Прикуси Язика• Изменено 27 марта в 14:54
новий ЖК, мешканці перегризлися між собою
живуть може 25 відс. у будинку, перегризлися геть, один поверх подав заяву у міліцію на сусідку (слухає музику і виставляє сміття). ми живемо самі на поверсі, доколупалися що зранку виставила сміття шоб викинути (так я не права), але сусідка зверху бігла і орала мені вслід. і постійні сварки з різних приводів. Як у вас питання вирішуються? всі дрібниці прописуєте в уставі?

Love_Love_Love_• 27 марта в 14:55
Найкраще це послати сусідів на три букви, нехай думають що ви ненормальна і не лізуть зі своїми дибільними претензіями

Прикуси Язика
• 27 марта в 14:55
Ответ дляСкумбріяП8
Не общаюсь с соседями и нет проблем
я не спілкуюся. вона орала мені вслід, я навіть одразу не зрозуміла що це до мене

Таракашечка• 27 марта в 14:55
Яке щастя, що я не в мурашнику. Знов і знов про це думаю. Звіріють люди.

Покорительная• 27 марта в 14:55
а зачем вы мусор выставляете за дверь в места общего пользования? У себя в квартире держите и нюхайте

Прикуси Язика
• 27 марта в 14:56
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
так кто из вас наркоман, а кто проститутка?
сміюся)))

Прикуси Язика
• 27 марта в 14:56
Ответ дляLove_Love_Love_
це прям жесть, я думала буду посміхатися та вести смол-толки, а воно ось шо(((

СкумбріяП8• 27 марта в 14:56
Ответ дляПрикуси Язика
Ну есть указатель дороги универсальный, на 3 буквы))пользуйтесь
Прикуси Язика
• 27 марта в 14:56
Ответ дляТаракашечка
у нас класний і полупорожній мурашник))

Лінива, не каюсь• 27 марта в 14:57
Так вы все там стоите друг друга. Что должно быть в голове, чтоб мусор на лестницу ставить

Прикуси Язика
• 27 марта в 14:57
Ответ дляПокорительная
у мене добре запаковане і вонюче сміття)

Love_Love_Love_• 27 марта в 14:57
Ответ дляПрикуси Язика
Вони вам на голову вилізуть, реально. Кожен кому ви посміхаєтесь буде думати шо має право залізти до вас в труси.

Таракашечка• 27 марта в 14:58
Ответ дляПрикуси Язика
у нас класний і полупорожній мурашник))
Почекайте, ще ягідки заселяться
це квіточки. Я їх автор, різних бачила

Прикуси Язика
• 27 марта в 14:57
Ответ дляСкумбріяП8
хотіла інтелегентних відносин)))

Прикуси Язика
• 27 марта в 14:58
Ответ дляЛінива, не каюсь

біля дверей! не тече, не воняє, зранку одразу виносимо!

Прикуси Язика
• 27 марта в 14:58
Ответ дляLove_Love_Love_
люди дивні

Love_Love_Love_• 27 марта в 14:58
Ответ дляПрикуси Язика
Але сміття залишати біля дверей це не ок, не робіть так більше. Бо зроблять вам як я недавно своїм сусідам зробила

СкумбріяП8• 27 марта в 14:58
Ответ дляПрикуси Язика
хотіла інтелегентних відносин)))
Ну то имеете)))ну и помойку реально выносите

Прикуси Язика
• 27 марта в 14:58
Ответ дляТаракашечка
Почекайте, ще ягідки заселяться
це квіточки. Я їх автор, різних бачила

ох
Лінива, не каюсь• 27 марта в 14:59
Ответ дляПрикуси Язика
Оно еще и ночь стоит?!
Так если оно не течет и не воняет, чего д вы в квартире не ставите?

Мой завтрак• 27 марта в 14:59
Виставляти сміття на поверсі - дно. Ви знаєте скільки в новобудовах щурів. Наші під обшивкою лазять. Тримайте його у себе вдома за закритою кришкою відра.

Кров з молоком• 27 марта в 14:59
Ответ дляПрикуси Язика
А чому не в квартирі? Не тече ж, не воняє.

мегамоСГ• 27 марта в 15:00
Такие же страсти, разборки и скандалы были у меня в двух новостройках. Вечно в Вайбере дома куча сообщений, фоток и жалоб на кого то из жильцов.
Пожила, почитала и купили мы дом. Живем в коттеджном городке, тишина и покой. Никаких групп общих, только одна на всех где пишет управляющая я компания и озвучены правила сожительства ( типа не шуметь до 10 утра и после 22)
Идеально

Прикуси Язика
• 27 марта в 14:59
Ответ дляLove_Love_Love_

звісно не ок, але така реакція...

Прикуси Язика
• 27 марта в 15:00
Ответ дляЛінива, не каюсь
Оно еще и ночь стоит?!
та буду ставити

Love_Love_Love_• 27 марта в 15:00
Ответ дляПрикуси Язика
звісно не ок, але така реакція...
Ну мене це страшно дратує, сорі, я б то сміття на голову висипала тому хто так робить

Прикуси Язика
• 27 марта в 15:00
Ответ дляМой завтрак
у нас гарний будинок, ніяких щурів

Таракашечка• 27 марта в 15:00
Ответ дляМой завтрак
Нічого собі, ще й щурі....

Прикуси Язика
• 27 марта в 15:00
Ответ дляКров з молоком
та буду вже в квартирі