Мадам Тю-лю-лю• 30 марта 2025

Если подруга начала встречаться с вашим бывшим — это предательство?

ВыФсеВрете• 30 марта 2025
Ответ дляКарамбулкул
Ну вот именно. Подруга была свидетелем отношений и секса мужика с автором. И принимает это и спит с этим мужиком.
Если к этому мужчине реально уже нет чувств,то все равно с кем он,можно только порадоваться за пару
Джинци на Флісі• 30 марта 2025
Це не зрада, якщо відносини почались після розриву. Але!!! Якщо вам досі зле, ви любите колишнього - то це якось неправильно зі сторони подруги. Якщо все давно втихло і в кожного своє життя - то нормально. Але є тепер аспект комунікації з подругою - лише поверхневе спілкування, чи хочете ви щоб вона ділилась моментами свого життя, ще чогось з колишнім вашим...чи хочете на днюшки свої , дітей запрошувати їх як пару - ну тут насправді моральний аспект дуже непростий. Швидше за все подруга плавно перейде в розряд знайомих. Я не уявляю - посварились вони, хоче поділитись, шукає поради і тут ви така - вот я з ним отак робила і так...ну таке собі... Або ж навпаки у вас якась ситуація з новим партнером і довірити їй - може з колишнім це обсудити...ну ні...
Миззери• 30 марта 2025
Я б не поняла честно говоря и дружба бы прошла
Так да сама не стала бы встречаться с бывшими подруг , ну фу как-то
Начали встречаться значит симпатия давно возникла