Гуру троллинга• 17 апреля в 18:20
Проблемна шкіра підлітка, вмивання
У сина 15 років прищі, користується гелем Біокон для проблемної шкіри. Але після вмивання на обличчі прямо сода виступає ( вона в складі). Чим забрати/ зволожити?
( з проблемою справляється гель, за тиждень обличчя на відсотків 50 очистилось)
Там все розмивчато• 17 апреля в 18:25
После умывания протирать тоником с салицилкой без спирта в составе.
Гуру троллинга
• 17 апреля в 18:27
Ответ дляtereska
Раджу один раз сходити на прийом до дерматолога та лікуватись за призначенням, чим перепробувати триста всього і ніфіга так і не допоможе.
Я ж написала: допомагає чудово, запалень за тиждень немає
Гуру троллинга
• 17 апреля в 18:29
Репетиторша• 17 апреля в 18:30
Ответ дляГуру троллинга
Такий, реально працює
О, спасибо, попробуем тоже
Партизанка• 17 апреля в 18:31
Колись порадили тут лінійку стоп- демодекс там і лосьйон і умивалка, мій підліток користувався, теж сподобалось. Додам до автора без дозволу:)
За зволоження не підкажу
Гуру троллинга
• 17 апреля в 18:33
Ответ дляtereska
А чому не має працювати цей засіб? Його порадила лікар. Реально, за тиждень використання на обличчі немає запалень, а невеликі взагалі зникли. Це мій досвід
Пуки-куки• 17 апреля в 19:11
Ответ дляГуру троллинга
Такий, реально працює
А где Вы там соду в составе нашли?
И как это она может оставаться на лице? Гель перед умыванием нужно вспенить в руках и уже эту пену нанести на лицо, после полностью смыть проточной водой - как какой-то компонент геля может остаться на лице?