Запароленое одеяло• 06 мая в 12:06
Картоплярі стверджують, що прогноз врожаю картоплі у 2025 році на 25-30% гірший
Картоплярі України стверджують, що прогноз врожаю картоплі у 2025 році на 25-30% гірший, ніж був у 2024-му...
Ціна восени сягне мінімум 40 грн/кг.
Картопля з Туреччини чи Єгипту не зможе покрити дефіцит і у цьому році там також передбачається значний недобір продукції.
Ціна восени сягне мінімум 40 грн/кг.
Запароленое одеяло
• 06 мая в 12:08
Ответ дляПоумничка
Ми вам вишлемо з Європи
В Європі восени може бути не до картоплі
Поумничка• 06 мая в 12:09
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ну тоді тримайтесь без картоплі і всього іншого
Нагайна• 06 мая в 12:12
Ответ дляЗапароленое одеяло
Типа если Европе не до картопли будет, в Украине будет до. 🤣
Творю чудеса• 06 мая в 12:14
Посадили месяц назад , а она еще не вылезла толком . Родственники садили на продажу в теплицах, то картошка большая , лучше чем в том году
Колупалочка• 06 мая в 12:15
Хіба тільки картопля? Картопля зараз 30 грн, а капуста 60. Взагалі ніякої дешевої їжі вже нема. А прожитковий 3 тисячі гривень держава вважає достатнім і підвищувати не збирається. Хоча життя на три тисячі це вже впроголодь. А ціни ростуть і ростуть. Чекають мабуть поки люди почнуть від голоду падати на вулицях. Чи й тоді пенсії і зарплати не підвищать?
Ухахайкина• 06 мая в 12:15
И что они брешут? Завались картошки этой, полно. Обожаю эти сказки венского леса, одно и тоже каждый год лишь бы цену оправдать. То нет дождей, то есть, то метеоритный, то солнце, то тучи.. Короче, як не вмер би Гаврило, то болячка б задавила...
Цвіпканя• 06 мая в 12:17
Україна ніколи не пропала і не пропаде. Аби було тваринам.а ми будемо їсти крупи.особисто наша сім´я з 4 осіб за зиму 1 мішок максимум з´їдає. .взагалі не переживаю.
Запароленое одеяло
• 06 мая в 12:17
Ответ дляНагайна
Побачите
Цвіпканя• 06 мая в 12:18
Ответ дляКолупалочка
Ви не уявляєте які є зп під час війни. І вони не в одиниць. І не в дясятка людей. Це зп від 80 тис грн. І таких повно.
ВЫВсеВрете• 06 мая в 12:18
Ответ дляЗапароленое одеяло
Побачите
То тоді куча зайвої картоплі буде, Європа свою віддасть.
Нагайна• 06 мая в 12:19
Ответ дляЗапароленое одеяло
Побачите
Кого побачим? Вы не понимаете, что если в Европе будет война, то в Украине автоматически не будет вообще ничего? Она полностью на дотациях. Останется выжженная земля. У вас мыслей о картошке уже не будет.
Запароленое одеяло
• 06 мая в 12:22
Ответ дляНагайна
Жіночко, ви з важкого життя така зла?
Липка-прилипка• 06 мая в 12:24
Ответ дляЗапароленое одеяло
Закінчуйте з пропагандою від укр.змі.
Колупалочка• 06 мая в 12:25
Ответ дляЦвіпканя
Прекрасно, що є. У одиниць. А мільйони пенсіонерів з пенсіями до 5 тис грн і мільйони працюючих с зарплатами до 10 тис. Ставки бюджетників, навіть у спеціалістів та керівників нижчої ланки, менші за мінімалку, і держава їх заморозила, вже більше трьох років не підвищують. ціни ж на харчі вже виросли в рази і ростуть далі.
Запароленое одеяло
• 06 мая в 12:26
Ответ дляЛипка-прилипка
Закінчуйте з пропагандою від укр.змі.
Тема про ціну картоплі.
я Кукарача• 06 мая в 12:31
Спитайте у них, чому вони такі несмачні сорти зараз вирощують? І чому у магазині картопля на 30 відсотків то зелена, то зіпсована зсередини?
спальное место• 06 мая в 12:35
Ответ дляКолупалочка
Мій чоловік ( ветеран) каже, що голодомор іде повним ходом. Ми тільки цього не усвідомлюємо.
Я такая наивная• 06 мая в 12:42
Ответ дляOlga_72
Не буде ранньої картоплі, бо померзла. А пізню ще не всі посадили, тому прогнозів ще не може бути.
І взагалі, які можуть бути прогнози
прогноз погоди більш-менш реальний тільки на тиждень, с тут вже на літо напрогнозували..
Колупалочка• 06 мая в 12:43
Взагалі по логіці картопля повинна бути дешева. Бо коли якийсь рік конкретний овоч дорогий, його на наступний рік насадять повно, і навпаки. Але зараз війна вносе корективи, то може й не спрацює. По логіці цієї осені буде дорога цибуля, бо вона коштує дешево і скоріш за все фермери посадять замість цибулі дорогу картоплю, моркву і капусту.
Запароленое одеяло
• 06 мая в 12:45
Ответ дляЯ такая наивная
І взагалі, які можуть бути прогнози
Літо буде спекотне
Я такая наивная• 06 мая в 12:46
Ответ дляЗапароленое одеяло
Літо буде спекотне
Угу... а зима найхолоднішою за всю історію людства
і так кожен рік...