Тюрюнь_Тюнь• 30 июля 2025
Как же не хочется возвращаться домой
Две недели отдыхаю с ребёнком в Карпатах. Так тут хорошо, тихо.
Спим каждую ночь.
К хорошему быстро привыкаешь.
А скоро домой ехать в Киев.
Мне аж не по себе
Мне кажется я не смогу опять это всё слушать над головой
Эти взрывы и противное жужжание шахедов
Это я просто поделиться…
Спим каждую ночь.
К хорошему быстро привыкаешь.
А скоро домой ехать в Киев.
Мне аж не по себе
Эти взрывы и противное жужжание шахедов
Это я просто поделиться…
З бісиками• 30 июля 2025
Я тоже была на отдыхе. Скучно по-ночам. Чего-то не хватает.
Сейчас тревога. Прибежал радостный ребенок, что будем спать в обнимку в коридоре. Романтика!
Тюрюнь_Тюнь
• 30 июля 2025
Ответ дляпалка-копалка
А де відпочиваєте якщо не секрет?
В сходнице
сою не люблю• 30 июля 2025
Я вас розумію... сама з відпустки їхала з відчуттям як же не хочеться... тільки не додому не хочеться, а оцих ночей страшних не хочеться. Додому дуже хотілося))
Тюрюнь_Тюнь
• 30 июля 2025
Ответ дляФенте Фря
Оставайтесь там
Эх иногда такие мысли и возникают
Только нет возможности (
палка-копалка• 30 июля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В сходнице
А скільки обійшлось вам, як ви туди їхали?
Так, є тихі міста, і це добре,що є можливість і райони, я зараз багато в подорожах Україною, трапляються містечка, села, де війни не відчуваєш, так би мовити, скоріш війни повітряної ( бо війна всюди, люди гинуть, військові) , тривоги в телефоні є, але не чуєш все те тут.
Гарного відпочинку, Вам
палка-копалка• 30 июля 2025
Ответ дляVictory23
Привет Сходнице.У нас сейчас весело
Ага))) тільки прочитала слова автора про шахеди, як повалило.
Байрактара• 30 июля 2025
Аналогічно…
Їхала на відпочинок з впевненістю що в мене вже розлад сну( реально вже заснути спокійно не могла ) , виїхавши з Києва розлад відразу пропав , на відпочинку спала так, що не могла відіспатися
Як згадаю , що зараз знову щоночі будуть ті вибухи , просто сил немає 🥲
Тюрюнь_Тюнь
• 30 июля 2025
Ответ длясою не люблю
Вот именно
Домой я хочу!
Но так не хочется этих ночей (
Отвыкла короче
Домой я хочу!
Но так не хочется этих ночей (
Отвыкла короче
Тюрюнь_Тюнь
• 30 июля 2025
Ответ дляпалка-копалка
Мы на поезде
Дорого обошлось
У нас достаточно дорогой отель с хорошим питанием и лечением и бассейном
Дорого обошлось
сою не люблю• 30 июля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Вот именно
Домой я хочу!
Но так не хочется этих ночей (
Отвыкла короче
Домой я хочу!
Но так не хочется этих ночей (
Отвыкла короче
А зовсім не маєте можливості десь там залишитися?
Тюрюнь_Тюнь
• 30 июля 2025
Ответ длясою не люблю
Работа и животные дома
Подросток мой тоже домой хочет (друзья, девушка, спорт)
Тюрюнь_Тюнь
• 30 июля 2025
Ответ дляIphone25
3 сини та донька?
Санта Мария
В 3 синах много людей очень
Меня напрягает
В 3 синах много людей очень
Меня напрягает
Хочу на Балі• 30 июля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Мы на поезде
Дорого обошлось
Три сына? Увидела, что Санта Мария
Не цілуюсь з бодуна• 30 июля 2025
Ответ длясою не люблю
І нам з донькою не хотілось вертатись додому з моря. Тобто хочеться до чоловіка та сина, але не хочеться знову чути сирени та вибухи, екологія жахлива. А після масованих обстрілів гарь по декілька днів у повітрі
Сусідка зверху• 30 июля 2025
Ответ дляЗ бісиками
Движухи мало?
Вот и старому деду мало :(((
Тюрюнь_Тюнь
• 30 июля 2025
У меня уже несколько месяцев проблемы со сном
Здесь сплю с первой ночи хорошо!
Какая же это роскошь просто нормально спать! В тишине!
Здесь сплю с первой ночи хорошо!
сою не люблю• 30 июля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Работа и животные дома
Так, я вас розумію. У мене все те саме - робота, ще чоловік і син не виїздні, син вчиться на очному в інституті, у доньки - друзі, танці, все життя тут, своє житло, що для мене важливо, і мама інвалід. Тому... поїхали, відпочили з донечкою, і додомки))
Магиня• 30 июля 2025
Теж з дитиною тиждень тому повернулися з Яремче. Надихалися, відіспалися, відпочили… Як же я скучила за тим спокійним, розміреним життям і ночами з солодкими снами, в своєму ліжку…