Прикуси Язика• Изменено 27 марта 2025

новий ЖК, мешканці перегризлися між собою

живуть може 25 відс. у будинку, перегризлися геть, один поверх подав заяву у міліцію на сусідку (слухає музику і виставляє сміття). ми живемо самі на поверсі, доколупалися що зранку виставила сміття шоб викинути (так я не права), але сусідка зверху бігла і орала мені вслід. і постійні сварки з різних приводів. Як у вас питання вирішуються? всі дрібниці прописуєте в уставі?
Одяг та сумки• 27 марта 2025
терпимо один одного - понять и простить как говорится
мегамоСГ• 27 марта 2025
Ответ дляЧудо в декрете
У нас в км теж є чат, там теж вистачає різних людей. Тільки й різниці - що за парканом, а не за стіною.
У нас была такая группа пока ремонты были, советы/контакты/перепродажа стой материалов. А как ремонты закончили групп сама по себе затихла. Если кому что надо те обращаются лично.
И пока неадекватов не попадалось на удивление, может потому что всем пофиг что у кого за забором и никто не мешает никому.
Love_Love_Love_• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
тобто її реакція адекватна?
Дивіться, скажу вам як є, її реакція неактивна, але ваш поступок теж. Чесно, я би вам постаралася на голову то сміття висипати, швидше за все в мене нічого б не вий, то я би вам його висипала під двері, порозмазувала б його і порозсавлювала там щоб ви весь день мили.
Так, це не адекватно але от така я🤷‍♀️
І нічого б ви мені не зробили, абсолютно, нічого, але син би навчився не забувати сміття і коти б вже там не лазили
автор Прикуси Язика • 27 марта 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Я жила в хрущі. І жодного разу не бачила сміття за дверима, навіть дідок, який сам не міг винести і йому виносили сусіди - заносив їм або дзвонили в двері і він віддавав. Так що щось з вашими висновками трохи не так
я не кажу що так треба, але така реакція... ми навіть на різних поверхах, вона реально не бачить цього
Love_Love_Love_• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
він ображає мій погляд)))
Так він ж на іншому поверсі?
автор Прикуси Язика • 27 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, це не адекватно але от така я🤷‍♀️
тобто вас хвилює, що відбувається на інших поверхах?
автор Прикуси Язика • 27 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Так він ж на іншому поверсі?
сміття теж на іншому
Анютины ласки• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
ну от вона вішає безвкусний вінок на двері, мені не подобається, але я ж не лізу
так это её дверь.может даже череп с костями нарисовать.
Love_Love_Love_• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
сміття теж на іншому
А щурі у всьому домі
автор Прикуси Язика • 27 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, це не адекватно але от така я🤷‍♀️
от така реакція мені б була більш зрозуміліша
Не пириживай• 27 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене нові сусіди от таке робили. Доки я це не роздерла, трохи потрусила і сказала: будьте обережні, тут дуже багато білок, вони розтаскують сміття
яке ви ончене
автор Прикуси Язика • 27 марта 2025
Ответ дляАнютины ласки
так і сміття на моєму коврику
Латексне альтер ЕГО• 27 марта 2025
Автор, а зачем мусор за дверью? Я понимаю на час пока собираешься, если полы можешь,но на ночь зачем?
автор Прикуси Язика • 27 марта 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
тому що готую ввечорі і міняю мішок теж
Латексне альтер ЕГО• 27 марта 2025
Ответ дляВорона
Так а почему вы такой прекрасный мусор не храните у себя в квартире?
Я думала, что люди, выставляющие мусор в подъезд закончились вместе с ссср 🤪
А тогда выставляли мусор в подъезд? Не помню такого
Чудо в декрете• 27 марта 2025
Ответ длямегамоСГ
У нас велика спільна зона. І багато ініціативної молоді))) їм постійно щось треба от зараз треба футбольне поле і баскетбольну площадку.
Я і не кажу, що неадекватні, я кажу - різні.
Латексне альтер ЕГО• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
тобто її реакція адекватна?
Нет)
Удальонка• 27 марта 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Так вы все там стоите друг друга. Что должно быть в голове, чтоб мусор на лестницу ставить
У меня тоже такие соседи только они со своего этажа тащат это все чрез другие и весь подъезд залит текущим мусором...
Анютины ласки• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
ооо, тобто це тенденція
уже нет.перевоспитала соседей.
Удальонка• 27 марта 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Нет)
Это не первый раз автор там ставит мусор, уверена на все 100, знаем мы таких.
НичеНипанимаю• 27 марта 2025
Про заяву у ’милицию’ еще никто не писал? Автор, сколько вам лет? У нас полиция ваще-то
АдеКВАтная• 27 марта 2025
Ну, не знаю, що у вас там відбувається, але чому сміття не може постояти дома до вашого виходу, для чого бентежити хворих людей?)
автор Прикуси Язика • 27 марта 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
ще памьятаю коли була міліція
автор Прикуси Язика • 27 марта 2025
Ответ дляАдеКВАтная
звісно може
Барабасиха• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
у нас гарний будинок, ніяких щурів
Будуть, якщо сміття буде по коридорах.
Цибулька зла• 27 марта 2025
Откуда столько быдла среди взрослых людейь
Ну ладно бы ещё молодёж...
Нет жищненого опыта, а может мама в селе так делала - можно понять.
У нас недавно то-же были такие розборки в доме: 2 квартиры на первом этаже выставляли мусор.
Сначала на пару часов, потом на ноч, потом стали ’забывать вынести с утра’ - стояло по 2-3 дня.
Стали выносить какие-то коробки, палки, пакеты.
На замечание одна квартира сказала ОК, вторая как автор - начали рассказывать что оно не течёт и не воняет.
На резонный вопрос, почему тогда не оставить мусор в квартире и что мешает его сразу вынести - ответа не было.
Бак в 20м. от подьезда, в квартире живут 3-е взрослых людей.
Латексне альтер ЕГО• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
тому що готую ввечорі і міняю мішок теж
Ну так мешок стоит под дверью в коридоре или выносите вечером, в чем проблема?

Я мусор всегда вечером выношу выходя с собакой, удобно.
Покорительная• 27 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
біля дверей! не тече, не воняє, зранку одразу виносимо!
так в квартире держите возле дверей. Не течет и не воняет же
Цибулька зла• 27 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, це не адекватно але от така я🤷‍♀️
Ну зачем столько агрессии?
Достаточно аккуратно разрезать дно у пакета.
Когда его будут выносить - всё само вывалится.
Думаю одна-две таких ’уборок’ заставят задуматся даже таких недалёких.
Інно4каа• 27 марта 2025
в новостроях люди ще гірші,чим в старих будинках