здавати не буду. Та й якщо почитати про паращитовидну залозу, то симптоматика там геть інша: про кальцій-фосфорний обмін. Власне, проблеми з парашитовидкою призводять до дефіциту вітаміну Д. Ну таке… Аналізи призначили за протоколом, типу «так треба».