Коренная киевлянка• 26 мая в 10:58
Кому більше 50, чи п´єте Ви гормональні ліки?
Щоб відстрочити менопаузу і чи взагалі це доцільно?
А вот недавно• 26 мая в 11:26
Ответ дляМальчижка
Для чого Вам відстрочка від менопаузи?
щоб бути молодою, і типу ж з місячними, короче, щоб дівчинкою побути
А вот недавно• 26 мая в 11:26
Ответ дляКоренная киевлянка
Але ж і вікові хвороби без гормонів у 50- 60 вилазять серйозні.
які?
Шкварочка• 26 мая в 11:32
Пила гормони 5 місяців, щоб відстрочити, поправилась на 15 кг(( Зрозуміла, що краще вже менопауза і відмовилась. Але це не після 50 років, мені тоді 37 було, менопауза вже 9 років.
Мавка• 26 мая в 11:51
Авторе, а нашо Вам досвід чужих жінок? У всіх організми різні, стан здоров´я теж. Хтось п,є, хтось не п,є. Сходіть до лікаря, здайте необхідні аналізи і хай лікар дає пораду пити чи ні
Наприклад, в мене була міома ще й у мамолога на обліку була з кістами, видаляли із раз на три роки. З,явилися після 40 років. Зараз мені 50+, міома зменшилася сама, кісти не турбують ттт. Теж хотіла пити згт, але гінеколог відмовила, сказала невідомо як буде.
Якщо Ви таких проблем зі здоров´ям не маєте, може доречно попити, але це треба не на форумі голосуванням віршувати, а саме зі фахівцями
Коренная киевлянка
• 26 мая в 11:59
Ответ дляАБВГДэшница
Ну дивіться, не дай Бог, жінки в менопаузі має початкову фазу гормонального раку молочної залози, або шийки матки (а це дуже часте явище саме у цьому віці). Вона ще нічого не відчуває і не знає. І починає приймати гормони. Наслідки зрозумілі.
У нас же, зазвичай, ніхто не побіжить робити глибокий скринінг всього організму перед початком прийому.
Справа в тому, що рекомендуєть перед початком прийому детально все обстежити.
Коренная киевлянка
• 26 мая в 12:01
Ответ дляДолькиКабана
ржунімагу)))
а якщо менопауза у 46 почалася?))
більше 50...ага))
а якщо менопауза у 46 почалася?))
більше 50...ага))
Мене цікавить саме ця вікова категорія у яких менопауза ще тільки починається..
Коренная киевлянка
• 26 мая в 12:03
Ответ дляАфродитаПетровна
Я пью вже 4 роки. Мої знайомі також на гормонах. Хто легко переносить клімакс,той не зрозуміє. Зв´язок прийому гормоніа з онкологвєю не доведений. Є сучасні дослідження на цю тему. Тож вибір кожен робить сам
А чого п´ єте всі? Тяжко клімакс переноситься чи відстрочка клімаксу? Яка причина?
Коренная киевлянка
• 26 мая в 12:04
Ответ дляА вот недавно
Певно, так. Я вище написала у відповіді 5
Графиня Шезвездицкая• 26 мая в 12:15
Нет, не пью.
Не вижу смысла искусственно отодвигать то, что неизбежно.
Я понимаю, когда ранний климакс, но в рамках возрастных норм- не вижу смысла
Чорт і Шо• 26 мая в 12:39
Ответ дляКоренная киевлянка
У мене почалась менопауза, 51 рік. Не вважаю необхідним щось приймати, щоб продовжувати цикл. Навіщо?
Сухості не маю, лібідо не зменьшилось. Секс регулярный.
Яку ’красу’ ви маєте на увазі?
Sisters_Nepfelimove• 26 мая в 12:55
Я пью, назначил врач. У меня перебои с месячными начались в 38. Сейчас 44, цикл только благодаря препарату. Но пью не для цикла, а потому что плохо себя чувствовала, приливы были и проблемы с суставами.
Пліткарка• 26 мая в 19:28
Ответ дляКоренная киевлянка
Що неправда?
Что вы написали, что не понятно,