Ms. Анонимная• 08 октября 2025
Яка їжа реально допомагає не переїдати ввечері?
Бо після 22 холодильник манить найсильніше
Оце фіфа• 08 октября 2025
Кусок мяса. Добротный такой кусок курицы или говядины, по возможности не жирный.
Мошей ницца• 08 октября 2025
Белок. Я начала контролировать, не понимала, почему я не худею, хотя вкладываюсь в калории, оказалось,что я мало ем белка и недобираю углеводы, а жиров много ( не ем ничего прямо очень жирного, но очень люблю орехи ,тв сыр).
Начала контролировать, убрала перекусы до минимума , ужинаю и мне достаточно. Но я спать ложусь в 22:30 максимум.
Катастрофа• 08 октября 2025
Мне - белок и жир + овощи. Те например кусок скубрии из пароварки и икра из синеньких. А в 22 пора спать, гормоны спасибо скажут.
Мошей ницца• 08 октября 2025
Ответ дляОце фіфа
Кстати да, оказывается, что дневная норма мяса-это довольно много.
Мошей ницца• 08 октября 2025
Ответ дляКатастрофа
А как вы икру делаете?
Катастрофа• 08 октября 2025
Ответ дляМошей ницца
А как вы икру делаете?
Сначала на сковородку морковку+ лук+ немного подсолнечного масла до полуготовности, потом туда синие и болгарский перец кусочками+ воду доливаю по мере испарения жидности. Через 20 минут чеснок, соль, томатную пасту и ещё 20 минут тушить. По желанию - блендерю.
Нехай щастить• 08 октября 2025
Здоровий огранізм все осилить а хворий і від горнятка чаю набере КГ
Мошей ницца• 08 октября 2025
Ответ дляКатастрофа
Спасибо! А я просто запекаю в духовке и делаю из него салат.
Мошей ницца• 08 октября 2025
Ответ дляНехай щастить
Та ні, хворий має знайти свій спосіб харчування.
Нехай щастить• 08 октября 2025
Ответ дляМошей ницца
Але є різні ’’хвороби’’ при яких можна/неможна принципово різні подукти
Тут без аналізів і дієтолога з мед освітою ніяк
Безпринципова• 08 октября 2025
Вам треба поступово навчитися їсти нормальну порцію на сніданок та обід. На вечір залишати добру порцію мʼяса або риби, можливо сирну запіканку, але не солодку. Вечеряти десь о 19, або навіть ближче до 20, якщо лягаєте піля 22. В мене завжди є начищена мита морква у зіп-пакеті. Якщо об одинадцятій лягаю спати та нападає голод, то морква реально це вирішує Її поки нагризешся, поки прожуєш, то все, вже нічого не хочеться
Парасюха• 08 октября 2025
Якщо ви любите їсти, ви будете переїдати будь чим. Мене не спасало навіть підрахунок бжу і вечеря білками. Лише рот на замок і робота з головою.
Там-тарарам• 08 октября 2025
Якщо у вас буде добова норма білків, жирів, вуглеводів тоді не буде бажання переїсти. Також раджу звертати увагу на сніданок. Це має бути не каша чи суп, а, наприклад, тост з яйцем та овочами чи сирна запіканка.
А загалом тільки білок найдовше допомагає залишатися ситим.
Парасюха• 08 октября 2025
Ответ дляТам-тарарам
Не правда, я рахувала, все добирала і ввечері бажання підїсти щось не спасало.
Мошей ницца• 08 октября 2025
Ответ дляНехай щастить
Та будь з ким, але все що я бачу : ой,я така хвора, це все здоров´я,в мене хворі нирки, а потім замість обіду кг цукерок або на ніч пакет чіпсів.
Я також стогнала,що в мене естрогени і я їм як раніше і поправляють. Отже не треба як раніше. Хто хоче,той знайде спосіб підтримувати вагу,в не виправдовувати свої походи о 22:00 до холодильника.
Мошей ницца• 08 октября 2025
Ответ дляПарасюха
Воно працює все в комплексі. Коли бачиш, що упаковка чіпсів дорівнює по калоріями повноцінному обіду, то я краще оберу обід. Бачу,що трошки пережерла-пішла гуляти. Але звісно, що людина повинна цього хотіти.
Там-тарарам• 08 октября 2025
Ответ дляПарасюха
Тоді що на вашу думку вам допомогло?
Мошей ницца• 08 октября 2025
Ответ дляТам-тарарам
Згодна, коли почала рахувати, то навіть на дефіциті калорій я рідко буваю голодна.
Allein74999• 08 октября 2025
Поэтому в 22 я уже сплю)))
Со счетчиком калорий жить стало легче) понимаешь, можешь что-то подъесть или нет
Мошей ницца• 08 октября 2025
Ответ дляПарасюха
О котрій годині лягали спать?
Просто звязда• 08 октября 2025
Ответ дляПарасюха
Згодна, тільки закривати рота, я теж думала буду легкою їжею увечері дурити свій голод, та рот не закривався увесь вечір. Тільки треба перестати їсти і чимось зайнятися
Однозначно• 08 октября 2025
Я вже дуже давно не їм після 18 години. Зате зранку в мене ситний сніданок і ситний обід і якось вже в звичку увійшло так і живу. В їжі не обмежую себе, можу і солодке з´їсти і шкідливе, єдине, не їм бклки, хліб, млинці, максимум грінка
Маргарита и Мастер• 08 октября 2025
Здорова збалансована їжа в достатній кількості.
Я картоплю чи ри з м´яском люблю+фруктик на десерт.
Сусановна• 08 октября 2025
Ответ дляМошей ницца
У меня было похоже, только в другую сторону перекос - переедала углеводов, недобирала жиры и белки при правильном количестве калорий.
Белок - ключевое. Особенно, если есть физическая нагрузка. Недели через две после того, как вы строила нормальный баланс бжу, меня стало намного меньше тянуть все время что-то перехватить на ходу, и вообще перестала хотеть сладкое.