Ваша прЭлесть• 01 мая 2025

Поляки щось не те роблять(

Вчора запостила полька, яку знаю з дитинства. Подруга моєї мами. Не розумію ці коливання в їхньому суспільстві. Невже не розуміють, що це лише на руку кацапам. А вони не є такі сильні, як їм здається.
Як Ваше оточення в Польщі відноситься до таких речей?
За посиланням поляки здирають прапор України, кидають у них.
https://www.facebook.com/share/r/19orxazvEy/?mibex...
_Злата Ibra_• 01 мая 2025
Ответ дляПеремелица
а если глобально - каждый переживает за свою попу
Да
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляПилосмок працює
Знаете слово ’умова’?
Расскажите какие в украинцев и какие у поляков?
У меня одинаковая Умова о праце с местными.
Ламборджини• 01 мая 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Так. Все правильно. Але то капець…
Все что связано с рашеой капец.
Любви вам!• 01 мая 2025
Ответ дляПилосмок працює
Знаете слово ’умова’?
різні, кожен вибирає таку, яка йому підходить особисто.
Реалістка• 01 мая 2025
Уявіть - приїхала до вас свекруха в гості на 3 дні. А затрималась на 3 місяці. Як воно вам буде, якщо ви себе налаштовували на 3 дні тільки? Я була в Польщі пару місяців на самому початку - в березні і квітні 22 р. Пам´ятаю велику підтримку від поляків, дуже гарне ставлення і розуміння, терпіння. Просто треба все вчасно завершувати, в тому числі і гостювання. А як не вдається завершити -то не дивуватись роздратуванню господарів.
_Злата Ibra_• 01 мая 2025
Ответ дляБаррикадница
Поляки обычно на этих работах не работают: горничные в отелях, продавцы, таксисты, дешевые строители и разнорабочие, на сборе клубники, на стекольном заводе
Поляки прям все элита , дальше не куда))
ГугелП@лАмался• 01 мая 2025
Вы их не заставляли извиниться и покаяться? Фото наших убитых детей им отправьте и ссылки на Кривой Рог и Сумы, что там случилось. Офигели вообще эти поляки.
Пилосмок працює• 01 мая 2025
Ответ дляЛюбви вам!
я ж кажу, людина пише на замовлення або зі своїх поляко/україноненависницьких міркувань спорожняється. Про Польщу ’знає’ з отаких от роликів, як в заголовку
Уверены? Отвечаете за свои слова?
Дона Ко Ко• 01 мая 2025
Ответ дляШкала Радощів
Русня розганяє на всіх форумах, не тільки на цьому
Яка русня, я працюю з іноземцями. Ви реально вважаєте, що хтось там хвилюється за цю ситуацію? Я не пам´ятаю коли останній раз щось питали на цю тему. А працюю я із іспанцями, поляками, ірландцями, литовцями і т.д. Всім абсолютно насрати. Їх більше тарифи на електроенергію хвилюють.
Баррикадница• 01 мая 2025
Ответ дляПеремелица
вот видите... наши плохие... и вы найдете сотню отговорок
а в Польшу переехали исключительно интелигенты...
что с вами спорить
Не «наши плохие», а конкретно было много тем, где девочки сдавали квартиры переселенцам с Донбасса, и что они там творили, и не платили, и выселить их было невозможно. Не додумывайте и не разжигайте ненависть, там где ее нет - знаю многих нормальных людей с Донбасса
Любви вам!• 01 мая 2025
Ответ дляБаррикадница
Это уже вопросы к СБУ
так чомусь в СБУ нема ніяких питань, правда цікаво?
Подтяжка• 01 мая 2025
Ответ дляПеремелица
если бы к нам навалило куча поляков, думаю радости тоже было бы мало
вполне можно понять
А до повномасштабного скільки було там українців? Але ж то роб.сила, поля їх обробляли та інші чорнові роботи робили. То було ок, правда?
автор Ваша прЭлесть • 01 мая 2025
Ответ дляРеалістка
Ви не праві. Зараз взагалі інше. І ми не «свекруха»
І чи думали поляки про те, що ж буде якщо українці поїдуть? Хто працюватиме? Їм економічно не вигідно щоб українців не стало і кацапи про це знають.
Перемелица• 01 мая 2025
Ответ дляБаррикадница
вода...
в нашем доме оч много переселенцев, живут очень давно, обычные семьи с детьми
Крижана бурулька• 01 мая 2025
Ответ дляПеремелица
вполне можно понять
А українські біженці типу по приколу приїхали або через те, що Польща на кордоні з Україною, котра як щит для всієї Європи включно з Польщею? Видно, полякам бути під росією більше подобається
автор Ваша прЭлесть • 01 мая 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Вони не усвідомлюють до кінця загрози
Перемелица• 01 мая 2025
Ответ дляКрижана бурулька
они об этом не думают
что вполне логично
многие из нас с 2014 тоже не особо парились
жили своей жизнью
Крижана бурулька• 01 мая 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Вони не усвідомлюють до кінця загрози
То хто їм винен? Горбатого могила виправить. Які тупі люди, Господи
Баррикадница• 01 мая 2025
Ответ дляРеалістка
В отличие от свекрухи , украинцы в Польше не в гости приехали, многим некуда возвращаться. И деньги на субсидии украинским беженцам Польша получает от Евросоюза
Пилосмок працює• 01 мая 2025
Ответ дляЛюбви вам!
жили би в Польщі - не писали би таку відвверту брехню
Уверены?
Баррикадница• 01 мая 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Откуда вы знаете?
Пилосмок працює• 01 мая 2025
Ответ дляКидстаффовка
Классно
Крижана бурулька• 01 мая 2025
Ответ дляПеремелица
они об этом не думают
что вполне логично
жили своей жизнью
І поплатилися сповна ми за це. Цікаво, коли прийде розплата для розслабленої Європи (нещодавній жалюгідний блекаут на декілька годин не рахується)
Пилосмок працює• 01 мая 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Ага.
Украинцы сильно выбирать могут
Перемелица• 01 мая 2025
Ответ дляКрижана бурулька
а как любовь к беженцам из Украины поможет предотвратить войну?
смешали все в кучу
Почемучка• 01 мая 2025
Ответ дляДона Ко Ко
В нас на роботі часто тема війни піднімається - після масованих атак питають
Кидстаффовка• 01 мая 2025
Ответ дляПилосмок працює
Странно не понимать, что украинцам платят минималку а своим выше.
Что украинцы на злеценни и свои- на умове о праце.
Что свои имеют страховку и остальное.
Украинцы сами хотят на злеценни быть. У многих есть статус укр и Умова о праце не нужна. А почасовка на злеценни выше. У знакомого есть квалификация и ЗП выше чем у местных. И он такой не один
Шкала Радощів• 01 мая 2025
Ответ дляПилосмок працює
Нет.
Это вынужденая миграция
Поляки повалили в Німеччину, як тільки Польща вступила в ЄС, а зовсім не з 2022 через українців
Перемелица• 01 мая 2025
Ответ дляКрижана бурулька
какая расплата?
не они же на нас напали, и так помогли чем смогли
Железобетон• 01 мая 2025
Ответ дляЛюбви вам!
ой, та тоньше, тоньше треба працювати, що ж ви так?
Вы на приколе?))) почитайте историю