Допоможіть, будь ласка, виконати завдання.
В Універі дали завдання "Підібрати 3-4 актуальні українські реклами, що дискримінаційно зображують людину"
Я взагалі забула коли останній раз якусь рекламу бачила, ТВ не дивлюсь вже багато років, в соц мережах не зависаю , в усіх найчастіше використовуваних ресурсах реклама відключена.... Почала звертати увагу на борди, але з людьми щось не зустрічаються. Можливо хтось щось бачив подібне, напишіть, будь ласка.
Милота• 06 февраля 2025
Відключіть блокувальник реклами та полазьте по інтернету, так буде найпростіше.
Я теж всюди рекламу відключаю, тож конкретну підказати не зможу.
Слава Українi• 06 февраля 2025
Жпт
1. Реклама рівненської піцерії (2020 рік):
У серпні 2020 року рівненська піцерія опублікувала відеоролик, який викликав обурення через сексистський та расистський підтекст. У відео дівчина стояла на колінах перед п’ятьма чоловіками та їла піцу з їхніх рук, що супроводжувалося фразами з натяком на сексуальні стосунки. Суд визнав цю рекламу дискримінаційною та наклав штраф на заклад.
2. Реклама Лубенського будівельного комбінату (2017 рік):
У 2017 році Лубенський будівельний комбінат розмістив рекламу із зображенням напівоголеної дівчини та слоганом «Зі мною твердіє». Це викликало обурення через об’єктивацію жінок та відсутність зв’язку між зображенням і рекламованим продуктом. Уповноважений з прав людини втрутився, і розповсюдження цієї реклами було припинено.
3. Реклама київського ресторану грузинської кухні (2023 рік):
У 2023 році один із київських ресторанів грузинської кухні опублікував у своєму Instagram рекламу, яка була визнана дискримінаційною за ознакою статі. Після перевірки Держпродспоживслужба наклала на заклад штраф у розмірі 5083 грн за порушення законодавства про рекламу.
Ці випадки підкреслюють важливість етичного підходу до створення реклами та необхідність дотримання законодавства, що забороняє дискримінацію.
Джерела треба?
Ответ дляСлава Українi
Жпт
Джерела треба?
Ого! Дякую!
Але треба рекламу сучасності, за 2017 рік не піде( Джерела бажані, і візуалізація.
Слава Українi• 06 февраля 2025
Ответ дляNapapiri
Ого! Дякую!
Ось вам на заміну, свіжіша реклама:
Реклама харківського коктейль-бару (2024 рік):
У 2024 році харківський коктейль-бар “Поза зоною” опублікував у своєму Instagram меню з напоями, назви яких мали сексистський та дискримінаційний характер, такі як “Мрія педофіла”, “Приниження”, “Інцест”. Це викликало обурення громадськості та призвело до втручання Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.