Анонимарик• Изменено 06 октября в 13:53
Очень сложный семейный вопрос. Я не знаю как быть
Ситуация.
Нужно начинать сначала.
Я родом из донецкой области. Родители развелись когда мне было 4 года. Когда было 6 - во втором браке отца родилась моя сводная сестра. Мы поддерживаем с ней отношения, хоть и живёт она в Канаде уже давно.
Папина жена - близкий мне человек. Она очень много сделала для меня в этой жизни и я ей благодарна. Когда началась война папа с женой выехали в Канаду. Папа пробыл там меньше года и вернулся домой - он не хочет там жить. Его жена осталась. Она давно уже хотела быть ближе к дочери и война была толчком (Папа никогда не хотел уезжать)
Вот уже 3 года они живут раздельно. Даже когда папа приезжал к моей сестре в гости за это время - они не помирились.
Ситуация в донецкой области накаляется. Я давно зову папу переехать к нам. Вот он созрел. Но есть но - он живёт с женщиной. И хочет забрать ее с собой. Он не развёлся. И не говорит своей жене о том, что не один.
Я не знаю как быть с морально-этической точки зрения. Я не хочу видеть эту женщину в своем жилье. Я не могу сказать папиной жене, что он не один, я не могу ей не сказать, что он не один.
Как мне быть?
Сам он не приедет ко мне. Останется там
Я живу в Киеве.
Нужно начинать сначала.
Как мне быть?
Сам он не приедет ко мне. Останется там
Я живу в Киеве.
Анонимарик
• 06 октября в 19:31
Ответ дляБорисфенка
А я її вже попередила, вона буде крайньою, якщо полізе в ці розборки.
Хай відморозиться.
Каким образом отморозиться? Сделать вид, что я не слышала, что он собирается ко мне?
Распутница• 06 октября в 19:32
Почитала, посміялась. Від душі бажаю адвокатам батька автора ось так дізнатись, що ти вже не дружина, ну і щиро порадіти, що чоловік живе не сам.
Анонимарик
• 06 октября в 19:33
Ответ дляДолькиКабана
Мені здається великої любові у автора до батька нема, інакше прийняла б його вибір іншої жінки..
А вона себе веде як мала дитина в істериці тупая ніжками...
Люди розлучаються, розлюблюють по тим чи іншим причинам, і це треба прийняти.
Найправильніше - це пояснитись з законною дружиною щоб не булор брехні, і дати можливість батьку дожити своє життя з коханою людиною, в якій він впевнений.
С какой любимой женщиной? Вы чудите? Он ее знает максимум 3 года.
При живой жене, с которой 30 лет прожил...
Анонимарик
• 06 октября в 19:34
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Справа в тому що я не вважаю це блядством. Якщо людині 70 і його покинули всі? І дружина, і обидві доньки, і навіть ним не цікавляться то що? Те що він зустрів собі людину, яка підтримує його та піклується то є погано? Це не блядство абсолютно
Вы не читатель?
Писатель?
Распутница• 06 октября в 19:35
Ответ дляТехноложка
Автор и отца держит за коровку, но за спасение требует плату.
Автор вдячна людина, яка не хоче спати в душу жінці, яку вище мамою назвала. Чи як друга жінка, то зразу гівно?
Борисфенка• 06 октября в 19:35
Ответ дляТоска в носках
)) тобто щоб вам брехали ви не хочете, а іншим норм, зафіксували. Тато НЕ розбирається зі своїми жінками, і свою дитячою позицією підставляє всіх, а всі претензії Автору, ага, тут не лізь, тут бреши
цікаво як ви своїх дітей виховуєте, так само? Якщо дуже потрібно можна побрехати, зручна позиція))
Це його дорослі/старечі проблеми - що робити з своїми жінками і що не робити.
Вимоги авторки ’Признайся, мачусі, розлучився’ виглядають дивно.
Ви у своїх дітей питаєте, одружуватися вам вдруге чи розлучатися чи кавалера завести для сексу? Чи самі справляєтеся якось?
Ряженка• 06 октября в 19:36
Ответ дляАнонимарик
Перших 20+ сторінок то була ваша ідея вивезти його в безпечне місце. Тепер вже ні?
Анонимарик
• 06 октября в 19:36
Ответ дляРяженка
А решта то яке? Батьку автора умови не підішли. Все - питання вирішене. Автор ,як і 3 роки до того, продовжує не цікавитися як там батько живе - для нього змін ніяких. Доньці як було нас...и на нього так і продовжує бути. Все кінець історії.
Стесняюсь спросить, а что я должна делать? Бросить семью и работу и ехать в Краматорске папу колыхать?
Распутница• 06 октября в 19:37
Ответ дляKittaa
Він не дитина, ви не можете дорослій людині казати, не бери жінку, не бери котів, не бери собаку, або допомагаєте або ні
Так його жінка в Канаді, якій він тупо бреше
Анонимарик
• 06 октября в 19:37
Ответ дляДобродійка
Ну не перекручуйте. Пропозиція не дійсна навіть якщо він розлучиться і одружиться зі співмешканкою. Це ж обговорили вже.
Зважаючи, що донька поняття не мала як живе її батько, навряд чи вона замінить собою співмешканку і буде варити борщі і вечорами обговорювати політику і прибульців. Точно так же не цікавитиметься ним, як і раніше.
Ну так собі пропозиція. Скоріше за все батько її і не розглядав. Це автора і тригерить.
Удалено администрацией...
Борисфенка• 06 октября в 19:38
Ответ дляРаспутница
Угу, все життя зі штанами пронянькалась, щоб ще й померти не біля рідних, і онуків не бачити...хоч на старість вирішила зробити так, як хоче сама, а не за штанами на лінію фронта рванула і всьо, прєдатєльніца вона, а не штани, що в тиху вже коханку завели...ну й дурні баби у нас є...
О, чудова сюжетна лінія - мачуха з трьома дітьми рвоне з Канади в Краматорськ, щоб вберегти шлюб.
Це саме те, чого хоче авторка - усьо чесно і по закону.
Распутница• 06 октября в 19:38
Ответ дляТуфли в чешуе
вы сейчас занимаете ее сторону.
переверните ситуацию - вас муж притащил в условную Аргентину, вы там жить не хотите..... будете терпеть? отец не захотел терпеть Канаду, это его право.
Кстати, вспомните- была тут тема про лежачих родителей в испании, которых и досматривать некому, и сиделка не по карману, и не перевезти в Украину.... кто помнит???? там трое детей, одна из испании была
Отец сделал свой выбор и на мой взгляд правильный
А отом расстаться с женой отцу религия не позволяе или честность с женщиной, с которой он 20 лет прожили на его условиях его сразу испепелит?
Борисфенка• 06 октября в 19:39
Ответ дляАнонимарик
Ви чули, що він збирається до вас. К чорту подробиці.
Втретє повторю, що потім будете крайньою, якщо полізете в ці розборки. Не вірите - перевірите.
Борисфенка• 06 октября в 19:42
Ответ дляАнонимарик
Мачуха повинна їхати з Канади його колихати, 30 років шлюбу зобов´язують.
Вони можуть всі загинути, але все буде високоморальної, як ви хочете.
Ряженка• 06 октября в 19:40
Ответ дляАнонимарик
Робити те що вважаєте за потрібним і прийнятним. Так саме як і всі решта дорослих людей. Не подобається рішення/вчинки/спосіб життя батька, вважаєте, що моральність важливіше за його життя і здоров´я - ваше право, всі залишаються на своїм місцях як і зараз.
Чи говорити той канадський тітці-мачухе - так само ваш вибір. Хочете говорите, хочете ні. Що тут не зрозумілого чи складного?
Борисфенка• 06 октября в 19:42
Ответ дляАнонимарик
Удалено администрацией...
О, нарешті. Залишилося дізнатися, чи не розбомбили суд в Краматорську. Він розлучиться і одружиться на коханці. Під бомбами весілля справлять.
Борисфенка• 06 октября в 19:43
Вражає, що в бошках блондинок ніяк не вкладається той факт, що йде війна.
Путающаяся• 06 октября в 19:43
Ответ дляАнонимарик
Так я и не лезу. Вот папа хочет уехать сейчас ко мне. Не один.
Что мне делать? Сказать ему не приезжай ко мне? Оставайся на линии фронта?
Оставьте это блядуна в покое
Вот и всё
Просто и ясно 😏
Вот и всё
Просто и ясно 😏
Почемучка• 06 октября в 19:43
Ответ дляРяженка
я тоже хотела спросить. Прямо сложная ситуация. Спасать жизнь отца или не спасать, вот в чем вопрос...
Распутница• 06 октября в 19:44
Ответ дляДобродійка
Ахаха.
Щас. Біжу і спотикаюся.
На публічному форумі робитиму, що вважаю за потрібне. Але ви можете спробувати й мене повиховувати. Мені фіолетово, звичайно ж
Щас. Біжу і спотикаюся.
Флудити на цьому форумі вже дозволила адміністрація?
Та_шо_ж_таке• 06 октября в 19:44
Ответ дляАнонимарик
Вы не читатель?
Писатель?
Дякую що пʼяницею не назвали))
Путающаяся• 06 октября в 19:44
Ответ дляАнонимарик
Он такой. Всегда готов был все отдать и остаться с голой жопой.
Удалено администрацией...
Распутница• 06 октября в 19:45
Ответ дляАнонимарик
Мне уже здесь писали, что это я манипулятор, что не хочу отца с любимой женщиной принимать
Так то ж такі ж приживалки.
задумчивая мордочка• 06 октября в 19:47
Ответ дляБорисфенка
Так самое прикольное, что это папу все равно не спасет) с тёткой папу авторша все равно к себе не пустит. так смысл папе разводиться?
Борисфенка• 06 октября в 19:48
Ответ длязадумчивая мордочка
Тату насолити хоче авторка за дитинство. Мачуха має майно в Канаді, а тато в Краматорську. Після розлучення і евакуації залишиться тато голожопий. Це така вишукана помста.
Почемучка• 06 октября в 19:48
Ответ дляРаспутница
Пусть делает что хочет. Ей никто не запрещает рассказать всё мачехе и бросить отца с любовницей в городе у линии фронта. Так она и дальше может остаться прекрасной, высокоморальной белопальтушкой
Анонимарик
• 06 октября в 19:49
Ответ дляБорисфенка
А авторку довідки цікавлять.
Удалено администрацией...
Почемучка• 06 октября в 19:51
Ответ длязадумчивая мордочка
так поженятся. не отходя от загса.
в 70 лет жоних хоть куда
Борисфенка• 06 октября в 19:51
Ответ дляАнонимарик
Удалено администрацией...
Я стара, як світ, і вмію дивитися далеко вперед. А ви нерозумне дитя.
Анонимарик
• 06 октября в 19:52
Ответ длячерная мамба
люди не радять, люди звинувачують автора, що вона кинула батька під КАБами. І в той же час пишуть, що батько нікуди не збирається і не хоче їхати
Люди обвиняют автора в том, что она бросила отца под кабами и в том, что хочет его забрать из-под кабов. И это одни и те же люди)