Столічна штучка• 30 мая в 11:59

Хто бачив що в Камʼянці відбувається? Не афішують!

Hdodmslpe• 30 мая в 13:53
Ответ дляWill_Be...
Классное оправдание! Для защищающих страну, найдется возможность на любой вкус - от работы на оборонных заводах, до борьбы с интернет-пропагандой, и восстановления разрушенного. Только риторика тут другая - нужно, что бы что-то делали для них другие, а они будут сидеть, сложа ручки, и раззинув клювик.
Удалено администрацией...
Innag• 30 мая в 13:53
Ответ дляТрейдер кріпти
ТЦКшники, поліція, СБУ та інші структури, які постійно проходять відповідну підготовку, фінансуються з податків «ухилянтів» і давали клятву на вірність українському народу.
Давайте удивлю. СБУ, полицейские - постоянно ездят в командировки в зону боевых действие. Пограничники тоже - можете там на границу Черниговской Сумской к ним сгонять.
Hdodmslpe• 30 мая в 13:54
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Звичайні цивільні люди вашій сім´ї нічого не повинні. Запам´ятайте це
Hdodmslpe• 30 мая в 13:54
Ответ дляWill_Be...
При чем тут треп на ’советчице’? Да и ТЦКшники, по сути, вынуждены делать то, что делают - вы же и вынуждаете их поступать так тем, что прячетесь.
Люди живуть, а не ховаються
Incol• 30 мая в 13:55
Ответ дляКривая спроса
Військових, що повиходили на пенсію в 45років, яких ми утримували десятиліттями законом заборонили призивати без їх бажання, зате будь-який перехожий без навичок повинен.
Так, ця категорія, прям як ’свята корова’, всі пільги мали і мають, а як час прийшов відпрацьовувати - то все , не можуть, зате прості чоловіки
45+++ норм.
Hdodmslpe• 30 мая в 13:55
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
lilul990• 30 мая в 13:55
Ответ дляУказка
Вы серьезно считаете, что люди, которых насильно наловили на улицах, обязаны идти и отбиваться?
Можна тоді мій брат з усею бригадою поїде додому і обвалить трохи фронту раз уже можна робити шо хочеш?

Правда тут будуть крики і соплі про наступ кацапів на Київ і шо робить

Але це ж такі дрібниці, правда?
Hdodmslpe• 30 мая в 13:55
Ответ дляWill_Be...
Какие ’отловленные’? Они у Вас под юбками сидят - прячутся.
Так а відновлені де діваються?
Innag• 30 мая в 13:56
Ответ дляHdodmslpe
Вони собі повинні. На якому етапі знову стане страшно як у 2022? Коли за вами а не за бубулею на прикордонні фпв прилетить? Ніхто не хочу щоб близькі воювали. Тільки виходу немає, якщо не хочете щоб вас по кругу пустили а потім на дерві повісили чи танком по дорозі розмазали росіяни
Hdodmslpe• 30 мая в 13:56
Ответ дляWill_Be...
Ага, ага - все и все сами. Хорош придумывать!
Удалено администрацией...
Hdodmslpe• 30 мая в 13:56
Ответ дляWill_Be...
Это Вы и Ваши сторонники перегибают, когда рассказывают, что должны им, но не они.
Нам ніхто не повинен нічого і ми так само
Hdodmslpe• 30 мая в 13:56
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Hdodmslpe• 30 мая в 13:57
Ответ дляЧерный Ловелас
Удалено администрацией...
Вона це вміє)
Innag• 30 мая в 13:57
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
lilul990• 30 мая в 13:57
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
Це вам ніхто нічого не винен до першої жопи у вашому житті яку ви не зможете самі упорядкувати

Усі ми залежимо один від одного
Hdodmslpe• 30 мая в 13:57
Ответ дляInnag
Удалено администрацией...
Я написала факт. Кожен думає за себе. Добровольці мали вибір і стали на захист України. Де я кого знецінила? Якщо це для вас болюче питання, то пропрацьовуйте його, а не на людей кидайтесь
Confession• 30 мая в 14:00
Lilul990. В мене є родичі,друзі, близькі, яким я допомагаю, так само і вони мені. До того ж, навіть постороннім людям завжди йду на поступки й лояльно ставлюсь.
lilul990• 30 мая в 14:00
Ответ дляHdodmslpe
Як тільки мій брат і його бригада знімуться і поїдуть восвоясі, ви відчуєте це на другий день, а може навіть і почуєте у своїх Києвах, і будете тут пускати соплі, неблагодарні ви істоти
kpss2017• 30 мая в 14:00
Ответ дляlilul990

Але це ж такі дрібниці, правда?
Удалено администрацией...
Confession• 30 мая в 14:01
Ответ дляInnag
Ви самі собі це придумали. Страшно вже зараз, по вулицях ходити і оглядатись. Страшно йти до магазину, купувати щось. Страшно за комуналку платити. А росіяни ще далеко, при цьому
lilul990• 30 мая в 14:01
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Хто ви, кацапські тролі?
Confession• 30 мая в 14:01
Ответ дляМалая Налегке
А реально думаєте, що вас має захищати чужий чоловік, а не ваш?
Удалено администрацией...
kpss2017• 30 мая в 14:02
Ответ дляInnag
Погодите вы со своими росиянами, тут свои вон по асфальту размажут раньше.

И да, они сами разберутся, что они себе должны, а насильно отправить их на сменить никто не имеет права.
kpss2017• 30 мая в 14:03
Ответ дляlilul990

Усі ми залежимо один від одного
Возвращайтесь из своей любимой Польши и увидите, что жопа уже наступила и люди сами из нее выгребаются.
mymoly• 30 мая в 14:04
Ответ дляHdodmslpe
Ви свій профіль давно відкривали??
Ай і мені цікаво. Шо ж там?
Confession• 30 мая в 14:04
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Її брат обвалить фронт і роки будуть вже під Києвом, ну це смішно дуже читати
kpss2017• 30 мая в 14:04
Ответ дляlilul990
Хто ви, кацапські тролі?
Мы, это жители Украины, которые в этом живут, а не как вы, на вечном обучении в Польше)
sky-labs• 30 мая в 14:04
Ответ дляInnag
Чтобы оформить УБД?
Confession• 30 мая в 14:05
Ответ дляmymoly
Ай і мені цікаво. Шо ж там?
Та хоча б тема про вчительку, котра хотіла нанести візит до цієї неблагополучної сімейки. Авторка злякалась і шукала підтримку на форумі , щоб її не пустити
kpss2017• 30 мая в 14:05
Ответ дляlilul990
И? Дальше что?