Чупокабра• 30 июля в 14:06
Як правильно вказати призначення платежу
Купила товар через інтернет,не підійшов.Буду робити повернення.Гроші мені повернуть на карту.Як правильно вказати призначення платежу,щоб податкова не розцінила це надходження на карту як прибуток.
Клин_Кляйн• 30 июля в 14:10
Хіба ви вирішуєте, яким буде призначення?
Якщо ви платили офіційно на рахунок ФОПа або юрліца і повертати вам гроші будуть офіційно з чеком на повернення, то вони й так все вірно зроблять.
А якщо просто на картку скинуть з особистої картки, но ніякого призначення не будуть писати.
Чупокабра
• 30 июля в 14:14
Ответ дляКлин_Кляйн
Рахунок ФОП,але повернення просто на карту без чеку
ГейСюда• 30 июля в 14:19
Ответ дляЧупокабра
ну фсе..заплатите 20% налога!!!
Клин_Кляйн• 30 июля в 14:20
Ответ дляЧупокабра
Ну вимагайте повернення офіційного, якщо вам так тревожно. Людина просто не хоче мудохаться зі всім цім. Цеж від вас потрібно підписану заяву на повернення коштів отримати і до чеку її додати, а потім зберігати.
Проработник• 30 июля в 14:22
Нічого вони не напишуть, буде як зарахування коштів від іншого фізика. І так, це буде ваш дохід.
Для повернення від ФОПа ви маєте написати заяву, вказати реквізити ІВАN і на низ, з правильном призначенням, отримати повернення коштів.
Пускаю бісики• 30 июля в 14:28
Ответ дляЧупокабра
Якийсь дурний ФОП... Навіщо повертати товар на особисту карту, щоб збільшити суму доходу на ФОП і ризикнути ще й оплатою на особисту карту??? Який сенс цих дій?
Чупокабра
• 30 июля в 14:29
Ответ дляПускаю бісики
Я маю на увазі рахунок фоп продавця,моя карта -це особиста карта власних коштів не фоп
Клин_Кляйн• 30 июля в 14:32
Ответ дляПускаю бісики
1. Он может быть на 2 группе и до лимита ему при этом миллионы гривен.
Может быть на 3 группе, но стоимость товара копеечная.
2. Оформление возврата - геморой.
3. Для того, кто платит с личной карти на личную никаких рисков нет в принципе.
2. Оформление возврата - геморой.
Пускаю бісики• 30 июля в 14:35
Ответ дляКлин_Кляйн
2. Оформление возврата - геморой.
Геморой в чому? Заява на повернення і чек повернення товару? Доречі нещодавно повертала товар 100грн Аврора. Заяву не треба писати. Просто повернули гроші на карту з якої платила... Цікаво як вони це роблять?
Чупокабра
• 30 июля в 14:43
Ответ дляПускаю бісики
Чек не надає магазин.Це був накладений платіж на НП.я роблю повернення,а мені повертають гроші на карту.Ось і є моє питання,щоб вказали правильно призначення платежу
Клин_Кляйн• 30 июля в 14:43
Ответ дляПускаю бісики
А вам не приходило в голову, что процессы в огромной сети со штатом управленцев, бухгалтеров, юристов и программистов налажены немного лучше, чем у ФОПа, который сам и швец, и жнец, и на дуде игрец?
Клин_Кляйн• 30 июля в 14:46
Ответ дляЧупокабра
Ну попросите, чтобы указали ВОЗВРАТ ДОЛГА.
Что тут еще можно придумать.
Пускаю бісики• 30 июля в 17:07
Ответ дляКлин_Кляйн
Важкий день? Розумію... Тримайтеся!
Клин_Кляйн• 30 июля в 20:44
Ответ дляПускаю бісики
Важкий день? Розумію... Тримайтеся!
да обычный
зашла Советчицу почитать, что блондинки пишут
все в порядке - мироустройство прежнее
Пускаю бісики• 30 июля в 21:45
Ответ дляКлин_Кляйн
да обычный
все в порядке - мироустройство прежнее
Якщо все добре, то чого хаміте?