РокерША• 01 июля в 07:18
Поліп ендометрію. Жіноча консультація Червоний хутір, радите?
Цікавить питання і досвід пані які мають досвід видалення поліпа ендометрію. Років 15 вже мала досвід такого втручання,але робила у приватній клініці,все пройшло добре,тепер знову треба робити. Лікар пропонує зробити прямо в них у жк. Розумію,що всі лікарі майже працюють і у приватних і у державних,але хочеться почути досвід тих хто робив цю процедуру саме у державній .
РокерША
• 01 июля в 07:31
Ответ дляЯ на хвилинку
А це що така процедура, що 5 хвилин тривпє???
В плані 5 хв? Не в самому кабінеті звісно. Там денний стаціонар є.
Лукава_Кiшка• 01 июля в 07:44
Я робила в державній клініці, але за гроші.
Пропонували безкоштовно, який лікар попадеться, і з зав.відділенням. Я обрала платно. Все добре.
РокерША
• 01 июля в 07:49
Ответ дляЛукава_Кiшка
Дякую. Я теж не безкоштовно буду. В них офіційна ціна,одразу озвучили. Але звісно в рази нижча ніж у приватній.
Я на хвилинку• 01 июля в 07:57
Ответ дляРокерША
І скільки ви платили?
Раз одела не бу• 01 июля в 07:58
Ответ дляРокерША
Яка вартість?
Щедрик• 01 июля в 07:59
Ответ дляРокерША
Зараз 6700?
Замурмишка• 01 июля в 09:43
Робила тиждень тому на Червоному хуторі. 6700. До цього теж робила в приватній в ’добрий прогноз’ набагато дорожче. То не варто переплачувати - на червоному хуторі нічуть не гірше! Умови в палаті такі ж , хіба що не видають ночнушку/халат/ рушники/зубну щітку і після операції крапелницю не робили. Обідом смачним погодували.
Коко Шанель• 01 июля в 10:41
не делайте в ЖК, там нет операционной.. они вам чисто в смотровой сделают, что запрещено! они должны направлять в стационар, где есть операционные, он от них находится в 80 метрах (где роддом здание 3 этажа), но врач хочет заработать денег..
РокерША
• 01 июля в 17:54
Мені озвучили 6500 грн. Там є денний стаціонар, крапельниця входить сказали.