Весотехник• 25 сентября в 20:21
Бывало ли у вас такое?
Бывало ли у вас такое, что вы уставали морально настолько, что хотелось плакать? Или просто эмоций слишком много было
Миссис Буркул• 25 сентября в 20:22
Раніше так. Це було до того як я перестала будь що відчувати.
Не боюся осуду• 25 сентября в 21:25
Автор, в мене хвора людина поруч. Я не тільки втомлююсь морально, ще фізично. Я не тільки плачу, іноді навіть волаю. Але я ніколи не перестану любити життя, не своє, все що за межею мого дому, мого стану. Осінь люблю неймовірно.