Ви би у 22 році на місці Зеленського повірили би стамбульським домовленостям і путіну, що він більше не нападе на Україну?
Результат:
вже голосів:
374 (64.71%)
Ні
204 (35.29%)
Так
На месте Зеленского, я бы не скрывала правду от людей, а говорила всё как есть на самом деле.
Во первых, он знал что будет война, а людям говорил о шашлыках, вот теперь ясно какие именно это планировались шашлыки, человеческими жертвами.
Во вторых, что было озвучено двумя сторонами в Стамбуле, до сих пор не ясно.
В третьих, Зеленский согласился с Трампом что Украина рассчитается с долгами, редкими металлами, не согласовав этого с людьми, хотя бы опросом в Дія, опроса ведь не было?
Мутит что-то он или другие мутят, а им прикрываются.
Ответ дляOlenka_bum
А якщо лідер третьої сторони завтра уже не лідер? І гарантій уже ніхто не дотримується?
Тоді всій планеті триндець, якщо всі на при ділах і чхати на міжнародне право
Все таки читаю Туреччина дотримується щодо Босфору конвенції Монтре
Данія щодо Балтіі своїх, а це 18... рік
Щось є ще від сталого миру, але чи надовго.
Данія щодо Балтіі своїх, а це 18... рік
Olenka_bum• 12 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Це зрозуміло
Але ж є сталі правові домовленості. Хоча.. з цими гренландіями і новим переділом👀🤷♀️
Домовленості? Це все тимчасово, сьогодні одні, а завтра інші. З кожним ’лідером’ попередні домовленості забуваються і ’підписуються інші’. Кожен шукає собі вигоду
Ответ для Файна_зупка
Понятно что все поверили Арестовичу в 2-3 недели, нас подло обманули про помощь запада. С этими знаниями тоже бы так люди рассуждали? Киреева убили 5 марта, это на следующий день после стамбульских переговоров. Это сопоставимо с тремя годами войны? Даже не смотря на то что основные бои длились до 31 марта за Киев.
Как это основные бои за Киев, рашисты уже во всю своевольничали в херсонской области и продвигались. Нам показывали, как стирают с лица земли Мариуполь, ковровые бомбежками. А Харьковская область....
ПадаюВреверансах• 12 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Які б не були умови. Ви би довіряли шо путін їх виконає?
Удалено администрацией...
Ответ дляOlenka_bum
Є домовленості
Є право, є суди, міжнародні. але як їм всі підітруться далі, що ж -привіт новий дивний світ
Ответ дляDaimyo
Я би не повірила путіну не дивлячись на то шо би вони там підписали, хоч столітній мир.
Will_Be...• 12 февраля 2025
И находятся же такие наивные, которые верят в то, что рашка что-то соблюдала бы...
Подписывали уже, и Мюнхенские, и Минские договоренности - толку?
Ответ дляLudaSHS
Так, і якби не було військових ресурсів ірану і пів кореї
Бо все таки запаси радянсткого періоду тануть.
Додам думку військового аналітика Сша- і байден подарував рашці 500 днів через політику затягування.
И не забудем лукашенко, который пустил рашистов к себе и которые регулярно нас обстреливали с её территории .
Sova splushka• 12 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Тільки під гарантіі третьої сторони - лідера, гігемона
І це теж не факт, що спрацює.
Будапештський договір ми он підписали з цілою купою країн-лідерів, і толку?
Файна_зупка• 12 февраля 2025
Ответ длячаревна
Тогда у людей был шок, от того, что раша творила, как шла по трупам простых людей в Киев, давив, убивая всех на своём пути.
После этого зверства, было желание только противостоять им.
Тогда были настроены на борьбу и никак не на уступки территрий
И даже не так, переговоры были еще раньше. 28 февраля и 3 марта, 5 марта убили Киреева, после чего эти переговоры сорвались. И потом только были стамбульские.
Sova splushka• 12 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Це зрозуміло
Правовими домовленостями пуйло підтерлося, а світ зробив вигляд, що він в доміку.
Ласкаво просимо в нову-стару реальність, де діє лише сила.
Читаю коменти і розумію, що, мабуть, ще довго ми будемо ходити по граблях. Все одно більшості хочеться вірити або довіряти. Та не треба! Робіть те, що вам вигідно на даний момент, робіть вигляд, що вірите, але грайте свою гру, вигравайте час, зміцнюйтесь, ростіть, потроху схиляючи ситуацію на свій бік. Слухайте, це ж не дружину/чоловіка обирати, що потрібна довіра. Політикам НІЯКИМ, ні з якого боку не можна довіряти. А тим більше путіну. Та ніколи, ніколи не можна вірити йому і його словам, навіть сподіаатись не треба. І от як припинимо сподіватись, так і рішення знайдуться.
Ответ дляWill_Be...
Тож треба грати в цю гру також
Обманювати рашку теж, і робити своє?
Мати свої інтереси, паузу в мінських просрали, вже писала про Кб Луч і як скоротили ракетні програми.
Зараз теж потребуємо краковʼяка, нам потрібна пауза але і нарощування військового потенціалу, своє впк
І так - при компетентних людях у руля. Ми як ото біг з дистанціями, одна, інша, і як ті жердини перескакуємо дивуюся.
Нас бʼють, ракетами, балістикою, а люди по роботам, дітки в школу. Якась така реальність
Обманювати рашку теж, і робити своє?
Will_Be...• 12 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Тож треба грати в цю гру також
Обманювати рашку теж, і робити своє?
А нельзя ’тоже играть в это’ - мы ж, вроде как не мошенники, сволочи, дикие росияне, партнеры не поймут и не примут, а без помощи сейчас никак.
Ответ дляLudaSHS
Тож треба грати в цю гру також
Обманювати рашку теж, і робити своє?
Давно треба обманювати. Причому не тільки рашку. Біда в тому, що наші можновладці більше звикли власний народ дурити і ошукувати.
Olenka_bum• 12 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Є домовленості
Все є, а чи працює воно як необхідно?
Чому в цивілізованому світі вже 3тій рік цілеспрямовано вбивають цивільне населення? Дітей народжених і не народжених? Катують по підвалах і це бачить увесь світ і таке коїться вже скільки років?
А що в цей час ’лідери’? А лідери ділять між собою ресурси та торгуються.
Ответ дляOlenka_bum
Все є, а чи працює воно як необхідно?
Це глобальні питання ви ставите, питання справедливості. А іі не має
Життя складніше ніж казка з розміченим добром і злом.