Прикуси Язика• Изменено 27 марта в 14:54
новий ЖК, мешканці перегризлися між собою
живуть може 25 відс. у будинку, перегризлися геть, один поверх подав заяву у міліцію на сусідку (слухає музику і виставляє сміття). ми живемо самі на поверсі, доколупалися що зранку виставила сміття шоб викинути (так я не права), але сусідка зверху бігла і орала мені вслід. і постійні сварки з різних приводів. Як у вас питання вирішуються? всі дрібниці прописуєте в уставі?

Покорительная• 27 марта в 15:33
Ответ дляПрикуси Язика
ставлю, бо інакше син не винесе, а так він виходить зранку і виносить
поэтому все должны видеть ваш мусор
Цибулька зла• 27 марта в 15:33
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Автор, а зачем мусор за дверью? Я понимаю на час пока собираешься, если полы можешь,но на ночь зачем?
Ну где вы такие берётесь?
А на час зачем выставлять?
Почему сразу не вынести?
Почему дома не оставить - ведь он не воняет и не течёт?
А на час зачем выставлять?
Почему сразу не вынести?
Бегущаяпо• 27 марта в 15:34
Якщо син не винесе сміття зранку, виносьте ви.
У нас теж є такі сусіди, дуже люблять чистоту, раніше жили в селі. Теж виставляють сміття за двер. Вперто, хоча їх просили. І, уявляєте собі, чомусь їх не люблять співмешканці...

Мамина квіточка• 27 марта в 15:34
К вам пришли с претензией за мусор, вы извинились, сказали, что этого больше не повторится, пошли выбрасывать, а она за вами бежала и вам в след орала?

Анютины ласки• 27 марта в 15:35
Ответ дляЧудо в декрете
Я жила в хрущі. І жодного разу не бачила сміття за дверима, навіть дідок, який сам не міг винести і йому виносили сусіди - заносив їм або дзвонили в двері і він віддавав. Так що щось з вашими висновками трохи не так
и у нас только 5 этаж прятал вонючее ведро за дверью.
пару раз ведро вылетело аж на 20 метров.и всё.
Покорительная• 27 марта в 15:35
Ответ дляПрикуси Язика
звісно можна, але коти!
а почему ваши коты должны быть проблемой соседей?

Мамина квіточка• 27 марта в 15:35
Ответ дляПрикуси Язика
біля дверей! не тече, не воняє, зранку одразу виносимо!
Так у себя оставляйте, если этот мусор такой распрекрасный

Прикуси Язика
• 27 марта в 15:36
Ответ дляЦибулька зла
Откуда столько быдла среди взрослых людейь
Ну ладно бы ещё молодёж...
Нет жищненого опыта, а может мама в селе так делала - можно понять.
У нас недавно то-же были такие розборки в доме: 2 квартиры на первом этаже выставляли мусор.
Сначала на пару часов, потом на ноч, потом стали ’забывать вынести с утра’ - стояло по 2-3 дня.
Стали выносить какие-то коробки, палки, пакеты.
На замечание одна квартира сказала ОК, вторая как автор - начали рассказывать что оно не течёт и не воняет.
На резонный вопрос, почему тогда не оставить мусор в квартире и что мешает его сразу вынести - ответа не было.
Бак в 20м. от подьезда, в квартире живут 3-е взрослых людей.
Ну ладно бы ещё молодёж...
ви помиляєтеся, автор сказала - ок, але автору не робили зауваження, на автора орали
Ошеламиссимо• 27 марта в 15:36
Ответ дляПрикуси Язика
хотіла інтелегентних відносин)))
Інтелігентні люди своє сміття не виставляють на поверх. Я з такими теж сварилася. Якби не дійшло, то висипала б їм їх сміття під квартиру

Прикуси Язика
• 27 марта в 15:36
Ответ дляЦибулька зла
Ну зачем столько агрессии?
Достаточно аккуратно разрезать дно у пакета.
Когда его будут выносить - всё само вывалится.
Думаю одна-две таких ’уборок’ заставят задуматся даже таких недалёких.
ну? рішення, і ніяких криків
Мамина квіточка• 27 марта в 15:37
Ответ дляПрикуси Язика
Н-да….
Прикуси Язика
• 27 марта в 15:37
Ответ дляПокорительная
так в квартире держите возле дверей. Не течет и не воняет же
тобто на чоловіків яки ставлять шкафи, ящики і т.д. їй пофіг, а до мене норм доколупатися?
Прикуси Язика
• 27 марта в 15:38
Ответ дляПокорительная
поэтому все должны видеть ваш мусор
на моїй площадці ніхто не живе крім нас
Мизимец• 27 марта в 15:38
Ответ дляПрикуси Язика
Хай і стоїть біля дверей, але з Вашої сторони, в квартирі. Чого це всі повинні дивитися на рештки Вашої життедіяльності. Дикарі. Про які інтелегентні відносини може йти мова

Злива інформації• 27 марта в 15:38
Ответ дляПрикуси Язика
тобто ви б теж бігли і орали?
Я б краще вам на голову висипала

Прикуси Язика
• 27 марта в 15:38
Ответ дляБегущаяпо
ключове слово тут - просили
Покорительная• 27 марта в 15:39
Ответ дляПрикуси Язика
на моїй площадці ніхто не живе крім нас
так на вас не гаркни - вы и выносить тот мусор перестанете. Ну и потом сирвант с сервизом в коридор поставите

Прикуси Язика
• 27 марта в 15:39
Ответ дляМамина квіточка
саме так - вибігла з будинку і орала мені вслід, вона на 6 я на 2му поверсі
Прикуси Язика
• 27 марта в 15:40
Ответ дляОшеламиссимо
з чого ви взяли що до мене не дійшло?

Покорительная• 27 марта в 15:40
Ответ дляПрикуси Язика
ну пока что о вас здесь речь. Не переводите стрелки

Мамина квіточка• 27 марта в 15:40
Ответ дляЦибулька зла
Ну зачем столько агрессии?
Это если недалекие собираются его убрать, а не оставят дожидаясь уборщицы, которая убирает подъезд
Прикуси Язика
• 27 марта в 15:40
Ответ дляПокорительная
ви прям провидиця
Мизимец• 27 марта в 15:41
Я ще бачила таке диво дивне - спеціально для цього мусору зовні квартири КИЛИМКИ для цього мусору викладають. Звідки ці люди заїзджають? Слов немає

Прикуси Язика
• 27 марта в 15:41
Ответ дляПокорительная
бо їх вона боїться
Однозначно• 27 марта в 15:41
Ответ дляТаракашечка
Яке щастя, що я не в мурашнику. Знов і знов про це думаю. Звіріють люди.
Я в частном секторе, то-же самое, люди озверели, доколупуются до всякой мелочи. Например открыла соседка калитку, побежал собака под двор соседский, там 2 собаки, он поднял лапу типа пометил территорию, тот сосед уже кричит чтобы в поводке водила, ато он забор обоссал

Цибулька зла• 27 марта в 15:43
Ответ дляПрикуси Язика
В чому я помиляюся?
Що ви поводитися як бидло?
Невже не зрозуміло що складати сміття у загальному коридорі - це не нормально?
Ще є таки розумні що кидають своє сміття у мусорку на дитячому майданчику чи біля під´їзду - теж не розуміють мабуть...
Є таки що плюють і кидають сміття на вулиці, їх аргумент -’двірник прибере, йому за це гроші платять’.
Ви так не робите сподіваюсь?
Що ви поводитися як бидло?
Ви так не робите сподіваюсь?

Покорительная• 27 марта в 15:42
Ответ дляПрикуси Язика
ви прям провидиця
так у меня такая соседка жила. Раз попросила, два - наорала, три - позвонила в дверь, зашла к ней в квартиру и высыпала ее мусор ей на белый ковер. Дошло.

Прикуси Язика
• 27 марта в 15:42
Ответ дляЦибулька зла
В чому я помиляюся?
Що ви поводитися як бидло?
Ви так не робите сподіваюсь?
Що ви поводитися як бидло?
Ви так не робите сподіваюсь?
це ви про щось своє
Покорительная• 27 марта в 15:42
Ответ дляПрикуси Язика
бо їх вона боїться
та не о них речь. Вы конкретно какого черта мусор выставляете?
Прикуси Язика
• 27 марта в 15:42
Ответ дляПокорительная
сусідка з іншого поверху?