Тарабарщина• Изменено 23 сентября 2025
Знову важу 65 кг
Худла майже до 61 перед початком літа. Зараз вага хвилями в залежності від дня циклу. Може бути і 63,5 і 65 ближче до критичних днів. М або Л купую. Остання краплина, продавчиня каже, вам ж Л так? Типу на М навіть не виглядаю
По речам все те саме, нічого менше не стало
У мене якийсь відчай, що я щось не те роблю
Є руханка, заняття по 30 хв з невеликою вагою, додала ще лімфодренажний масаж 2 р на тиждень. Вже так 2 місяці, а вага виходить іде в гору, або стоїть
Якийсь розпач
Планувала до кінця осені бути 55, а воно не все так як гадалось
Якийсь розпач
В шоколаде• 23 сентября 2025
Подсчет калорий, только я отхожу от принципа питания на подсчёте, вес сразу ++++.
Ушла и Пришла• 23 сентября 2025
Вес может скакать плюс-минус, зависит от того сколько вы ели углеводов, они задерживают воду, это не означает что вы поправились.
Просто Фіфа• 23 сентября 2025
Прям про мене написали
Зріст 170, хочу 61-62кг, набрала 65-66. Мені тільки менше жерти допомогає. Не снідаю, тоді худну хоч трохи
Любимка-анонимка• 23 сентября 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Прям про мене написали
Краще снідати і не вечеряти
Просто Фіфа• 23 сентября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Краще снідати і не вечеряти
Я так не можу
Голодною спати це гріх
Соня-сонятко• 23 сентября 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Пробували інтервальне голодування 16/8?
Навіщо?)
Соня-сонятко• 23 сентября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Краще снідати і не вечеряти
Краще їсти свій кбжв
Соня-сонятко• 23 сентября 2025
Не розумію, автор, вашого відчаю. Для схуднення ви не зробили нічого ще. Хоч почніть
Помидорина• 23 сентября 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Прям про мене написали
А скільки вам років? Я при такому ростіважила 59-61 до 44 років. Потім вага стала 65 і ніяк не рухалась, зараз 70:((
Просто Фіфа• 23 сентября 2025
Ответ дляПомидорина
49. Але не в віці справа. Просто жеру більше. Чоловік так готує, що втриматись не можливо
Жінка з перцем• 23 сентября 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Гормони не вплинули на вагу чи у вас ще клімаксу нема?
Просто Фіфа• 23 сентября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Ні, не у гормонах справа. Клімаксу ще й близько немає. Нещодавно здавала аналізи на гормони
Жінка з перцем• 23 сентября 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Це чудово?
Просто Фіфа• 23 сентября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Це чудово?
Не знаю чудово це чи ні. В мене міоми. В клімаксі мають усохнути. Але я так розумію, що інші проблеми виникнуть. Тому нічого не можу сказати
Жінка з перцем• 23 сентября 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Так, ніколи не знаєш, як себе гормони поведуть. Тому я думаю, чим пізніше клімакс наступить, тим краще
Гадаю_По_шнуркам• 23 сентября 2025
блін от як з мене списали. худла з 65 до 63, а потім в том же режимі вага почала рости. контролюю калорії,правда мало рухаюсь
Гадаю_По_шнуркам• 23 сентября 2025
хочу спробувати готові раціони на 1200 ккал в день. подруга так за місяць скинула 5 кг. але вона і лімфодренаж робила і бігала
Гадаю_По_шнуркам• 23 сентября 2025
ще зранку пью берберин, мені так дієтолог казала щоб на жорку не пробивало
Ушла и Пришла• 23 сентября 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Помогает?)
Просто каралева• 23 сентября 2025
Ответ дляВ шоколаде
+1000
Все остальное к одному месту
Помидорина• 23 сентября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Це точно, принаймні людиною себе довше почуваєш і краса ще зберігається довше.
Помидорина• 23 сентября 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я роблю зарядку два рази на тиждень,прес, планку, прави з пілатесу, взагалі нічого не відчуваю. Сьогодні пробіглась 5 хвилин до зупинки, одразу відчула всі місця, де є зайва вага. Але чи не пізно починати бігати в 49
Жінка з перцем• 24 сентября 2025
Ответ дляПомидорина
1000%
Раз одела не бу• 25 сентября 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Який жах.Організм просить їжі,а ви тупо ігноруєте це.Він помститься сповільненням метаболізму вам за це.
Тарабарщина
• 25 сентября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Рухайтесь більше.Можливо у вас сидяча робота.
Та рухаюсь
Схоже треба підрахунок калорій по вазі продуктів, а не на око і там щось підїла, там захотілось
По факту моє інтуітивне харчування не зовсім добре для ваги