Дайте подуться• 09 февраля в 23:40
Чи можуть довгі цивільні стосунки бути рівноцінними шлюбу, чи це самообман?
Синди Кроуфорд• 09 февраля в 23:41
Для государства и закона не равноценные, а люди решают для себя сами
ДА да да• 09 февраля в 23:41
Не можуть. Сумісно нажите рри розлученнні не розділете і спадок не отримаєте. Як і виплати за загибель на війні
Ответ дляДА да да
Ст 74 Сімейного КУ1. Якщо жінка та чоловік проживають однією сім´єю, але не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.
2. На майно, що є об´єктом права спільної сумісної власності жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, поширюються положення глави 8 цього Кодексу.
Меня много• 09 февраля в 23:46
Нет, даже в мужском сознании это не так. Неоднократно это говорили мужчины
Менее Более• 09 февраля в 23:46
Ответ дляSo_so
Так, але мороки в разі розлучення буде кратно більше, аніж у випадку офіційного шлюбу.
ДА да да• 09 февраля в 23:47
Ответ дляSo_so
А де зафіксована дата початку цього проживання однією сімєю?
Поумничка• 09 февраля в 23:47
Ответ дляSo_so
Це теорія
Сиреневенькая• 09 февраля в 23:48
Не можуть. Стільки історій, коли живуть разом 20 років, робоять ремонти, недвігу купують, машини, а потім хтось помирає та родичі все забирають. Доказати дуже важко щось.
Раздражевская• 09 февраля в 23:48
Нет . Сожительство - это сожительство , а законный брак это брак. А тем более сейчас, когда война, и мужчину могут мобилизовать и он может погибнуть.
Латвийские_Номера• 09 февраля в 23:52
Я з чоловіком вже 15 років так живу. Все майно спільне, дитина теж. Жодних проблем, якщо вирішимо розійтися, не буде. Згідно з законом чоловік сам може обрати отримувачів виплат у разі загибелі на фронті. Мій в зсу, то говорив що в них так
Поумничка• 09 февраля в 23:56
Ответ дляЛатвийские_Номера
Спільне це 50% /50% оформлене?
Бибер-анонимер• 09 февраля в 23:57
Ответ дляSo_so
Потрібно доводити в суді , що проживали однією родиною. Навіть при визнанні судом даного факту, ця особа належить до четвертої чи п´ятої ланки спадкоємців.
Латвийские_Номера• 09 февраля в 23:58
Ответ дляПоумничка
Спільне це 50% /50% оформлене?
Одне авто на мене, інше на нього, квартира на обох
Оновлена версія• 09 февраля в 23:59
Ответ дляSo_so
Абсолютно
Только пои споре, как минимум несколько юридических процесов.
Гарачий Чокалад• 10 февраля в 00:01
Ответ дляДА да да
А це так важливо???
Гарачий Чокалад• 10 февраля в 00:02
Ответ дляМеня много
А коли офіційно розписані,але в чоловіка є ще коханка із дітьми в яких він живе половину часу то це як?)
Белая и пушистая• 10 февраля в 00:02
Ответ дляГарачий Чокалад
А це так важливо???
Для нормальных людей- важно. Для влюблённых восторженных дурочек- нет.
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ну вообще согласно законодательству, наследники первой очереди это его родители и дети. То есть мама его легко оспорит кому те выплаты и кому имущество. Лучше убедитесь, что будет как он сказал.
Гарачий Чокалад• 10 февраля в 00:03
Ответ дляРаздражевская
А ви тільки про гроші думаете?
Ця людина для вас не важлива?
Поумничка• 10 февраля в 00:03
Ответ дляЛатвийские_Номера
І як розходитися будете, як поділете квартиру?