Мядуза аля моргонер• 13 августа 2025
вы счастливы в браке? смирились с недостатками мужа?
не бывает же идеальных людей, верно? просто чьи то недостатки мы готовы терпеть, а чьи то нет. терпите ли вы и счастливы ли вы в браке?
Результат:
вже голосів:
144 (38.61%)
средне
103 (27.61%)
счастлива
65 (17.43%)
несчастна
61 (16.35%)
тыц
Клевотница• 13 августа 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну добре. Можна вибирати,якщо ти красуня, і в тебе купа прихильників. Але якщо ти товста, страшна і в прищах, то вибір буде дуже обмежений. З чого ці дівчата мають вибирати? Або якщо і красуня, а приплива до берега одне гівно? Ніякий це не вибір, хіба що в дуже обмеженій кількості кейсів. В більшості випадків це фарт
Если Вы обо мне, то я слишком худая, низкого роста, без груди и попы, в молодости одни локти и коленки, и прыщи ещё. И подруга у меня вообще с рытвинами на лице, как после оспы. Но я с 15 лет нравилась парням. Потому что самооценка, потому, что знала себе цену, потому , что я любимая дочь. Даже сейчас мне 40+, и в коллективе есть мужчина, который всем хвалился, что ему нравятся полные женщины, его фишка такая. Вдруг признался мне, что я ему нравлюсь. А мой вес 45 кг. Потому что у людей инстинкт, жизнь жить трудно, и надо держаться за уверенного в себе, а такую уверенность можно получить только если тебя любили в детстве. Мое мнение, на истину не претендую.
Мейк-ап форева• 13 августа 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
А якщо не було декількох? Якщо ти горда і соромʼязлива дівчина-заучка?
То треба працювати над собою, щоб цей самий вибір мати
Заюшка_хозяюшка• 13 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну а як так вийшло, що тепер на вашому місці ваші діти?
Чи їх ще не має?
А от так, мазохізм + садизм. Думаю ну як я в дитинстві страждала, то чого б це моїм дітям краще жилось, виберу собі в чоловіки погірше, щоб і мені було не солодко, і дітям так само. Так за вашою логікою?
Заюшка_хозяюшка• 13 августа 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Ви вже не у недоторканих, і маєте повне право обирати, розумієте?
У Вас було багато залицяльників? З якої кількості Ви вибирали?
Мейк-ап форева• 13 августа 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
В мене було рівно стільки, скільки мені було потрібно. Я не була найпопулярнішою у школі, і під моїми вікнами не стояла толпа бажаючих зустрічатись, але я завжди мала коло спілкування хлопців/ чоловіків. І зараз,коли йде вже 5 десяток, в мене є оточення, з якого при потребі, я можу обрати нового партнера
сладкий_ноябрь• 13 августа 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
От як раз ні, гарна робота це праця, гарний дохід це праця. А вийти щасливо заміж це лотерея, і дитина це лотерея.
Ні, не лотерея.
Це теж праця, в першу чергу над собою і це вибір, який робить жінка. Саме вибір. А не просто вийти за того одного, хто тобі посміхнувся.
Ото для тих, хто обрав першого посміхнувшогося для тих може й лотерея.
Для тих, хто свідомо йде в шлюб, обираючи якості, цінності, поступки чоловіка, це не лотерея. Це вибір.
Заюшка_хозяюшка• 13 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Повірте, завжди ж червоні прапори, просто не всі їх помічають :)
В мене достатньо прикладів перед очима, які зовсім не стикуються з вашою теорією.
сладкий_ноябрь• 13 августа 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Щоб діти перейняли батьківську модель родини і передали її своїм дітям...
Ну це жах
Я читаю і просто волосся дибом.
Жінки свідомо живуть роками з алкашами
Я читаю і просто волосся дибом.
Жінки свідомо живуть роками з алкашами
Гл. Амурная• 13 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Да, обычно так и есть, что ты просто не замечаешь, но я начинала свои отношения в 21, имела список критериев, все было ок, конечно у меня не было такого опыта как сейчас, сейчас я многие флаги вижу, но толку теперь уже
сладкий_ноябрь• 13 августа 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
То розвивайся, йди в терапію, не спіши одружуватися, сформуй свою систему цінностей, навчися любити себе.
Не обовʼязково в 19 вже бути в шлюбі і мати 2 дітей.
Чим старіше стає жінка, у що вона вкладає в свій розвиток та орієнтується на себе, то вибір в неї завжди буде.
сладкий_ноябрь• 13 августа 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
За моєю? За вашою.
Якщо вам погано, йдіть від нього. Навіщо жити в такому шлюбі і навіщо дітям це все бачити?
Заюшка_хозяюшка• 13 августа 2025
Ответ дляМейк-ап форева
У моїх бабусі і дідуся були чудові відносини, а мама з батьком була нещаслива в шлюбі. У моїх свекрів теж ідеальні стосунки, а я нещаслива з їх сином.
Мейк-ап форева• 13 августа 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ніхто не знає що насправді відбувається у чужій родині,навіть діти та внуки.
І так, дорослі люди, на відміну від дітей, можуть аналізувати ситуацію в знаходити свої помилки,опрацьовувати їх і більше не повторювати. І будувати саме ті стосунки,які їм потрібні. Але для цього треба подолати своїх страхи
сладкий_ноябрь• 13 августа 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
То не моя теорія.
Більшість не цікавиться психологією відносин, не аналізує відносини і чоловіків, не фіксує червоні прапорці.
Більшість орієнтується лише на відчуття свої, шукає виправдання діям чоловіка. Подивіться в цій темі. Купа травмованих в дитинстві жінок обрали собі таких самих чоловіків. Чому? Тому що червоні прапорці для них не були червоними. Вони настільки травмовані, що їм простіше обрати таку ж модель родини, ніж щось змінити,
Заюшка_хозяюшка• 13 августа 2025
Ответ дляКлевотница
Мою маму обожнював батько, троє синів і єдина донька. Батьки жили душа в душу. А її шлюб був пеклом.
сладкий_ноябрь• 13 августа 2025
Ответ дляГл. Амурная
Звісно вони ж завжди
Зараз дуже багато про це пишуть і говорять.
Зараз 21 річним повинно бути простіше в тому повні, щоб аналізувати дане лише чоловіків але й людей в цілому.
Клевотница• 13 августа 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Не поняла чей брак, мамы или Ваш?
сладкий_ноябрь• 13 августа 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ідеальні це значить щасливі і не травмуючі.
Може бути ідеальний шлюб і в ньому виховувати дітей інфантилів і побутових інвалідів.
Заюшка_хозяюшка• 13 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
За моєю? За вашою.
Дитина доросла. І в дитинстві була забезпечена всім, і зараз має гарну підтримку. Доречі як тато він зовсім непоганий. І взагалі з виду в нас ідеально все. Тож те, що жінка нещаслива в шлюбі, не обов´язково відображається на дітях
Мейк-ап форева• 13 августа 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Як ваш шлюб вплинув на ваших дітей,ви дізнаєтеся тоді,коли вони побудують власні сім´ї,і лише якщо вони захочуть про це із вами поговорити.
Полтавська галушка• 13 августа 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Сіськи та інше взагалі не мають значення. Має значення ваше коло контактів та інтересів. Чим воно більше, тим більше людей поруч із вами, і більше тих,хто може вас зацікавити,і тих, з кого можна обирати
про коло знайомих - так.
але навіть якщо мене багато хто зацікавив, це не значить, що я їх зацікавила, аж так, щоб я з них вибирала.
сладкий_ноябрь• 13 августа 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Звісно відображається на дітях.
Тобто ви просто обрали бути забезпеченою, а не щасливою і дати собі шанс на нормальні стосунки?
Якщо він за вашими словами гарний батько, то таким би він і залишився для вашої дитини.
Заюшка_хозяюшка• 13 августа 2025
Ответ дляКлевотница
Не поняла чей брак, мамы или Ваш?
Шлюб моїх батьків був пеклом для мами, мій батько був інфантіл і аб´юзер. Хоча її батьки жили душа в душу, і в неї все дитинство перед очима був приклад чудової родини. І батько її обожнював як єдину дочку. як це стикується з вашою теорією?
Мейк-ап форева• 13 августа 2025
Ответ дляПолтавська галушка
про коло знайомих - так.
Зацікавити інших- це навик і йому можна навчитися,коли є бажання
Заюшка_хозяюшка• 13 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Як це ідеальні, але не щасливі?
Полтавська галушка• 13 августа 2025
Ответ дляКлевотница
Вот, и я также. И все парни,с которыми я встречалась, любили меня, и выбрала я самого любящего, который умеет эту любовь проявлять так,как мне нужно.
уявляю собі. був у мене в молодості такий дрищ, любящій, але ніяк мені не подобався, не уявляю, як можна було його вибрати.
я так не можу, у мене на таке гормони не виділяються. мені треба, щоб мені подобався чоловік.
Клевотница• 13 августа 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Что-то значит было, что научило маму терпеть такое отношение. Зрелая и психологически здоровая женщина не останется в таких отношениях, даже если вступит в них.
Полтавська галушка• 13 августа 2025
Ответ дляМейк-ап форева
на кожен горщичок знайдеться своя кришечка, але так, щоб з великої кількості претендентів прямо обирати, це фантастика. або сіськи великі.
знову ж таки, маєш великі сіськи - і всі зацікавлені, і ніяких навиків не треба)
(я ні в чому не намагаюсь вас переконати, так, розмовляємо просто).
Заюшка_хозяюшка• 13 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Звісно відображається на дітях.
Вашу думку про вибір я почула. Я з нею не згодна. Ми з Вами не дійдемо консенсусу. Ви мене не переконаєте, я Вас. Тож пропоную завершити цей діалог
Запароленое одеяло• 13 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Йдіть в психотерапію
Через півроку ви будете жити без чоловіка і щасливо
От Ви пишете-йдіть у психотерапію
Я за кордоном
Ви можете порадити когось онлайн? З досвідом
Я за кордоном