Просериарила молодость• 11 апреля в 18:40

У кого знакомые умерли от ковида, сколько лет им было?

Стильна штучка• 11 апреля в 19:11
Мамина корзиночка• 11 апреля в 19:24
Блін. Мій перший під Бахмутом навічно. Славно вакцинований
Мамина корзиночка• 11 апреля в 19:28
А чому нема теми, що вакцина - експериментальна.
А в Україні примусово кололи всім. Не питали дозволу.
Альдебаран• 11 апреля в 19:28
ReintTycha• 11 апреля в 19:29
Польща. Ніхто не звільняв з праці без вакцинації. Не було ковідних сертифікатів, щоб поїхати в іншу область , метро чи країну.
Україна стала добровільним плацдармом для досліджень. Дяка пану Зе і Ко
люблю_тортики• 11 апреля в 19:37
37.
Доктор Варвар• 11 апреля в 19:39
Ответ дляReintTycha
фото
Научились скрин делать - поздравляю. Но с логикой у вас от этого лучше не стало.
Крапипопка• 11 апреля в 19:39
70+ двоє знайомих. Не знаю, чи були вакциновані, але в одного були хронічні хвороби.
Natal_ka91• 11 апреля в 19:42
Помер мамин співробітник вакцинований місяця через півтора через тромб. Звісно, можна заперечити участь вакцини в цьому, якби з часом не визнали цей момент щодо тромбозів. Я лежала в лікарні восени 2020 року через ускладення ковіду, надивилась всякого, в основному наслідки були в людей 60+
ReintTycha• 11 апреля в 19:42
Ответ дляДоктор Варвар
Та я і не претендую на міс логіка.
Маю свою думку. І не боюся чужих осудів
Святкую Різдво 7 січня. Благовіщення - 7 квітня.
Не вакцинуюся
Поторописька• 11 апреля в 19:46
Ответ дляReintTycha
У нас тоже не заставляли и не увольняли, мы сделали добровольно перед самой войной, чтобы за границу съездить. Перед этим без прививок спокойно съездили в Карпаты.

Кстати, из моих знакомых от ковида не умер никто, хотя переболели по-моему все, вакцинированные и невакцинированные. Только от кого-то слышала, что у них знакомые или родственники умерли.
ReintTycha• 11 апреля в 19:46
Ответ дляПоторописька

Вчителів примушували.
І продавців
Поторописька• 11 апреля в 19:48
Ответ дляReintTycha
Вчителів примушували.
І продавців
Я не спорю, что кого-то заставляли, но далеко не всех. Я работаю в банке, у нас предлагали, на территории банка делали и тесты и вакцинацию, но не принуждали.
ReintTycha• 11 апреля в 19:48
Ответ дляПоторописька
Пощастило
Поторописька• 11 апреля в 19:51
Ответ дляReintTycha
Пощастило
Угу. Мы сами сделали две. Некоторые знакомые даже три сделали. Все равно поболели.
Чучало яблуні• 11 апреля в 19:53
Мои папа и мама, 76 и 69
Ондатрова шуба• 11 апреля в 19:56
От 40
Чучало яблуні• 11 апреля в 19:57
У подруги муж недавно умер от рака, вакцинирован дважды. Доктор-инфекционист считает, что вакцина могла стать триггером...
ReintTycha• 11 апреля в 21:27
Ответ дляПоторописька
У мене пропав нюх
Не відчувала навіть цибулі, часнику, хрону.
Їхала за кордон.
Тест показав відсутність корони))
Поїхала без проблем
Усатая полосатая• 11 апреля в 23:46
Чоловіки 55 і 58
Топтунша• 24 апреля в 10:27
Тетя 54, свекровь сестры 70- мама умерла не от ковида, но от осложнений гриппа А
Топтунша• 24 апреля в 10:31
Ответ дляReintTycha
Ви серьйозно? Ми з вами значить в якихось різних польшах живем. У нас в місті постійно патрулі ходили, зупиняли всіх підряд і питали чого по місту вертаєтесь- можна було тільки на роботу, в магазин, або гуляти з собакою, багато хто собак по заводив щоб на вулицю можна було вийти
Карусель-весель• 17 мая в 23:57
Сусід в 49, мама колеги десь у 60+
Ро30BbIu_CJIoHuK• 30 мая в 01:39
Отцу моему 50. В той же больнице, с папой в реанимации парень 25. Знакомая мамы в 42 и ещё один мужчина 58
Ро30BbIu_CJIoHuK• 30 мая в 01:40
Ответ дляReintTycha
Я- жива. Невакцинована, хос мені тут 100% гарантували смерть.до лютого 22.
І ніхто не помер з невакцинованих знайомих
Повезло вам. У меня самый родной человек умер
Ро30BbIu_CJIoHuK• 30 мая в 01:42
Ответ дляЧучало яблуні
Мои папа и мама, 76 и 69
Очень жаль(((
Не служанка• 30 мая в 05:57
Ответ дляПоторописька

вы травили себя сознательно только ради поездки?