Глубоководная селедка• 26 июля в 11:56

Українські вимоги для першачків

От мені цікаво 20 років назад такі ж були? Всі діти, ідучи до школи знають це? Чи якщо дитина не знає, вона повинна сидіти вдома?
Анонім Завгосп• 26 июля в 16:55
Ответ дляГлубоководная селедка
У одній із цих двох школи. Що значить не пам´ятаю??? Я все дуже добре ще минулого року вивчила, критерії зарахування. І так ми хотіли в інтелект, але склалися непередбачувані обставини і тепер нам не світить ні інтелект, ні нуш.
’ чи то в іншій школі,’ - це не говорить про те, що точно не пам´ятаєте?

Для чого було вчити критерії, і що значить ’не світить’?
Тепличная• 26 июля в 16:56
Ответ дляГлубоководная селедка
Ні, це вимога для вступу у 1 клас.
автор -
Дівчина Бобула• 26 июля в 17:01
Ответ дляГлубоководная селедка
Ну от і хто ці платні курси робить ?? Для чого тоді школа. Це тема просто поговорити. Чи всі діти знають чи просто понти для відмінювання.
Мені здається, більшість дітей у п´ять вже читають і українською, і англійською, розв´язують приклади принаймні у межах 10, голосні і приголосні теж знають. Я не бачу у цьому списку нічого ектраординарного, звичайні вміння для більшості. Навіть як мама не займається з дитиною, у садочках і літери вчать, і цифри.
Дівчина Бобула• 26 июля в 17:02
Ответ дляГлубоководная селедка
У нас в державі нема порад, є примус в усній формі, силовий примус.
а, то вас держава не влаштовує. Таки троль. А я думала, мама не дуже розумного першачка.
bdgoli• 26 июля в 17:06
Ответ дляГлубоководная селедка
Та ні, всюду є вимоги, у кожної школи. Між іншим, в Європі, навіть екзамени диті можуть зробити.
В нашей школе в проглом году не было ни каких вымог. Только надо было уточнить нуждается ли ребёнок в сопровождении, есть ли особые потребности. Город, номер школы напишите. Посмотрю на оф.сайте, что там за Гарвард такой
Потішаюся• 26 июля в 17:15
Були. 15 років тому.
Потішаюся• 26 июля в 17:18
Ответ дляАноним_1859
Сама охєрєла.
Дитині через 2 роки у школу.
Не партесь. Заберуть Вашу дитину з руками і ногами.
В Україні не вистачає діток
А то лише пафос
Голодаю• 26 июля в 17:32
Читать, писать и считать умел, про гласные, согласные и прочее я не рассказывала. Некоторые в классе и читать не умели
Швендяю містами• 26 июля в 17:55
В 2007 в первом классе мы только буквы учили, начиная с первой. Не знали что такое слог, ударение, предложение и тд
Скользкая• 26 июля в 18:03
Я в українській досі неправильно наголос в деяких словах ставлю
А шо сталося?• 26 июля в 18:23
Ответ дляГлубоководная селедка
Ні, це вимога для вступу у 1 клас.
нема таких вимог, не видумуйте. Беруть всiх без спывбксыди.
А шо сталося?• 26 июля в 18:25
Ответ дляКаваЗМолоком
Голосні, приголосні і склади всі проходять в садочку
20 років тому діти ще й годину проходили тести на логіку, мислення , пам’ять
Скласти розповідь треба було
Ну точно не легше
Одне з питань - що спільного і що відмінного між раком і рибою?
даже 35 лет назад поступить в школу было сложнее. Проходили собеседование, надо было уметь читать, загадки отгадывать, вопросы на логику и считать надо было уметь. как сейчас помню свое собеседовнаие
А шо сталося?• 26 июля в 18:26
Ответ дляГлубоководная селедка
https://buki.com.ua/news/yaki-navychky-ta-znannya-...
на заборе тоже написано
Бабайко• 26 июля в 18:33
Ответ дляГлубоководная селедка
А нуш то чого не світить?За місцем реєстрації треба було звертатися, не мають права не прийняти.
Реанимация• 26 июля в 18:35
Нормальні діти звісно можуть складати речення не тільки на два слова в такому віці, дивно, якщо навпаки.
Що таке приголосні і голосні навряд чи заморочуються. Коли донька йшла в перший клас , ми дуже хотіли потрапити саме у визначену школу, а там приймали за тестуванням. Рік водили на підготовку , де не тільки таке а й завдання на розвиток логіки і багато чого іншого. Нажаль, у рік вступу поміняли правила, приймали за пропискою, але я не шкодую про той рік.
В нашій країні з кожним роком катастрофічно зменшується кількість першачків, брати будуть всіх.
Сірничок• 26 июля в 19:47
Ответ дляЦідило правди
20 лет назад и дети были другими. Зачем это сравнивать? Это нормальные требования
Ні, це не нормальні.
Наша взяла• 26 июля в 20:42
Ответ дляГлубоководная селедка
https://school263.kiev.ua/dlya-batkiv/poradi-batka...
Половина Порадниці не відповідає вашим вимогам до 5-6 річок, при цьому має дипломи про ВО.
І ви плутаєте поради з конкурсом. Радити можуть що завгодно, в ось конкурси для зарахування до 1 класу заборонені.
Наша взяла• 26 июля в 20:52
Ответ дляДівчина Бобула
Більшість дітей НЕ читають англійською після 4 класу, перевірено під час ковіду і онлайн занять. Те,як читали 4-класники важко було назвати англійською. Це столична школа, спеціалізована, між іншим.
Щодо вимог, серед яких ви не бачите екстраординарного є програма 1-2 класу з навколишнього світу. Перераховане нижче вивчають протягом перших двох класів, а перелітних птахів і польові рослини взагалі в 4 пам´ятаю, за програмою Початок:

відрізняти хижих, диких тварин від травоїдних, домашніх;
відрізняти перелітних птахів від зимуючих;
відрізняти садові квіти від польових;
відрізняти дерева від чагарників;
називати всі явища природи.
Скоро_вчера• 26 июля в 20:59
В 98 році в педагогічному університеті ми вивчали дошкільне виховання. На той момент за програмами дитячого садка діти до першого класу повинні були вміти читати, але не писати. Склади, наголос, геометричні фігури, визначити час за годинником зі стрілками. Це все база.
Звичайно, дошкільна освіта не є обов´язковою, але це ж все база для успішного навчання ваших дітей. 15-20 хвилин не день і ваша дитина все буде знати, що полегшить їй стрес від вступу в школу і створить умови для успіху
Скоро_вчера• 26 июля в 21:07
До речі, знати свійських та диких тварин, назви дерев і рослин це теж програма дитячого саду. Кому цікаво, погугліть ’малятко’, ’дитина’- назви програм. Сучасних, на жаль, не знаю
Психологічка• 26 июля в 21:18
Хочете спихнути дитину на когось? Самі навчайте
короткопамятна• 26 июля в 21:23
че за дичь
Гравіцапа• 26 июля в 21:43
Ответ дляДівчина Бобула
Перепрошую, а де саме ви таких дітей бачили? Коли саме вони мали це вивчити? Зараз діти весь час в укриттях, рівень тривоги впливає на здатність засвоювати абстрактну інформацію плюс батькам не до цього.
Я викладала підготовку до школи два роки, діти приходили, не знаючи ні літер, ні голосних, ні приголосних.
Насправді я не вважаю, що цей список є правильним. Головними є зовсім інші речі.
Люблю порядок• 26 июля в 22:10
Наведіть хоч один приклад з реального життя, де в державну ЗОШ дитину а) перевіряли перед вступом у перший клас на ЗУН; б) не прийняли на підставі перевірки. Наскрінили бозна що. Нормативні документи є з такими ВИМОГАМИ? Це лише орієнтир, рекомендації при підготовці, невідомо ким написані і де викладені. Все!
Поліцейський патруль• 26 июля в 22:33
Ответ дляЧу Ча
а вы считаете, что ребенок в шесть лет должен быть бе-ме?
Не должен, но может. Родители бьівают разньіе, так что детей теперь школьі лишить?
Наталка -русалка• 26 июля в 22:43
Ответ дляГлубоководная селедка
На сайтах школ часто або коли приходите подавати документи і коли директор ставить під сумнів брати вас до школи чи ні. от ви йому може по фейсу не підійшли, а документи у вас в порядку, тоді вам треба гарно відмовити.
Як він може вам відмовити?
Наталка -русалка• 26 июля в 22:43
Ответ дляГлубоководная селедка
Так це ’треба’,а не обов´язково)
короткопамятна• 27 июля в 01:21
бредятина, до похода в 1й класс нужно знать что рф это фашисти і біомусор
Мстящий за Зайца• 27 июля в 13:49
Ответ дляМоська-слон
Немає в Україні вимог до першачків!!!!!! Автор свідомо вводить в оману
Можливо офіційно їх немає, але навіщо тоді діти за рік до школи ходять на підготовчі курси?
Я памʼятаю, як моя старша дитина йшла до школи в Україні і вчителька натякала, що діти, які не будуть займатись на підготовчих курсах, можуть одразу вважатись відсталими. Тобто вже з садку дітей ділять на «розумних» і «тих, хто відстає по програмі/не тягне».
Моська-слон• 27 июля в 14:48
Ответ дляМстящий за Зайца
Діти ходять на підготовку до школи, тому що так хочуть батьки. І звичайно, тому що вчителям легше працювати з дітьми, які вже щось знають в вміють. Мій син не ходив на підготовчі курси, але я сама навчила його читати, і в 6,5 років ідучи до школи він читав ~100 слів на хвилину укр і рос мовою, і трохи гірше англ, але теж достатньо добре. Але це була особисто моя ініціатива. Я свідомо так зробила, щоб йому буде легше сприймати навчальний матеріал і адаптуватись в школі. На батьківських зборах і вчитель, і завуч акцентували увагу на тому, що згідно стандартів НУШ немає вимог до дітей для зарахування в 1 клас. Дитина повинна знати навички самообслуговування, вміти сидіти і слухати вчителя хоча б 15 хвилин (урок триває 35, і є фізкультхвилинки), вміти переодягнутись, скласти речі, сходити в туалет, пообідати в столовій. Все. Все інше - це фантазії вашого вчителя.