Пліткарка• 24 мая в 18:36
Какие ваши любимые книжные онлайн магазины
Морская свинка• 24 мая в 18:44
Вони всі+/- одинакові, я моніторю ціни, але частіше це Є книга, їх магазин у мене поряд із роботою, вони часто акції роблять різні.
Мрію про пончик• 24 мая в 20:44
Ответ дляЗалізна пані
Балка бук
А я замовила, то 2 тижні мені типу відправляли. І трубку не брали і хамили, не рекомендую. Якби не на подарунок то термін би був байдуже, а так вони мене підвели, ледь встигла в Книга є перезамовити
Мрію про пончик• 24 мая в 20:52
Сорі, не дочитала, що онлайн.
Онлайн тільки слухаю, всі підходять, на яких є та книга, яку я шукаю через гугл