❗️Трамп сьогодні зранку провів телефонну розмову з путіним, – CNN
За його словами, вони обговорювали Україну, Близький Схід, енергетику, штучний інтелект, силу долара та інші теми.
«Ми домовилися, що наші відповідні команди негайно почнуть переговори, почнемо з того, що зараз зателефоную Зеленському», — зазначив він.
Результат:
вже голосів:
200 (36.17%)
Тык
189 (34.18%)
Не будет мир
164 (29.66%)
Скоро будет мир
Ответ дляLudaSHS
Читаю новини
І що?
’⚡️В НАТО призвали готовиться к войне с Россией и массовой мобилизации.
Глава военного комитета НАТО Бауэр призвал: власти стран -членов блока и их население должны быть готовы к полномасштабной войне с россией.’’
Палає щось, просрали 2 роки. Треба було в 22 р кінці коли були вмотивовані ініціативні, виграш тактичний Зсу допомогати - давити, щоб війна не затягувалася.
І що?
Ми зараз повині за Європу переживати?? От чесно, ми зараз мусимо провести аналіз помилок які призвели до війни, і що вона пішла так, і недопустити ніколи повторення цих помилок.. а не думати що можлива війна в Європі..аж смішно, що є люди які в це вірять, зброя європейська в Європі в 2000 разів сучашніша ніж у росіян, росіяни обісралися в Україні за 3 роки, бо якби не зрадники при владі, ніколи б вони не мали таких територіальних здобутків. Росіяни нападають тільки на слабкі країни, в тей момент коли при владі непрофесійні клоуни..тому не хвилюйтесь за Європу
Ответ дляAntiprom
А чего вы думаете что рашка обосралась?
Путин получил 30 процентов территории Украины с одной стороны, с другой стороны Украину дерибанит Америка. Ослабили страну как смогли. И скорее всего войну закончат на своих условиях
Ответ дляmari262
Журналист: «Вы рассматриваете Украину как равноправного участника этого мирного процесса?».
Трамп: «Это интересный вопрос. Я думаю, что им придется заключить мир. Это плохая война».
Т.е. у Трампа выходит, что Украина заплатила сотнями тысяч жизней, миллионами судеб, территорией, массовыми разрушениями, ещё выплатит 500 млрд. баксов и не будет равноправным участником мирного процесса вокруг себя.
Это очень жестко, но реально.
Просто Трамп не лицемерит, как Байден. Вот и всё, а так всё как в мире бизнеса - предельно жестко.
Мне 42 года, я не лох🤷
Предлагаем Раде, раз уж приняли день молитвы, принять день зрады. 12 февраля подходит…
Это очень жестко, но реально.
Мне 42 года, я не лох🤷
Думаю, что цели ’украина - победитель’ не было у запада никогда. Поэтому день 12 февраля нужно называть не зрада, а день прозрения.
Ответ дляДафна
А чего вы думаете что рашка обосралась?
Як вона отримала ті 30 наших територій? Без зрадників при нинішній владі вона б не змогла цього зробити..слухала свідження військових як здали без бою херсонську область, Мелітополь, який покинули всі силовики і завдяки цьому вдалось вдарити в спину Азову та окупувати Маріуполь тому у воєнному плані росія обісралась і не змогла би вона окупувати території наші, якби не українські гниди, керівники СБУ, які покинули міста в Чернігівській, Запороріжській та Херсонських областях
Ответ дляAntiprom
Ви мусите бути розчаровані тими хто обрав недалекого в 2019 на пост Президента України.. який бездарно проопустив час, коли Україна мала сильну позицію, а це в кінці 2022 року і пішов на поводу пустих обіцянок америкосів і продовжив війну в якій знищив тисячі українців.. тому так, в цьому результаті винуваті ще раз ті хто голосував за зелень в 2019..🤢🤢
Якраз хотіла саме так і написати.
Ответ дляДафна
А чего вы думаете что рашка обосралась?
Чому до речі 30? 21% вона окупувала..7% в 2014 та 14% при Найвеличнішому ЛІдору демократичного світу, який замість того щоб підписувати наказ про розгортання сил ЗСУ за декілька місяців до 24.02.2022 вЄщав нам про шашлики та приховував інформацію розвідки від військових
Ответ дляAntiprom
В Вікіпедії війна з 14, тому вині обидва
, особливо шоколадний
Ответ дляAntiprom
Я так думаю такой план и был -не только силой, но дополнительно изнутри вести «подрывную деятельность». Рашка марафонец, у нее забеги на длительные дистанции, она годами вела эту деятельность, что б в 22 напасть.
Ответ дляAntiprom
Я вообще думаю что рашка напала бы при любом президенте
Ответ дляAntiprom
А для України який висновок ви зробили?
Что Украина «спринтер», а россия «марафонец».
При опасности в начале войны украинцы мобилизировались(в переносном смысле)как могли, но потом снова начался бардак. А россия годами ведет деятельность, что б получить результат.
Ответ дляLudaSHS
Читаю новини
І що?
Я не знаю как описать наших партнёров.
Они постоянно боялись эскалации, давали меньше оружия чем нам надо, давали с задержкой при этом постоянно выдвигая новые условия (то снизить возраст,то поднять акциз,то ещё что-то).
Вместо того чтобы максимально сохранять самую опытную боевую армию они смотрели как эти ребята погибают.
А сейчас они кричат ’ надо готовиться к войне, надо проводить мобилизацию’, та кого вы там в своей нежной Европе мобилизируете?
Они так и не поняли, что русня это варвары ,а не цивилизованные люди и нихрена они не подготовятся
Стрекоза любви• 13 февраля 2025
Ответ дляДафна
Бла-бла-бла, яка чудова росія. Вам не соромно так відкрито вихваляти? Це ж мєрзость, як говорив класик.
Ответ дляМимо_шла
Я не знаю как описать наших партнёров.
Згодна з вами
Ответ дляДафна
Если бы не их неиссякаемая бензоколонка,то никакой марафон они не провели.
Они выезжают только на газе и нефти, в целом это страна гной, с тупым народом и варварской политикой.
Если бы нам с 22 года разрешили бомбить их нпз постоянно,то п@#да была бы параше
Ответ дляAntiprom
Це не переживання за Європу, де ви Його побачили, це констатація того що було зрозуміло в 22р, і жаль що вони не вчаться. Навіть на власному Чемберлені
Я прихильник теорії, що гідру можна було давити в кінці 22 р , якби Ес давала такі ресурси як зараз.
Ответ дляLudaSHS
То нащо ви постійно пишете про можливу конфронтацію НАТО та росії якщо вам байдуже?
Ответ дляДафна
Вона б напала можливо..але результат війни був би різний: слухайте військових наскільки легко було недопустити окупацію Мелітополя, місто яке оточує багато маленьких річок які стали б перепоною для руху танків, але влада нічого не зробила і здала місто, і через втрату Мелітополя ми втратили Маріуполь
frumoasa17• 13 февраля 2025
Ответ дляМимо_шла
Я не знаю как описать наших партнёров.
А чому ви бачите все на поверхні?
Раша теж побита і війну вглиб Європи не потягне мінімум 5 років, як мріють про Лісабон. Країни Балтії не рахую. Їх хоч зараз. Це все елемент страху для пересічних європейців, тому що особисто чула: а чому ми будемо допомогати далі, якщо буде мирна угода. З ними інакше не можна.
Ответ дляfrumoasa17
А чому ви бачите все на поверхні?
Тому що Зсу ’’розмотали ’ все таки запаси радянського періоду?
Ответ дляAntiprom
Результат был бы тот же
Что бы он был другой история должна была бы поменяться лет 30 назад. В 22 году пророссийская власть уже корнями проростала в Украине.
Это лично мое мнение.
frumoasa17• 13 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Так це давно відомо, що все що готувалося для конвенційної війни вже поховано в Україні. Раша полізли в склади. Навіть деякі авіаполки призупинили переоснащення з Су-24 на Су-34, так як були відчутні втрати, хоч і не такі які хотілося б всім.
Ответ дляДафна
Результат был бы тот же
Это лично мое мнение.
Слухайте інтерв´ю військових.
Це люди які краще розбираються у веденні військових дій ніж ви та я.. це їх висновки, а не мої..якщо результат був би такий самий то чому їх зупинили в 2022?