Прикуси Язика• Изменено 27 марта 2025
новий ЖК, мешканці перегризлися між собою
живуть може 25 відс. у будинку, перегризлися геть, один поверх подав заяву у міліцію на сусідку (слухає музику і виставляє сміття). ми живемо самі на поверсі, доколупалися що зранку виставила сміття шоб викинути (так я не права), але сусідка зверху бігла і орала мені вслід. і постійні сварки з різних приводів. Як у вас питання вирішуються? всі дрібниці прописуєте в уставі?
Покорительная• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
ставлю, бо інакше син не винесе, а так він виходить зранку і виносить
поэтому все должны видеть ваш мусор
Цибулька зла• 27 марта 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Автор, а зачем мусор за дверью? Я понимаю на час пока собираешься, если полы можешь,но на ночь зачем?
Ну где вы такие берётесь?
А на час зачем выставлять?
Почему сразу не вынести?
Почему дома не оставить - ведь он не воняет и не течёт?
А на час зачем выставлять?
Почему сразу не вынести?
Бегущаяпо• 27 марта 2025
Якщо син не винесе сміття зранку, виносьте ви.
У нас теж є такі сусіди, дуже люблять чистоту, раніше жили в селі. Теж виставляють сміття за двер. Вперто, хоча їх просили. І, уявляєте собі, чомусь їх не люблять співмешканці...
Мамина квіточка• 27 марта 2025
К вам пришли с претензией за мусор, вы извинились, сказали, что этого больше не повторится, пошли выбрасывать, а она за вами бежала и вам в след орала?
Анютины ласки• 27 марта 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Я жила в хрущі. І жодного разу не бачила сміття за дверима, навіть дідок, який сам не міг винести і йому виносили сусіди - заносив їм або дзвонили в двері і він віддавав. Так що щось з вашими висновками трохи не так
и у нас только 5 этаж прятал вонючее ведро за дверью.
пару раз ведро вылетело аж на 20 метров.и всё.
Покорительная• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
звісно можна, але коти!
а почему ваши коты должны быть проблемой соседей?
Мамина квіточка• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
біля дверей! не тече, не воняє, зранку одразу виносимо!
Так у себя оставляйте, если этот мусор такой распрекрасный
Прикуси Язика
• 27 марта 2025
Ответ дляЦибулька зла
Откуда столько быдла среди взрослых людейь
Ну ладно бы ещё молодёж...
Нет жищненого опыта, а может мама в селе так делала - можно понять.
У нас недавно то-же были такие розборки в доме: 2 квартиры на первом этаже выставляли мусор.
Сначала на пару часов, потом на ноч, потом стали ’забывать вынести с утра’ - стояло по 2-3 дня.
Стали выносить какие-то коробки, палки, пакеты.
На замечание одна квартира сказала ОК, вторая как автор - начали рассказывать что оно не течёт и не воняет.
На резонный вопрос, почему тогда не оставить мусор в квартире и что мешает его сразу вынести - ответа не было.
Бак в 20м. от подьезда, в квартире живут 3-е взрослых людей.
Ну ладно бы ещё молодёж...
ви помиляєтеся, автор сказала - ок, але автору не робили зауваження, на автора орали
Ошеламиссимо• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
хотіла інтелегентних відносин)))
Інтелігентні люди своє сміття не виставляють на поверх. Я з такими теж сварилася. Якби не дійшло, то висипала б їм їх сміття під квартиру
Прикуси Язика
• 27 марта 2025
Ответ дляЦибулька зла
Ну зачем столько агрессии?
Достаточно аккуратно разрезать дно у пакета.
Когда его будут выносить - всё само вывалится.
Думаю одна-две таких ’уборок’ заставят задуматся даже таких недалёких.
ну? рішення, і ніяких криків
Мамина квіточка• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Н-да….
Прикуси Язика
• 27 марта 2025
Ответ дляПокорительная
так в квартире держите возле дверей. Не течет и не воняет же
тобто на чоловіків яки ставлять шкафи, ящики і т.д. їй пофіг, а до мене норм доколупатися?
Прикуси Язика
• 27 марта 2025
Ответ дляПокорительная
поэтому все должны видеть ваш мусор
на моїй площадці ніхто не живе крім нас
Мизимец• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Хай і стоїть біля дверей, але з Вашої сторони, в квартирі. Чого це всі повинні дивитися на рештки Вашої життедіяльності. Дикарі. Про які інтелегентні відносини може йти мова
Злива інформації• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
тобто ви б теж бігли і орали?
Я б краще вам на голову висипала
Прикуси Язика
• 27 марта 2025
Ответ дляБегущаяпо
ключове слово тут - просили
Покорительная• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
на моїй площадці ніхто не живе крім нас
так на вас не гаркни - вы и выносить тот мусор перестанете. Ну и потом сирвант с сервизом в коридор поставите
Прикуси Язика
• 27 марта 2025
Ответ дляМамина квіточка
саме так - вибігла з будинку і орала мені вслід, вона на 6 я на 2му поверсі
Прикуси Язика
• 27 марта 2025
Ответ дляОшеламиссимо
з чого ви взяли що до мене не дійшло?
Покорительная• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
ну пока что о вас здесь речь. Не переводите стрелки
Мамина квіточка• 27 марта 2025
Ответ дляЦибулька зла
Ну зачем столько агрессии?
Это если недалекие собираются его убрать, а не оставят дожидаясь уборщицы, которая убирает подъезд
Прикуси Язика
• 27 марта 2025
Ответ дляПокорительная
ви прям провидиця
Мизимец• 27 марта 2025
Я ще бачила таке диво дивне - спеціально для цього мусору зовні квартири КИЛИМКИ для цього мусору викладають. Звідки ці люди заїзджають? Слов немає
Прикуси Язика
• 27 марта 2025
Ответ дляПокорительная
бо їх вона боїться
Однозначно• 27 марта 2025
Ответ дляТаракашечка
Яке щастя, що я не в мурашнику. Знов і знов про це думаю. Звіріють люди.
Я в частном секторе, то-же самое, люди озверели, доколупуются до всякой мелочи. Например открыла соседка калитку, побежал собака под двор соседский, там 2 собаки, он поднял лапу типа пометил территорию, тот сосед уже кричит чтобы в поводке водила, ато он забор обоссал
Цибулька зла• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
В чому я помиляюся?
Що ви поводитися як бидло?
Невже не зрозуміло що складати сміття у загальному коридорі - це не нормально?
Ще є таки розумні що кидають своє сміття у мусорку на дитячому майданчику чи біля під´їзду - теж не розуміють мабуть...
Є таки що плюють і кидають сміття на вулиці, їх аргумент -’двірник прибере, йому за це гроші платять’.
Ви так не робите сподіваюсь?
Що ви поводитися як бидло?
Ви так не робите сподіваюсь?
Покорительная• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
ви прям провидиця
так у меня такая соседка жила. Раз попросила, два - наорала, три - позвонила в дверь, зашла к ней в квартиру и высыпала ее мусор ей на белый ковер. Дошло.
Прикуси Язика
• 27 марта 2025
Ответ дляЦибулька зла
В чому я помиляюся?
Що ви поводитися як бидло?
Ви так не робите сподіваюсь?
Що ви поводитися як бидло?
Ви так не робите сподіваюсь?
це ви про щось своє
Покорительная• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
бо їх вона боїться
та не о них речь. Вы конкретно какого черта мусор выставляете?
Прикуси Язика
• 27 марта 2025
Ответ дляПокорительная
сусідка з іншого поверху?