Итак, вчера Стармер дал Украине очередной займ( который по информации на вчера будет отдаваться за счет замороженных русских активов), далее 6 марта будет европейский саммит, где Украине планируют выделить еще какую-то беспрецедентную сумму. Но мы с вами понимаем, что все не так просто. Что деньги-деньгами, а в чем-то таки был прав Венс- люди! Их не хватает. Число СЗЧ растет, суммы для того, чтобы избежать мобилизацию скоро дойдут до 5 нуля. И судя по такому росту, желающих всё больше и больше. Отсюда вопрос, кем компенсировать?
Ваши мысли по этому вопросу на ближайшие 6-9 месяцев? Молодежь? Женщины? Силовики? Кто?
Ответ дляБорисфенка
В Карпати їздимо. Чоловік дужжже труситься, щоб син виріс в безпеці.
А смысл? Все равно ж будет воевать.
Борисфенка• 02 марта в 12:51
Ответ дляЕкатерина27
А смысл? Все равно ж будет воевать.
Ну то не з 12 років? Їздимо, щоб тата побачив пару тижнів на рік.
Борисфенка• 02 марта в 12:52
Ответ дляMilanaher
Удалено администрацией...
Охреніти! Тобто ви вважаєте, що всім дружинам військових не жалко чоловіків?
І тіко під спідницею їм місце?
Ответ дляБорисфенка
Так а сколько тут осталось))))) 4-5 лет и вперед. А еще если и лям дадут, то может и раньше. А вы и дальше посидите в Германии.
Ответ дляMilanaher
Удалено администрацией...
Ответ дляБорисфенка
А їм непотрібно соплі витирати, вони воюють зараз, а я рощу сина, щоб воював через десятиріччя.
Тобто ви надієтесь що війна ще десятиріччя буде тривати? Цікава думка, рощу щоб потім воював,але вивезла щоб тривог не чув. Така собі неженка з прицілом на доблесного воїна століття. Ви нічого там не перепутали?
Борисфенка• 02 марта в 12:54
Ответ дляЕкатерина27
Так посиджу. А ви там на Оболоні тримайтеся. Бо поки мій чоловік воює, ви ще не в окупації.
Борисфенка• 02 марта в 12:55
Ответ дляMilanaher
Я не надіюся, я знаю. Без ілюзій жити легше.
Ответ дляЕкатерина27
Ок, 2-3 года тишины. Или ничего. Вы что выберете?
Напомните, пожалуйста, откуда это пошло «через 2-3 года нападут»?
Это такие методички, тз именно про 2-3 года?
У них у всех это выражение.
Почему не год, пять?
Из той же серии «ранкова кава», «потужні позиції» и тд.
У них у всех это выражение.
Почему не год, пять?
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Ответ дляhelga2014
У них у всех это выражение.
Почему не год, пять?
У них у всех это выражение.
Почему не год, пять?
Я ответила на сообщение где было написано про 2/3 года. Автору этого сообщения вопрос задайте
Ответ дляЕкатерина27
Смотрите, меня тут раз в месяц банят за то, что я якобы поддерживаю рашку в войне. Потому что с точки зрения местных авторитетов, если ты не согласен с «политикой партии» значит ты автоматически враг. Но тем, кто немного шире думает, понятно было изначально, что шансов у нас нет не смотря ни на что. Даже если сам Бог спуститься с небес. То есть капитуляция или назовём это красиво - согласие на прекращение огня, просто вопрос времени. И сотен тысяч погибших.
Вы только вопросы задаете. А теперь обозначьте вашу позицию
Ответ дляArgesha
Ну нічим.
І шо...
Ясно ж, що ситуацію буде просто доведено до капітуляції на полі бою....
Ну взагалі-то розумний розрахунок. Треба довести до того, щоб вже питати було нікому
І шо...
Хоть кто-то это озвучил ((((
Не согласны на ужасный конец, значит, будет ужас без конца. Вернее, конец будет, только будем ли мы тогда и что будет со страной?
Хотя, недавно об этом писала безуглая, более завуалировано
Magnifique_• 02 марта в 13:02
Ответ дляБорисфенка
Та вони останнім часом таки стрепенулася, і це радує. Колони техніки їдуть залізницею на відкритих платформах в Україну. Грошей дають. В Парижах зустрічаються. Чудово знають, що вони наступні.
А військових не дають.
Розповім реальну історію - приїхали наші військові на навчання в Європу, і показали європейському інструктору пару відео з фронту, як у москалів мізки вилітають. Одним словом, забрали того інструктора на тримісячну психологічну реабілітацію.
Не вояки вони в окопах на нашому фронті.
А військових не дають.
Удалено администрацией...
Magnifique_• 02 марта в 13:05
Ответ дляБорисфенка
Зато ви дуже близькі дзявкати, що мій чоловік може ще роками воювати, а ваших не чіпайте. І зброя не треба.
Огидно.
ТЦК то не воины.Мерзко
Борисфенка• 02 марта в 13:06
Ответ дляАвокада
так вашому сину потрібна безпека,а моєму ні?
А вас хтось силомиць тримає прямо на лінії фронту? Чи з Києва транспорт не ходить?
Борисфенка• 02 марта в 13:13
Ответ дляАвокада
сина не могла залишити,а до цього в 22році ще була жива старенька мати.
то ви скаржитесь на мене,обіжулька?
Ні, я на вас не скаржуся, то хтось інший.
Просто ваша позиція надто промоскальска, очі ріже, то модер на всяк випадок ваші пости видаляє.
Щодо матері співчуваю, проте зараз її вже нема.
Я свого сина відпустила воювати, як і чоловіка.
А ви все хочете чужими руками. В цьому ваша проблема.
От тільки є приказка ’Горе переможеним’. Від москалів милості чекати не доводиться.
Борисфенка• 02 марта в 13:13
Ответ дляOlvia1987
Він же у вас прикордонник.Самі писали.
І що? Нині на нуль відправляють всіх, не знали?
Kidstaff Bot• 02 марта в 13:13
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff