Ласую колобками• 07 июля 2025

Вопрос к мамам высоких детей дошкольного возраста

Подскажите, ваших детей на танцах в садике всегда ставили в последнюю линию? Или есть другой подход к тому, как расставлять детей? Мой ребенок всегда в последнем ряду, его практически не видно на фото. Хочу понять, все ли хореографы так поступают
автор Ласую колобками • 07 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Якщо дитина не хоче на горщик, то її залишають в спокої і чекають, коли дитина дозріє
А якщо дитині 6 років? Її ведуть до ABA терапевта, який працює за протоколом.
сладкий_ноябрь• 07 июля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Дитина нормотипова піде на горщик сама, як дозріє
автор Ласую колобками • 07 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну чому не варіант, це краще, ніж звичайні і додаткові заняття приватні ніхто не відміняє, просто в логопеди кому садку менше дітей, краща атмосфера і можливість приділити увагу всім дітям
Тому що в логопедичному садочку немає гарантії ефективної корекції мовленнєвих труднощів. І багато дітей з РАС, що саме моїй дитині не підходить (якщо більше половини дітей з РАС, то це вже трохи заважає розвитковому процесу інших дітей). І логістика незручна - це навантаження на дитину, яка і так багато часу проводить в дорозі.
Зараз ми знайшли хорошу групу з чудовою вихователькою, яка багато робить, щоб наша дитина інтегрувалась. Наш син зустрів там хлопців, з якими грається, є дівчинка, яка йому подобається. Міняти це заради невідомого садочка, який далеко від нас - це було б крейзі.
сладкий_ноябрь• 07 июля 2025
Ответ дляЛасую колобками
В логопедичнопу садочку багато різних груп
Діти з рас не будуть в групі з дітьми з зпр.
Ви ж ходите на занять я додаткові, їх і потрібно залишити.
Але при цьому забрати зі звичайного садка, де на вашу дитину не мають часу
автор Ласую колобками • 07 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіщо?Ви справді думаєте, що можете оцінити ситуацію краще за мене і що я повний нуль в питаннях розвитку своєї дитини?
На мою дитину мають час в садочку, у нього там є друзі.
Моя претензія була до хореографа, а не до вихователя чи до психолога. На хореографа теж є важелі впливу. Я повідомила психолога про цю ситуацію і попросила її поспостерігати, оскільки вбачаю ознаки виключення. Коли директор повернеться з відпустки, я знову їй скажу, що бачу проблему. Якщо ситуація не зміниться, є інші важелі впливу, просто мені неприємно зараз про них думати
сладкий_ноябрь• 07 июля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Вихователі мають вплив на хореографа, тільки вашим вихователям байдуже.
Їжак в панчохах• 07 июля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Он танцует, практически всегда все правильно и в ритм попадает. Он и дома танцует, и на акробатику ходит три раза в неделю, у него отличная растяжка и гибкость, в мае ходил недолго в хореографический ансамбль, пока они не закрылись на лето. Пока нет речи в саду, для него физика - единственная возможность как-то самореализоваться в взаимодействии с другими детьми. Ситуация, при которой моего ребенка исключают, для него неблагоприятна.
Я уже говорила с директором месяц назад, когда заметила, что в парных танцах на утреннике у него не было пары (при том, что девочек было больше, чем мальчиков). Думала, что-то поменяется, но нет. Контактов хореографа у меня нет - мне сказали, что она в отпуске с сегодняшнего дня до сентября. Пока я написала психологу садика - она сказала, что понаблюдает за занятиями и за динамикой.
Ваша основная претензия в старпосте была , что ребенка не видно на фото и он стоит в конце . Про всякие исключения ни слова .
Потом вы пишите , что единственная реализация через физику , но опять же дальше пишите , что есть друзья в группе и девочка которая нравиться. Т.е независимо от места на сцене ребенок в группе социализиокется и не изолируется .
Скорее всего именно вам хочется видеть ребенка в первом ряду, а не это есть желанием ребенка .
Розбещена цяточка• 07 июля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Логопед, психолог, нейропсихолог. Також курсами - корекційний педагог, іпотерапевт. Але це все немає відношення до корекції СМ.
З СМ має працювати когнітивно-поведінковий терапевт, якого в нас немає.
Авторе, справа не в вас. А який зріст дитини,якщо не секрет? З дітьми він спілкується?
Розбещена цяточка• 07 июля 2025
А у ваших садочках окремі хореографи? Офвгіти
автор Ласую колобками • 07 июля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Дякую. 128 см. З дітьми спілкується невербально. Наприклад, грає у футбол або якісь активні ігри. Раніше грав у сюжетно-рольові ігри, але не в цьому садочку. В минулому ми навіть змогли досягти того, що він трохи розмовляв з дітьми, але не тут, на жаль.
автор Ласую колобками • 07 июля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Так. Це додаткові заняття, за які ми доплачуємо. А у вас цим вихователь займається?
автор Ласую колобками • 07 июля 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Вы прочитали так, как вам было удобно прочитать. Если бы моя претензия была к тому, что ребенка не видно на фото, это было бы легко решить.
Я стараюсь создавать для своего ребенка ситуации успеха, чтобы он не боялся ошибок и чувствовал уверенно. Страх ошибиться и не сказать правильно лежит в основе его отказа от речи.
А если в садике на танцах его все время задвигают в конец, а на первое место ставят всегда Аню-Свету-Петю-Ваню, то здесь не будет возможности пережить гордость за свои успехи. Я вижу по фото и видео, что ’роли’ за всеми детьми уже закреплены заранее. Есть ’звезды’, которых выделяют, и все остальные. Это не ок с моей точки зрения.
Розбещена цяточка• 07 июля 2025
Ответ дляЛасую колобками
А, так то гурток? Тоді це окреме питання і навіть не до керівництва.
автор Ласую колобками • 07 июля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Так, це гурток. І контакти хореографа мені вихователька не дала, сказала, що я не маю права говорити напряму, тільки директор має)).
Розбещена цяточка• 07 июля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Може гурток неофіційний на відкатах. Ви платите на ФОП чи налом? Чеки є? Податкова пільга не оформлюється за ним?