Оно само купилось• 07 февраля в 09:07

Я мабуть беззуба буду 424000 грн нарахували за 4 імпланта і протез на нижню щел(

ВерСаСе• 07 февраля в 10:15
А где же наша прекрасная доступная в Украине медицина?? Вы же так за нее всех топите? ) А всё просто, если денег нет - ничего не будет, а не только как хают западные страны.
Дай подивлюся• 07 февраля в 10:15
Ответ дляВорожу на каві
челюсть по 1 импланту не делают
Роблять, якщо ці зуби в різних сторонах або зверху та знизу. Можна робити одну таку частину за раз.
всегдаДаДа• 07 февраля в 10:18
Вы дорогую клинику выбрали, это можно сделать дешевле, сходите еще миниум в несколько клиник. К тому же это можно растянуть на полгода минимум
Виправлялочка• 07 февраля в 10:19
В Вьетнаме имплант 500 баксов за все - делают лучше, чем наши.
Кубик Рубика• 07 февраля в 10:20
В доларах це скільки?
Детские_Будут?• 07 февраля в 10:21
Зменшіть понти і йдіть в дешевшу клініку
Пацака-задирака• 07 февраля в 10:23
Автор а кроме этой клинике вы где то были?

Или просто решили с утра так взбодрить советчицу?
тогдалия• 07 февраля в 10:27
Ответ дляБодіпозітівна
Жаліється на що? На те, що пішла в клініку не по карману. Вибачте, але відбитки по 20 000 то якось х..ня
Мабуть же порадили клігіку, бо віддаватись шарлатанам, які окрім, як розповідати, який запущений у вас випадок, та ще й скалічать наостанок, взявши кругленьку суму, автор побоялась. Тепер хоч після відгуків буде більш впевнено шукати інших лікарів.
Бо фіксованих прайсів у них хіба що на матеріал, інше вони з ’ розумним’ поглядом успішно додумують, бо нікого не посадять і не лишать ліцензії.
У нас діти мруть від петедоза наркоза або сепсіса під час лікування пульпітів, а клініка, як працювала, так і працює.
Закон давно покинув нашу країну. Вже відчуття, наче живеш за анархії, де дишеться тільки крадіям держбюджета. А за війни ще і різних іноземних програм і допомог..
автор Оно само купилось • 07 февраля в 10:28
Ответ длявсегдаДаДа
Я розумію але ж я не знаю якого саме лікаря вибрати, всі кажуть вибирати конкретно лікаря. Ось порадили мені але тут така ціна заоблачна((((
Ответ дляПацака-задирака

Мені сказали що потрібно вибирати конкретного лікаря який гарно це робить, порадили лікаря на Фейсбуці.
автор Оно само купилось • 07 февраля в 10:30
Ответ дляПацака-задирака

Також я була в Тараса здоровика
Теж дорого
Шкварочка• 07 февраля в 10:31
Ответ дляБодіпозітівна
Да я знаю, что у них бесплатные консультации. И качество их лечения знаю и методы работы. Я врач стоматолог. Ладно, девочки не буду вас переубеждать)
Ни один уважающий врач стоматолог не сядет на поток бесплатных консультаций.
Якщо потрібно то сяде. А ще бувають з іменем і пафосом роблять хуже чим не розкручені
Силиконочка• 07 февраля в 10:32
Ответ дляПутающаяся
Так, такі ціни на стоматологію...
Раптом що, то я живу в Італії. Пломба тут коштує 150 -250 євро.
Італійці літають лікувати зуби в Албанію, Словаччину та Португалію.
Тут ваш рахунок був би * 3

Теж думаю, що вам варто попросити порахувати ще 2-3 клініки
Вибачте, у нас і зарплати не такі, як у вас. А зуби лікувати мають право всі громадяни, не лише прокурори, судді й гендиректор Укрпошти
Сиреневая цапля• 07 февраля в 10:36
Ответ дляВерСаСе
Ага, в Германии бесплатные импланты на всю челюсть видимо поставят ?
2410diana2410• 07 февраля в 10:38
Автор, напишите мне в личку, я дам своего стоматолога, он сделает все намного дешевле (он мне делал 2 импланта, наращивал костную ткань, делал 4 керамические коронки, делал имплантат моей маме, обслуживает всех моих друзей, все очень довольны)
Нічна ненажера• 07 февраля в 10:39
Ответ дляОно само купилось
Приїзжвйте в Луцьк. Дам хорошого ортодонта
пАлАвинкА• 07 февраля в 10:39
Автор хирург Гордейчук Максим Аркадьевич 0678992126. Работает на Зоологической, очень классный хирург, терапевта/протезиста он может посоветовать, я и муж делали у Жураковского Виктора Анатольевича https://www.instagram.com/dr.zhyrakovskyi_viktor? igsh=MWM5NDRkeDU1bHJ3eg== 5 лет назад правда. Было по деньгам не пафосно и доступно. Все импланты стоят, все ок.
Шкварочка• 07 февраля в 10:39
Ответ дляУравнобешенная
Не получится так, автор, к сожалению. Я ставила осенью циркониевые 5 шт коронок на свои зубы, даже не на штифты, что уже про импланты говорить. По 8000 за одну. Но вышло у меня намного дороже. Снимки, операция,т к была киста, лечение до этого, временные. Я там все 80 наверное и оставила, учитывая дорогу туда и обратно постоянно. И это очень даже недорогая частная клиника но с хорошим врачем... в 80 не вложитесь, к сожалению
А цирконій це нормальні коронки? Мені сказали що цирконій ставлять, це зараз найкраще після вінірів. А тепер читаю, що ще є якісь по виробникам. Задумалась...
Уравнобешенная• 07 февраля в 10:41
Ответ дляШкварочка
Не знаю навіть, який в мене виробник. Після металокерамики я дуже задоволена, але я міняла вже по гарантії, в мене тріснув зуб. Тому зараз намаюсь бути обережніше.
ТАЗератти• 07 февраля в 10:42
В Турции дешевле и больше выбор. Рекомендую изучить вопрос. За два перелёта, установка имплпнтов и потом установка постоянных коронок, все сделаете. Полный онклюзив предоставляют все клиники.
Шкварочка• 07 февраля в 10:42
Ответ дляУравнобешенная
Ого, дивно, в мене теж металокераміка, треба вже міняти.
Майструю крила• 07 февраля в 10:48
Ответ дляБодіпозітівна
Так что, это мало? Это как то охрененно много.
Это не мало, но зубы в нормальном состоянии- это здоровье и качество жизни. А что может быть важнее?
Обстановщица• 07 февраля в 10:49
Ответ дляМаю рацію
а где импланты по 20000? это без формирователя десны, абатмента и коронки?
Киев, но я пробивала так же всю западную по ценам. . Имплант 12 тысяч. Коронка 8. Никаких доп. оплат не было. Это за 1 единицу заплатила.
Смешнюча• 07 февраля в 10:51
Ответ дляДай подивлюся
Так у хороших стоматологів якраз і не буде потоку лише консультацій, бо до нього будуть йти і лікувати!
Я у свого стоматолога в приватній клінці постійно раз на кілька років огляд проходжу, і чоловік, і донька-підліток. Завжди консультація безкоштовно, і якщо вже виявить проблему (а вона не завжди виявляється), тоді призначають дату прийому на платній основі.
І завжди запис на місяць вперед, бо постійний потік платних клієнтів.
І лікар суперовий, завжди якісно робить.
То ви не порівнюйте консультацію для вже клієнтів і ’з вулиці’ Мій кум стоматолог, якось вирішив зробити безкоштовні для всіх. Вистачило аж менше ніж на місяць. Каже, таке враження, що люди просто йшли, бо немає що робити і безкоштовно. Із 10, добре як хоч 1 залишиться. А це розгерметизація інструменту + час лікаря. А от після платних консультицій залишається 8 з 10. Для тих, хто вже є клієнтом, подальші консультації безкоштовні.
Бодіпозітівна• 07 февраля в 10:59
Ответ дляМайструю крила
И что входит в эти 600 000? Винты, ммкроимпланты? Или только брекеты, активации и чистки?
Бодіпозітівна• 07 февраля в 11:01
Ответ дляОно само купилось
Також я була в Тараса здоровика
Теж дорого
Там дорого, але якість хоч прогнозована.
Бодіпозітівна• 07 февраля в 11:02
Ответ дляШкварочка
В сенсі якщо потрібно то сяде. В нас що, рабство? Можна безкоштовно проконсультувати декількох, а не всіх підряд.
Шкварочка• 07 февраля в 11:03
Ответ дляБодіпозітівна
Ви якось неправильно сприймаєте інформацію
Маю рацію• 07 февраля в 11:06
Ответ дляОбстановщица
и все такие секретные, никто клинику или доктора не написал)
Белая котичка• 07 февраля в 11:06
Обратитесь в Полтаву, там много хороших стоматологов цене минимум вдвое меньше. Я например в небольшом городе импланты ставлю, цена за два импланта 50 тыс, в то время как в Киеве насчитали 60 тыс за один. Врач работает два дня в своем родном городе и три дня в Киеве.