Столічна штучка• 30 мая в 11:59
Хто бачив що в Камʼянці відбувається? Не афішують!
Natal_ka91• 30 мая в 15:00
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Почему моего больше года не отпускают домой, а сосед дома ныкается?
Чому немає демобілізації? Можливо, якби була, люди не боялися б так йти на фронт
Ответ дляNatal_ka91
⚡️ Чи можлива демобілізація найближчим часом: у Раді дали відповідь
За словами нардепа та члена оборонного комітету ВРУ, найближчим часом розраховувати не демобілізацію в Україні не варто.
’Ніякої демобілізації не буде! Цього не варто очікувати найближчий час’, - додав він.
ㅤ
Надіслати новину @ukhylyant_smsbot
👉ПІДПИСАТИСЬ
ㅤ
Надіслати новину @ukhylyant_smsbot
👉ПІДПИСАТИСЬ
Natal_ka91• 30 мая в 15:05
Ответ дляOlvia1987
ㅤ
Надіслати новину @ukhylyant_smsbot
👉ПІДПИСАТИСЬ
ㅤ
Надіслати новину @ukhylyant_smsbot
👉ПІДПИСАТИСЬ
Вже Швайка сказав, що у питаннях про демобілізацію всі мають закрити рота🤷♀️
your style• 30 мая в 15:06
Ответ дляNatalia505
До кожного небажаючого воювати, охоронця не поставлять. Бити щодня і стріляти в спину ресурсу немає. Крах очевидний і це останні потуги. Грошей немає нести в тцк, людей зробили бідними. Це замкнене коло. Фіолетові баришні пишіть аргументи, дуже цікаво.
не напишуть. То дружини прикоритних, або новоспечені європейки, які не хотять закінчення війни. Або Маньки челябінські гуляються тут
Ответ дляNatalia505
Це початок. Я давно пишу що це пружина, чим більше тиск, тим більше супротив. Вона вистрелить і це може бути трагічно, для всіх.
повністю згодна. наступний крок - дозвіл на застосування зброї і по суті громадянська війна і крах країни. хай я помилюся
your style• 30 мая в 15:30
Ответ дляIrinnkA
Ну так державі присягали, яку зараз представляє влада. То вперед, в окопи, а не людей відловлюють які НЕ ХОЧУТЬ воювати! Це зрозуміло? Вони не хочуть в мають на це право. Такого навіть йокнута радянська влада собі не дозволяла. Вже жалібщиці почали бант кидати. Не подобається що пишу?) Ну то ваші проблеми. Моя думка не міняється роками і я права.
Ба більше: ці чоловіки не тільки не повинні воювати, але мають право - таке собі маленьке право на власне життя. Яке повинна захистити держава. І захищати всіх хліборобів , сантехніків, вчителів, - повинні військові, які давали присягу на вірність народу України перед усім, вони з рук того ж умовного хлібороба годуються все життя . А тут... Нонсенс. На Конституцію - великий болт покладено. Військові в 30 років поставали інвалідами. І йде просто відлов простих людей
Popeye the Sailor• 30 мая в 15:37
Ответ дляБайрактарна
закончилось все не так хорошо, как началось((
Згодом на місце події прибули додаткові сили правоохоронців, які оточили територію. Чоловіка забрали.
«Дії громадян мали ознаки організованого спротиву виконанню службових обов’язків представниками ЗСУ. Тривають першочергові слідчі дії, встановлюються особи порушників, ведеться фіксація всіх фактів протиправної поведінки», зазначили в Центрі і нагадали про відповідальність за такі дії.
Нагадую, людям тепер загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.
Удалено администрацией...
Ответ дляБайрактарна
Удалено администрацией...
Popeye the Sailor• 30 мая в 15:46
Ответ дляРедиска Я
Молодцы! Если они с тцк такое сделали, представляю, что они сделают с русней, когда те до них дойдут. Просто в клочья порвут! А русня точно до них дойдет, потому что служить никто не хочет.
Ну почему же никто? Вот вы, например, очень мотивированы. Женщин там очень много, почему вы не там?
Ответ дляКривая спроса
Військових, що повиходили на пенсію в 45років, яких ми утримували десятиліттями законом заборонили призивати без їх бажання, зате будь-який перехожий без навичок повинен.
Вот именно! И квартиры получили бесплатные. Знакомый получил трехкомнатную от государства. Не воююет и не воевал. Хотя возраст еще молодой, 49 лет. Пенсия больше 15 тысяч.
Popeye the Sailor• 30 мая в 15:53
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Каждый ухилянт должен сесть за решетку или на принудительные работы. Мое личное мнение. Не хочешь воевать - сиди в тюрьме или работай на благо армии. А не как сейчас мужики дома сидят и ждут пока другие за них все сделают.
Как вы относитесь к принудительной женской мобилизации ?
ProstoKoschka• 30 мая в 16:11
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А хто ж відбиватися буде від кацапів? Самі підуть?
А чому б не ви?
Ответ дляWill_Be...
Да? Лечит раненных кто?Разбирает завалы? Снаряды выпускает? Само все, или как? Всех же отправили в окопы, по-вашему...
Не всех конечно в окоп отправляют. Можно и в тылу бумажки перебирать. Но это платная опция, не всем по карману. Нет денег - в окоп
sunshine0610• 30 мая в 16:44
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Удалено администрацией...
Ответ дляБайрактарна
Построїти в Україні поліцейську державу даже януковичу не вдалося.
Зате вдалося пану Є. Хто б міг подумати
Татьяна-57fb• 30 мая в 17:39
Ответ дляyour style
Удалено администрацией...
Ответ дляOllka
Ви написали про присягу владі.
Військова присяга - не владі, а народові України.
Доречі я бант в цій темі не кидала.
Просто намагаюсь пояснити текст присяги.
Мій військовий доречі, ще з 14 року пішов. Так що не до мене питання.
Якщо хтось з ваших знайомих військових вдома - задайте їм питання. Чому так.
Доречі я бант в цій темі не кидала.
Народ представляє влада. Це теж саме. Ні мої вже віслужили. І більше на таке я нікому йти не дам
Ответ дляyour style
Удалено администрацией...
Ответ дляКорсет_на_шурупах
тцк шники пусть и отбиваются. морды поотьедали больше чем у депутатов. а машины у них такие, что простому смертному и за три жизни не заработать. я уж молчу про жестокость. нквд нашего времени