Замовила торт у кондитера на день народження чоловіка. Відправляли мені через таксі запакованим.
Щось в нього бортики поплили. Хоча я заплатила гарну суму і фото у кондитера на сторінці були гарні.
Звісно, враження це не зіпсувало, але це може бути через те, що необережно везли?
Я в цьому взагалі не розбираюся, тому пліз напишіть що не так щоб наступний раз не лоханулась.
Женщинас• 14 июля 2025
Ответ для Alpha Centauri
В мене чоловік упісявся від цього тортику:))
Тому кому що😄
А не може такого бути , що він подумав , що то ви зпекли? Тому що виглядає , як домашній і зовсім не так як на фото. Людина напевне тільки почала тому так і є...
Ответ дляЖенщинас
Та, ні. Йому в будь-якому разі приємно. І торт був смачний
Оце так цабе• 14 июля 2025
Ответ дляSvit_from_It
я еду ем а не смотрю на нее
это упарывание с тортиками не понятно просто. Это ЕДАА которая выйдет у вас через 5 часов. Купите в рошене или где-то еще да и все за 500 грн, чтобы не было таких проблем
100 💯 насчёт постсовковых стран. Британцы вообще над видом еды не заморачиваются
Женщинас• 14 июля 2025
Ответ для Alpha Centauri
От і добре, а я як і багато хто все переконались , що краще пекти свої)) а прикрашать можна замовити вже на свято прикраси
Аноним Советчик• 14 июля 2025
Ответ дляКашпо
А так можна? Не знала, що Сільпо приймає замовлення
Зайдіть і спитайте у Сільпо в якому є власний кондитерський цех. .
Голодаю• 14 июля 2025
Ответ для Alpha Centauri
Покажіть звідки. Я нікуди більше не викладала ці фото)
Я видела эти фото в тредс
Зупка_цем• 14 июля 2025
Ответ дляОце так цабе
Кто вам такое сказал, хз
Именно британцы, да
С их тоннами столовых приборов и сервировкой
И едят они всем этим еду, похожую на говно, не заморачиваясь😁
Не путайте фудстраат и еду
Именно британцы, да
Не путайте фудстраат и еду
Вкаблучках• 14 июля 2025
Ответ для Alpha Centauri
Цейво… хехе)
та їжте вже не вимишлюйте, той торт в папірі пекарському замотаний був.
Вкаблучках• 14 июля 2025
Ответ для Alpha Centauri
то не їбіть людям мізки)
Хи хи, ну ну• 14 июля 2025
Ответ для Alpha Centauri
Та ні, навіщо повертати гроші за те, що від вас не залежить?)
В цьому конкретному випадку кондитер напартачила, вона мала зробити ганаш, який не попливе при високих температурах і перед відправкою його гарно охолодити. А тут звичайне покриття крем-чізом. Тому, це повністю провина кондитера, що торт поплив і про ’не залежить’ мови йти не може. Просто тортик зробив не професіонал, а дилетант, судячи з усього. У досвідченого кондитера таких ’проколів’ не буває, хіба що відправка була новою поштою
Ответ дляГолодаю
Я видела эти фото в тредс
Ну то знайдіть їх. Я це нікуди не викладала окрім як сюди) ще раз повторюю
Бла бла бла• 14 июля 2025
Ну на вид очень очень простенько как для кондитера, да еще и поплыл.
Цена была?. Все не читала.
Ну главное, что вкусный. Наверное.
Но я как перфекционист, очень бы расстроилась).
Цена была?. Все не читала.
Ну главное, что вкусный. Наверное.
Губки-уточкой• 14 июля 2025
Ответ для Alpha Centauri
Ну видно що в температурі діло і було. А це фото робіт дівчинки, в якої замовляла. Якось так)
Торт смачний, запитань до нього немає. Просто наступний раз варто подумати, що якщо це від спеки — транспортувати по-іншому.
Да их подморозить должны перед доставкой в жару.
Странная случайная кондитер.
Аленький носочек• 14 июля 2025
Ответ дляАлина-1240
Фу...жарище, не понятно где и с чего готовили, купите нормальный, так хоть компенсацию выплатят в случае чего(а 99.9% заводской свежий и нормальный и в холодильнике в магазине)
от тому і перестала займатися тортами ( ще перед війною)..,бо фіг кому докажеш, що у тебе продукти свіжі, а травонулись вони від рибки чи ковбаски якоїсь. але винний ТОРТ.
Сонячний зайчик• 14 июля 2025
це не торт. це убожество. так вам і треба. доки ця срачка буде з тортами??купіть готовий в магазині і не робіть події. Якісь ідіоти
я Кукарача• 14 июля 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Усе гаразд з вами ?
Луковая• 14 июля 2025
Ответ для Alpha Centauri
Мої фото з цим тортом) отримайте бдлсчк)
Також фото після того, як забрала.
Ну, честно говоря, можно было выложить торт на красивое блюдо, подправить бортики, и по периметру украсить фруктами-ягодами. Тогда хоть смотрелся бы прилично.
Не в обиду, но у Вас с эстетическим вкусом тоже не ахти, как и у того, кто этот торт ваял. Короче, вы нашли друг друга)
Петриківна• 14 июля 2025
Ответ длямесяцкие
Так это действительно так и есть. Я его пекла всего три раза. И я хотела донести, что это не так и сложно ( а очень даже просто скорее). И я мега довольна моим результатом, делюсь в надежде вдохновить таких как я .
Нда. Аж интересно, кто-то вдохновился? Меня лично такой тортик вдохновит лучше в магазине что-то купить.
Страхованная• 14 июля 2025
Ответ для Alpha Centauri
Уписялся?
Ответ дляLudaSHS
Смачний хоть? Чоловіку сподобалося?
Смачний. Наче ніхто і не травонувся)
Незнакомлюся• 14 июля 2025
я брезгливая..никогда не закажу у чужого человека.. лучше помучаюсь и сама испеку. Ваш выглядит не вкусно..
Ранковий базар• 14 июля 2025
Я розумію, коли замовляють дійсно щось дуже оригінальне і гарне.
Але вибачте, замовити торт, на якому буде від руки(чужої) написано, коханий з днем народження. Це ж про інтимність і про те, що типу кохана сама пекла і сама збирала той торт. І ще й платити кошти за таке.
В чому сенс тоді писати такі прості і інтимні речі
Невже бляха раз в рік не можна купити коржі готові, зробити крем і своєю рукою коханому написати?
Торт ніякий.
всемВсёИмного• 14 июля 2025
Ответ для Alpha Centauri
Ну, коли ви замовляєте щось, розраховуєте ж на певний результат) хіба ні?
ну ви попали на нєдомастєра.
і таких зараз овердофіга. фотошопні або стирені фотки в інста, а сама жопоручка.
але їжаки давились, кололись і продовжували жувати кактус.
прям совдепія і немає жодного торта в магазині на вітрині.
якщо хочеться якусь картинку, можна замовити в нормальних кондидерських. у нас у Сумах, наприклад, в Театральному. по іншим містам напевно також є такі.
але замволяти у доморощєнной пєкарши - це дурість.
Ищу-брожу• 14 июля 2025
Ответ дляЗупка_цем
Не пишите хрени, ок?
Я тоже в шоке, человек совершенно не понимает, что еда может доставлять эстетическое удовольствие внешним видом
Ищу-брожу• 14 июля 2025
Ответ дляОце так цабе
Британцы и над плесенью в квартире не заморачиваются. Так что теперь?
Постсовковое – это считать, что в других странах что-то исключительно лучше или исключительно хуже
По-разному бывает. По-разному
Идеальная оптимистка• 14 июля 2025
Ответ для Alpha Centauri
Жесть конечно. Но жара блин. И сколько он вам обошёлся и вес какой
Сверху надо только бетонные крема брать .иначе хана