Докладальниця• Изменено 05 апреля в 10:24

Мами дітей з НМТ не вище 145. На яку спеціальність поступили ваші діти?

Питання у назві теми. Звісно, що цікавить контракт з такими балами. Додаткових плюшок для вступу немає
автор Докладальниця • 05 апреля в 10:24
Дякую всім за відповідь
Садова гойдалка• 05 апреля в 10:29
Так місто і вуз вкажіть. Бо навіть на бюджет реально з такими балами.
Відкриваєте Вступ.інфо і там інфо по всім вузам. Навіть у Шеві реально бюджет, але ж спеціальність
Мелочунь• 05 апреля в 10:36
МАУП рекоама. Но не работает по специальности, уехала в канаду. Родственники вытянули за деньги дочь, в итоге по окончаннии вуза на минималке года 2 проработала, потом замуж вышла, вечный декрет, уже больше 30 второй ребёнок, муж не богат, родители помогают, Шевченко. Сын у них, авиационный закончил, тоже за деньги , итог не работал, сейчас вообще в осадок упал, боится на улицу выйти.
долой_лама• 05 апреля в 10:40
Донька знайомої пішла на контракт в інститут зв´язку. Але потім виїхала в Чехію, зараз хз
Смячиком• 05 апреля в 10:41
С таким баллом на контракт везде можно поступить
автор Докладальниця • 05 апреля в 10:41
Ответ дляСмячиком
Є прохідні від 150 на контракт
автор Докладальниця • 05 апреля в 10:42
Ответ дляСадова гойдалка
Одеса. Вуз ще не обрав. Хлопець
Смячиком• 05 апреля в 10:44
Ответ дляДокладальниця
Є прохідні від 150 на контракт
Только в медицинский
Статус Ква• 05 апреля в 10:44
Якщо мій провалить ЗНО, то піде у ШАГ. Там від 126.
автор Докладальниця • 05 апреля в 10:45
Ответ дляСмячиком
Только в медицинский
Ні. Міжнародна економіка теж
Зубожиння• 05 апреля в 10:46
Не понимаю как вам кто-то подскажет куда вам надо. Єто же зависит от наклонностей и желаний ребенка.
И совсем не обязательно всем поступить в вуз.Можно пойти в техникум, и быть отличным парикмахером, портным, автослесарем, прорабом на стройке , поваром и т.д.Нормально зарабатывать работая на кото-то или открыть бизнес.
Я работаю в бизнесе , связонным сл швейным делом- мастеров лекальщиков нехватка страшная. Про шей вообще молчу.
Знакомые в ресторан поваров нормальных еле нашли.
Но у нас почему-то все сначала идут в вуз на юристов и экономистов, а потом стонут что работы нет
автор Докладальниця • 05 апреля в 10:46
Ответ дляСтатус Ква
Мій таке не хоче. А чого вирішили, що провалить? Мій більше року книжки не відкривав, репетиторів не захотів. Здав же хоч якось
автор Докладальниця • 05 апреля в 10:48
Ответ дляЗубожиння
Мені не треба підказувати, куди треба. Може якісь нові їдеї зацікавлять. Я сину взагалі нічого не кажу, сам думає,але я готую план Б, якщо його план не спрацює. Показати варіанти
Лиса Патрикевна• 05 апреля в 10:48
Моя донька з балами 145/162/163 вчиться на бюджеті в педагогічному.
145- математика.

Минулоріч чоловік здавав (школа закінчена ну дуууже давно), то здав трохи гірше за доньку)))
Лиса Патрикевна• 05 апреля в 10:50
О, в когось вже голова бо-бо
автор Докладальниця • 05 апреля в 10:51
Ответ дляЗубожиння
Мій син не здатний працювати руками. Чоловік рукастий, син ні. Але в нього непогано працює голова. Інколи робить помилки, але не через дурну голову, а впертість, характер. Вчитись він здатен добре, якщо хоче. От зараз прийшло бажання, а лажа з балами вийшла
Лиса Патрикевна• 05 апреля в 10:51
Ответ дляДокладальниця
Коли це він вже встиг здати? В минулому році?
автор Докладальниця • 05 апреля в 10:52
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ще в 2023. Але був за кордоном, тому не вступив одразу. Минулого року лікувався
Лиса Патрикевна• 05 апреля в 10:54
Ответ дляДокладальниця
Зрозуміло. Моя теж тоді здавала.
В цьому році останній шанс використати сертифікат? Може, хай спробує і в цьому році здавати- а раптом кращі бали будуть?
Смешнюча• 05 апреля в 10:54
Ответ дляМелочунь
А ваша в Канаде по специальности работает?
автор Докладальниця • 05 апреля в 10:57
Ответ дляЛиса Патрикевна
Зрозуміло. Моя теж тоді здавала.
Не встиг на регістрацію, тупанув, бо думав, що до 6 квітня
Лиса Патрикевна• 05 апреля в 10:57
Ответ дляДокладальниця
Жаль, я вже теж побачила терміни((
автор Докладальниця • 05 апреля в 10:57
А на додаткову треба поважну причину. У нас її немає. Треба справка якась
Svitlo_• 05 апреля в 10:58
Контракт - люба спеціальність крім мед.спеціальності.
автор Докладальниця • 05 апреля в 11:00
Ну вже як є. Головне, щоб вступив туди, що більш-менш його приваблює
автор Докладальниця • 05 апреля в 11:01
Ответ дляSvitlo_
Я дивилася минулорічні данні, то в Одесі на міжнародну економіку тільки від 150 навіть контракт
Svitlo_• 05 апреля в 11:02
Ответ дляДокладальниця
Нехай йде на просту економіку. Буде вчитись, на магістратуру піде на міжнародну економіку. Не буде - менше грошей викинете в пусту.
Лиса Патрикевна• 05 апреля в 11:03
Ответ дляДокладальниця
Сидіть вивчайте спеціальності, які цікавлять, у ВНЗ, які підходять. За минулий рік, хоча б. Там буде видно, з якими балами діти потрапили і на бюджет, і на контракт.
Ще ж відіграє роль регіональний і галузевий коефіцієнт. Ну і конкурсний бал- почитайте, як він розраховується.
Чтооооооооооо?• 05 апреля в 11:03
Не буває нмт 145, бо конкурсний бал на різні спеціалтності рахується з різними коефіцієнтами. А нмт містить результати з 3х чи 4х предметів, кожен з яких від 100 до 200.
автор Докладальниця • 05 апреля в 11:04
Ответ дляЧтооооооооооо?
Приблизно такий. Взяла середній,бо виходить від 144 до 147 по спеціальностям, що дивилася