Просериарила молодость• 09 сентября 2025

Пусть пенсионный фонд провалится! Не хочу ничего им платить!

Очень рада, что работаю в интернете всю жизнь и ни копейки не плачу этим скотам! Да, да! Именно скотам, вы не ослышались! Люди которые работали всю жизнь теперь получают пенсии ниже ста долларов, живут в страшной нищете, а ведь они всю жизнь отчисляли деньги этим хапугам. Ни в одной стране Европы нет таких низких пенсий. И как жить людям? Мне соседка на пенсии призналась, что уже годами не кушала мясо, не хватает. Вот и за что любить такое государство и такую систему? Это самые настоящие грабители, а не благодетели. Обобрали до нитки пожилых людей, а сами жиру бесятся. Очень жаль, что так поступили с нашими пенсионерами, они заслуживают гораздо более лучшей жизни, а не нищенского существования!
Я такая наивная• 09 сентября 2025
Ответ дляДобродійка
Тема, конечно, трольная. Но ни я, ни муж в жизни не платили налогов. Сейчас нам по 40. Уехали и не вернёмся. И не жалко, что ’пенсия’ пропадёт
и правильно делали - я платила 29 лет, теперь уехала и Украина мне ничего не должна. У нас солидарная система, поэтому почти 30 лет уплаты налогов ушли в никуда.
Баба_Воля• 09 сентября 2025
Ответ дляСтервочка
Не из судейских пенсий, не?
А чего вы не судья?
Забула що?• 09 сентября 2025
Ответ длявкрации
В тій теплій ванні, в яку занурюють населення ті, кого те ж саме населення обирає.
Уявімо, що я балотуюся в Раду чи в президенти. І виходжу з такою програмою: змінюємо пенсійний фонд і робимо так: окрім виплат до пенсійного фонду, що зараз відраховуються з ЗП і йдуть на пенсії поточним пенсіонерам (неможна ж кидати на призволяще літніх людей, правда?), додаються ще відрахування на накопичувальну систему. Пенсійний фонд дотувати припиняємо і забороняємо фонду використовувати прибуток від інвестицій з накопичувального фонду на дотування (грубо кажучи: що назбирали в фонд, то й розподілили між існуючими пенсіонерами).
Що така програма дає. Плюси я вже описала. Тепер мінуси: підвищення податків для працюючих, бо треба робити внески ще + в накопичувальний фонд і, разом з тим, ще менші пенсії для існуючих пенсіонерів, бо немає дотацій.
Додатково: збільшення податків призводить до того, що ще більше платників йдуть в тінь. Тобто, виплат поточним пенсіонерам стає меншим за рахунок і цього.
Подобається?
Інший варіант. Скасувати, умовно, одним днем солідарну систему і ввести накопичувальну. А поточні пенсіонери і кому не вистачить часу на накопичення - живуть як хочуть без підтримки держави.
Як краще?
Якщо спитаєте мене, як краще в масштабі держави зробити цей перехід, то в мене відповіді немає. Я бачу для себе лише один варіант: платити в державу, хоча б мінімум, але розраховувати лише на себе.
Упразднить нафиг пенсионный фонд,а пенсии нынешним пенсионерам платить из госбюджета.Экономия бюджета огромная.Параллельно создать накопительную систему для будущих пенсионеров.
вкрации• 09 сентября 2025
Ответ дляЗабула що?
Ок. А звідки держбюджет візьме кошти на виплату пенсій?
Я такая наивная• 09 сентября 2025
Ответ дляДай подивлюся
Завдяки вам бабуся і не їсть м´яса. Ну нас солідарна система, де наступне покоління утримує попереднє. Не платите податки-нема пенсій теперішнім старим.
слухайте, ну дуже гарна теорія чому у наших пенсіонерів нинішніх та майбутніх такі низькі пенсії. Це так само, як нам довго розказували, які високі податки за кордоном та які низькі у нас. А в реальності це далеко не так.
Також і за солідарну систему ПФ - що заважало прийняти нову пенсійну реформу ? Чи що не заважає нашим суддям і т.п. отримувати великі пенсії за наш же рахунок ? Одна пенсія такого пенсіонера чоловік 20 звичайних пенсионерів .
Якщо я буду працювати у Німмечині 5+ років, то або зароблю пенсію порядка 100 євро і якщо буду виїзжати з країни, то вони продовжать її сплачувати мені або мені повернуть податки, які я сплачували у ПФ ці 5 років. І тепер у нашій державі - в мене стажу 29 років, я виїхала і моя держава мені нічого не винна. Якщо людина померла раніше виходу на пенсію, то наша держава теж нічого не винна.
Також соціальних гарантій повний нуль, які також, до речі, сплачуються з ПФ. І війна тут не при чому соц. гарантій не було і до війни. Так чому ви дивуєтесь, що люди не хочуть сплачувати ? Бо люди сплатять податки, а потім ще підуть і сплатять за все
Приму в дар• 09 сентября 2025
Ответ дляДай подивлюся
да это неправильно, так не должно быть, это пережитки совка, давно уже надо было реформировать эту гнилую систему
Забула що?• 09 сентября 2025
Ответ длявкрации
Оттуда,откуда и сейчас берёт при дефицитном ПФ.Зато сэкономятся бюджетные средства на содержание того самого ПФ.
Котя_люлю• 09 сентября 2025
Я бы на вашем месте, автор, купила бы бабушке мясо. Раз работаете в теневой...
Я такая наивная• 09 сентября 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Так ці люди отримували би більше, якби всі працювали офіційно. Це все на нашій совісті і на вашій також.
слухайте, ми живемо в країні, в якій корупція процвітає на найвищому рівні просто глобальними масштабами. Навіть, якщо всі сьогодні почнуть сплачувати чеснло податки, то ці гроші просто почнуть розкрадати і все, а не на пенсіонерів піде.
Тому люди і не сплачують, тому що бачать все, що твориться і наразі, так, я краще своїй мамі особисто щомісяця буду перекидувати гроші, аніж сплачувати ЄСВ. Я своїй державі вже подарувала 29 років податків (при тому досить хороших податків, на жаль)
Стервочка• 09 сентября 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Удалено администрацией...
Стервочка• 09 сентября 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А я писала про детсады и школы. Вузы бесплатные тоже у нас есть.
Смешно
sur_sur• 09 сентября 2025
Ответ дляЗабула що?
І де це все за 34 роки незалежності?
Воно з тими, кого народ не обрав. Вас не обрав, наприклад. Ви ж би змогли зробити, щоб усім було добре?
Стервочка• 09 сентября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Просто расклад таков, чтоб поумирали пенсионеры, от голода, холода, болезней, в то время, как очередной чинуша и волонтер купит себе новенькую бмв, собственно геноцид, вот и все
Стервочка• 09 сентября 2025
Ответ дляБаба_Воля
А чего вы не судья?
Смешно
Стервочка• 09 сентября 2025
Ответ длявкрации
🚧 Один квартал Театральної у Кропивницькому відремонтують за 7,5 мільйонів гривень.

Отсюда как пример
Стервочка• 09 сентября 2025
Ответ дляКотя_люлю
Купите сами
вкрации• 09 сентября 2025
Ответ дляЗабула що?
Так зараз просто є розподіл. Умовно: є кубишка з назвою: ’пенсійний фонд’, куди робляться відрахування з призначенням: в пенсійний фонд; є кубишка: ’соціальне страхування’, куди йдуть відрахування з призначенням: на соціальне страхування; є кубишка: ’для утримання автомобільної інфраструктури’, куди йдуть відрахування з акцизу з палива; є кубишка: ’на військові потреби’, куди йдуть кошти з військового збору; є ще, якісь кубишки і є кубишка: ’на все інше’, куди йдуть всілякі ПДВ, податок з прибутку, тощо. Це я дуже спрощено описую. Там все значно складніше. Бо ’все інше’ - це ЗП вчителям, лікарям, освітлення вулиць...
Якщо в кубишці ’пенсійний фонд’ коштів не вистачає, то держава лізе в кубишку, скажімо, ’на автомобільну інфраструктуру’ і бере кошти звідти.
Якщо я вірно зрозуміла, що пропонуєте ви, то просто злити все в одну купу і розподіляти. Але я дуже сумніваюся, що це раціонально.
Тим більше, що суть від цього не зміниться. Працююче населення має бути платити пенсії існуючим пенсіонерам + відкладати в накопичувальний фонд. Тобто, той варіант, що я описувала першим: збільшення податків.
Забула що?• 09 сентября 2025
Ответ дляsur_sur
Народ за весь цей час різних обирав:і бувших червоних директорів,і помаранчевих бджолярів,і колишніх зеків,і кондитерів,і 95 квартал.Але від цього нічого не змінилося.Може справа в корупційній системі на державному рівні,яка з´їсть самого чесного і самовідданого?
Стервочка• 09 сентября 2025
Ответ дляЗабула що?
Нет, дело в авторе, так как она не платит пару тысяч с фриланса….
вкрации• 09 сентября 2025
Ответ дляСтервочка

Отсюда как пример
А ви гадаєте, що, скасувавши ПФ і виплачуючи пенсії напряму з держбюджету, не будуть робити такі ремонти? Ви наївна?
Стервочка• 09 сентября 2025
Ответ длявкрации
Может воровать нужно перестать уже
sur_sur• 09 сентября 2025
Ответ дляЗабула що?
То перечитайте у себе, кого обирав народ.
Коварная Зая• 09 сентября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Навіть не спромоглися на рідну перейти, щоб всіх пройняло аж до самого самого. Чи цільова аудиторія іншомовна?😂😂😂😂
В Украине русский язык родной для большинства,был и остается.
Забула що?• 09 сентября 2025
Ответ дляsur_sur
А кого повинен був?
Молода і нерозважлива• 09 сентября 2025
Чудова тема. Податки ніхто не платить, але незадоволені, шо пенсія низька
Грамотний хвіст• 09 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
а пенсии когда повысят, сколько воруют, вся б страна в шоколаде жила, не только пенсионеры
Каким образом повышать пенсии,когда наполняющие ПФ всеми способами увиливают от платежей?
вкрации• 09 сентября 2025
Ответ дляЗабула що?
І це також. Але можу судити по банальному прикладу: два роки тому будинок обрав управляючу компанію. Компанія надає звіти, вчасно виставляє рахунки, працює доволі прозоро... Тариф чітко розписаний. Вчасно і в повній мірі платять, приблизно, 40% А інші... Ну хтось каже, що грошей немає, хтось каже, що не живе в квартирі і чому має платити за прибудинкову територію, хтось просто мовчки не платить, в когось особиста думка, що послуги надаються не ті, а за непотрібні особисто йому, платити не хоче...
В результаті: із всього запланованого, робиться рівно стільки, скільки платять: 40%. Досягти згоди - дуже важко. Навіть зараз, коли є можливість отримати фінансування покращення на 80% за рахунок держбюджету (тільки потрібно 50+1% підписів мешканців), точаться суперечки щодо того, яке покращення має бути першочерговим. І це лише між тими, кому, в принципі, не похєру і хто готовий, бодай щось, робити.
А мова про будинок, в якому кожен купив квартиру за свій власний кошт.
То тепер уявіть, як воно все працює на рівні держави, де касиру абсолютно неочевидно, навіщо дотувати виробництво біодизелю. А ще й корупція...
вкрации• 09 сентября 2025
Ответ дляСтервочка
Может воровать нужно перестать уже
Якщо ви крадете, то так, давно час припинити.
Якщо ви про інших, то який сенс в цих закликах? Хто краде - не каже про це.
mari262• 09 сентября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Странно, как это меньше 100 долларов?.. А разве майдан не за 4000 евро пенсии стоял?.. ’Я хочу хоть на старости лет пожить’(С)
А что пошло не так?
Замечательно сказано! Моя подруга 50+ поехала в Польшу ,что бы заработать на пенсию .Спрашиваю ,во сколько лет своих она заработает на достойную пенсию ? Ответ молчание в длинною два года)))Наш народ не любит правды ,а те кто говорит ее тот враг!
Стервочка• 09 сентября 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
И коррупционеры живут свою лучшую жизнь 💃