Пампушечка• 05 октября 2025
Ціни зводять з розуму! Це якийсь жах!
Навіть тридцять тисяч на сім´ю, на місяць вже не вистачає. Кожного тижня вони ростуть, а дохід стоїть на місці. Людині потрібно їсти нормально, потрібен хоч якийсь одяг, речі побуту. Я не знаю що у нас робиться, але вже дістало таке знущання над населенням.
Я_з_Франека• 05 октября 2025
Цікавий писочок• 05 октября 2025
Ответ дляMs. Похвала
Та да. Поток людей в бібліоеку вражає. Будь яка робота має ньюанси. Але айтішнік ( умовно кажучи) може працювати бібліотекарем, а от навпаки ні. Звідси і оплата праці
З такими цінами, як на дитячі книги бібліотека дуже виручає. В нашій на районі функціонує шаховий клуб безкоштовний, тематичні викладки книг, коли не зайду - працівники колупають той фб, але працюють там жіночки 50+, і ніхто ссм їх не вчить, то великих крнативів звичайнл нема. Але взяти книгу, попрацювати студеньу в інтернеті, помалювати-поспілкуватися школярам після школи, навітт урокт поробити можна в читальній залі. Тому я за те, щоб хоч 10+ тис.люди отримували, мінімалка - це знущання просто, навіть пенсіонеру не прожити на цю суму, а лбдині треба одягатися, взуватися, трошки підфарбуватися, бо з людьми ж працює
Ms. Похвала• 05 октября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Та хто ж сперечаэться. То знащання , але не оплата
Цікавий писочок• 05 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
Айтишники далеко не все приносят реальную пользу. Расскажите мне в чем польза фронт енда например? Абсолютно бестолковая работа, да там тоже неплохо платят, но это абсолютная ерунда. Без этого всего можно обойтись. Или необходимость в гейм деве? Это развлечение, ноль реальной прикладной пользы. Мобильные игрушечки? Чушь. И таких айтишников пруд пруди.
Просто людям научились впаривать воздух и обертки бесполезные, вот и крутятся деньги там.
А я без ’морди’ Ви будете користуватися сайтами?
Ms. Похвала• 05 октября 2025
Ответ дляВакцениро Вона
При сушінні яблука можуть втрачати різний відсоток маси, залежно від ступеня їх висушування, але в середньому це становить від 80% до 90% води. Цей процес значно зменшує вагу свіжих фруктів, оскільки випаровується вода, а сама маса яблук складається з води приблизно на 85-90%.
На 1 кг сушених потрібно 10кг свіжих+трудозатрати. Скільки по вашому коштуватиме 1кг сушених при ціні 50грн за кг свіжих?
Якщо купляти їх по 50, але на сушку ніхто не купує їх по 50. Але то таке. Вам здається, що 500 норм, мені ні, трж не беру
Ms. Похвала• 05 октября 2025
Ответ дляМрію про пончик
Ви явно не читаєте, що таке пишете.
Я читаю і багато. Електрона книга, телефон, комп. І спеціальу літературу також.
Ms. Похвала• 05 октября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Чому ж тоді книговидання в країні і книжкові магазини на підйомі? Якщо люди купують книги по 400-600 грн за одну, то невже думаєте, що ті хто не може купити, в таких більшість, не захочуть взяти ці новинки безкоштовно? А 10 мільйонів пенсіонерів? Більшість з них люблять читати, а багато книг вони можуть купити? Багато для них є заходів безкоштовних? Чи зовсім залишити людей без духовної їжі?
Підкажіть де це в електронному доступі є новинки? Українських і зарубіжних авторів українською? Електронні книги також грошей коштують.
Я особисто беру все в інтернеті. Спробуввла - не моє. Пробую інше. Витрачати час на те, щоб ходити в ьібліотеку, не маю такої розкоші.
Ms. Похвала• 05 октября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Багато електронних бібліотек. Я користуюсь флібуста, е- рідінг, кгб( київська гос бібліотка) , і багато- багато іншиз. Просто пошуком - електронна бібліотека.
Я_з_Франека• 05 октября 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Сказать можно что угодно, но люди тоже не идиоты и видят, как один депутат ведмедика из роз за пол ляма своей телке покупает, а она потом ещё и видео записывает, где матом кроет возмущающихся и советует завалить ***ло. И шо, им за это что-то было? Ничего. Вторая - волонтерка мерс из салона покупает за 2 ляма, непонятно откуда взявшихся. Но это она ещё скромно, оказывается, потому что третий - ведущий телемарафона, покупает своей бабе рендж ровер из салона за четыре. Какие хорошие зп у ведущих во время войны, во как!
Вот у них все отлично, а народ терпи и не скыглы, бо ж война.
Нагадати процент СН на виборах?Їх усіх наш очільник привів.,бо тоді постав табуретку з наліпкою Зе- то перемогла б любого місцевого благодійника..
так що все правильно,народ тепер терпи, бо ’бачили очі що купували’.
Ms. Похвала• 05 октября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Україньке видавництво на підйомі, бо немає альтернативи. І на рахунок ел книг. Сожна читати з телефону. Я зараз віддала свою електронку, читаю з телефону з програми cool reader. Рекомендую. Ае можливо я не права, моде дійсно ж діти як з захопленням відвідують бібліотеку, всі різні
Накладні мюслі• 05 октября 2025
Ответ дляMs. Похвала
Я інше мала на увазі, не те що нема з чого читати, а нема що читати. Дайте посилання на безкоштовні книги в електронному форматі популярних сучасних українських і зарубіжних авторів, українською мовою. Хіба є таке? Щоб не купувати, а читати безкоштовно. Піратьські сайти всі русняві, та й не кожен хоче ворувати.
До нас приходять люди, й кажуть що ніде нема безкоштовно наприклад Павлюка чи Кідрука. Я теж вважала, що нема. Ви хочете сказати, що є?
Я особисто хочу почитати книгу За Перекопом є земля, поки не знайшла, хто в мою бібліотеку її подарує, може Ви підкажете де вона є безкоштовно в електронному форматі?
Накладні мюслі• 05 октября 2025
Ответ дляMs. Похвала
Нема там нічого з українських новинок. Того, що зараз продається в магазинах. А в бумажному вигляді в моїй бібліотеці, завдяки небайдужим людям є, хоч і не все, що хотілося б.
Чаклунка-ведунка• 05 октября 2025
Автор права,цены на недвигу и строй материалы,отделку просто космос и люди гребут...Недвига уже доганяет польскую..На улицах жигулей и ланусов не увидишь-одни иномарки и не дешевые.Турция,Эгипет украинцами забиты отели(кто в этом году летал через Кишинев,видел)
Чаклунка-ведунка• 05 октября 2025
Мы живем не хуже россиян с их фантастическими ресурсами и воровством ,корупцией кремля под игидой пуйла.Мы живем лучше многих стран мира.А где все дешевеет,автор?Где эта чудо-страна?
Чаклунка-ведунка• 05 октября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Вы видели цены на рошен?Порошенко поднял в три раза за войну и народ гребет и сам он стал миллиардером долларовым по фобсу,значит не все так печально
Меряю линейкой• 05 октября 2025
Ответ дляМастер Пис
Війна. Ви уявляєте урон він одного обстрілу, навіть прильоту??
От в Дніпрі нещодавно ферму з 13тис. свинок знесло одним ударом. Мало того, що жах нескінченний, ще й збитки.
А Ви уявляєте скільки стало ніщих і ВПО а скільки стало мільярдерів, які озолотились і навіть на цій війні?? І навіть своїм майбутніх правнуків мільйонерами зробили...а Ви про свинок...ех
Тётушка Лошадь• 05 октября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Маня мы вас заждались
Тётушка Лошадь• 05 октября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Молодец, отработала зе-копеечку
Меряю линейкой• 05 октября 2025
Вже зараз кожна друга тема про ціни/ виживання, безвісті зниклих, СЗЧ, виїзд за кородон -риторичне питання, за що йде війна і гинуть люди і хто та за які кошти буде ( можливо) відновлювати...військовий шлях, це мільйони покалічених людей це не про припинення війни.
Бодіпозітівна• 05 октября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А вот и маня
Бодіпозітівна• 05 октября 2025
Ответ дляСіточка
То чого ви там працюєте?Якщо повно згодних працювати за 15,то навіщо вам платити більше?
Если нам платить будут больше, то вы молоко и мясо будете покупать ещё дороже. Ну и за неимением выбора люди работают там где есть работа, хоть какая-то
Раздражевская• 05 октября 2025
Ответ дляДаю справку
Средства против болезней подорожали, уход, удобрения.
Или вы думаете оно само на дереве растет?)
Интересно, какой уход за яблоками? В Германии яблони ,сливы и тд везде растут, без ухода, каждый может нарвать сколько хочет яблок, слив,алычи,орехов,груш. Бесплатно, их тут валом везде, падают- никому не нужны. И без ухода растут. И мне интересно,какой такой особый уход за яблоней- грушей?
Сіточка• 05 октября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
У вас неправильное представление о ведении бизнеса. Для того чтобы платить больше, не нужно подымать цены на свою продукцию, а нужно заняться оптимизацией бизнеса-сократить лишних людей, ликвидировать непрофильные отделы и службы. Или вы хотите сказать что у нас себестоимость молока /мяса дороже чем в Польше?
Ну и ни один работодатель не подымает вам зарплату,пока будет стоять очередь на трудоустройство.Это закон.
Чаклунка-ведунка• 05 октября 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Топ темы-духи дорогие у кого десятками флаконы,туры на моря,недвига сколько подорожала и как похудеть.
Чаклунка-ведунка• 05 октября 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Молодец, отработала зе-копеечку
Вы видели цены на рошен?Порошенко поднял в три раза за войну и народ гребет и сам он стал миллиардером долларовым по фобсу,значит не все так печально Вы видели цены на недвигу?Польшу доганяем
Чаклунка-ведунка• 05 октября 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Порошенко за войну стал долларовым миллиардером по фобсу
Вакцениро Вона• 05 октября 2025
Ответ дляMs. Похвала
Я сушу сама , не на продажу, а для себя . Знаю, что возни не 5 минут. А в этом году ещё и неурожай яблок. Их нет, такая и цена
Забагаловка• 05 октября 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Как и у всех. Под анонимом вылезет, не сомневайтесь. Расскажет, как она крепко спит, вкусно ест, покупает недвигу, летает в отпуск, где ей все завидуют. Все благодаря потужному. А вот в челябинске буряты в бараке мерзнут и в Донецке вода по часам!
І яка нам до того має бути справа - загадка. Тут би свою зиму пережити... Не всім достатньо знати, що комусь гірше. Все ж більшість дивиться на своє
Забагаловка• 05 октября 2025
Ответ дляШеллар
Згідна з Вами, ціни ростуть як на дріждях плюс рік врожаєм не балує - у п´ятницю на сільському базарі спитала ціну за місцеві яблука, то око сіпнулось.
Чому? Їх треба виростити, зібрати і привезти. А на ті гроші маєш потім щось іще придбати, це ж не благодійність.
Ms. Похвала• 05 октября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
не читаю цих письменників, що ви навели, але ось сайт чмюисто укр літератури.