Фізик-ядерщик заочно• Изменено 13 октября 2025
Либанова призвала везти мигрантов в Украину для "спасения"
Посмотрела в Ютубе, что несёт главный демограф Украины. Призывает вместо украинцев делать из мигрантов новых украинцев, потому что украинцы не вытягивают и сокращаются, а страна очень бедная. То есть по её логике, индусы условные приведут её к богатству? Отрабатывает заказ правительства видимо. То как её пинают в комментариях, отдельный вид красоты.
Одні думки• 13 октября 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Шутники те ,кто верит в нашествие гастарбайтеров в наши чрезвычайно токсичные для жизни условия
❗️Готуйтеся до нової України: Після кінця війни нам треба завезти близько 10 млн трудових мігрантів, — заявив позаштатний радник ОП Тимофій Милованов.
Українців, за словами Милованова залишиться 10-15 мільйонів за песимістичним сценарієм.
Фізик-ядерщик заочно
• 13 октября 2025
Ответ дляОдні думки
Охренеть...
Мудрецыха мира• 13 октября 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Потому что Франция - одна из стран с колонизаторским прошлым, отсюда заселение своей территории мигрантами из стран-бывших колоний. Сейчас эти страны стремительно теряют коренное население и свой ‘культурный код’. Тему безопасности даже не поднимаю.
С Украиной совершенно неккоректно сравнивать.
Дехто думає, що французи історично такі, бо у них сонця багато
Мудрецыха мира• 13 октября 2025
Ответ дляМастерЮля
Ні, мультикультуризм показав своє не життєздатність. Польща з Чехією готові на санкції від Єврокомісії, але тільки не приймати.
Гарна схема, цих працювати і жити, а українців в окопи. Як би не це, то влада б думала, як зупинити війну, а то людей не стане і треба щось вирішувати.
В Індії 15% мусульман, а на фоні їх кількості, то це дуже дофіга, бангладешці так взагалі майже на 100% мусульмани. Зросте, в Індії поширені групові згвалтування, теж мабуть хочете таке на вулицях України?
Ну от, а пишуть типу вони такі бєзобідні, бужуть за три окпійки працювати. Чомусь людям приклади сусідніх країн не показові, хочеться на власному досвіді переконуватися. Дожилися, у поляків-словаків-чехів будуть батрачити сумирні, стараннні, роботящі українці, які бояться порушувати закони, а нам ’гівна в асортименті’ і вже тикають нарцисизмом і націоналізмом.
Мудрецыха мира• 13 октября 2025
Ответ дляОдні думки
***
Ответ дляОдні думки
Мне поебать
ЛюбимаЯНЬ• 13 октября 2025
Ответ дляОдні думки
До України, де від українських чоловіків лишаться могили, зате з усього світу навезуть купу далеко не найосвіченіших та законослухняних представників кардинально інших культур ……..
Найщасливіша• 13 октября 2025
я не знаю либановых.я знаю точно что сибирь дальний восток алтай уже под китаем.и дальше будет а на ту часть донбаса которую пуйло бомбами навеки не разбомбило загнал чеченцев и чурок на розплид ибо словянский мужиков уже на эсьвэо благоаолучно задвухсотило.чурки отжали бизнес и рулят
Найщасливіша• 13 октября 2025
половина россии не русских.понаехавших и шо.и это богатая самая ресурсами страна.
Найщасливіша• 13 октября 2025
в европе в германии в сша австралии понаехавшие.на россии полно понаехавших и шо
МастерЮля• 13 октября 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Ці нації інвазійні. Вони не будуть асимілюватися, привезуть все своє з собою. На відміну від, як роблять українці та європейці при переїзді. В Європі зростає рух правих, приход націоналістичних сил там не за горами, якщо щось не станеться. Україна видно хоче набити сама синці
Мудрецыха мира• 13 октября 2025
Ответ дляМастерЮля
Влітку була в Закопане, була вражена тим, що побачила, купа рекламних плакатів для багатих арбів за надписом арабською, йде ’принц’ біля нього жона в простирадлі і стонадцять мал-мала менше. Не важко уявити з якою швидкістю вони заполонять простір, на відміну від європейців, у яких 1-2 дитини в сім´ї. Поки то вони туристами приїздять перепочити від арабської спеки, а там гляди, як піде, одна надія, що в Польщі клімат гівно і не дуже позаряться.
МастерЮля• 13 октября 2025
Ответ дляМудрецыха мира
За це поки що і люблю східну Європу, що їх мінімум, але як видно хочуть і тут розселити. Вони дуже швидко розмножуються. Є моделі, якщо все залишиться як є, то в деяких країнах ЄС доля мусульманського населення складе 30%. Це вже серйозна цифра, яка буде впливати на все. Десь бачила інформацію, що Україні не вистачає 4-5 мільйонів робочих рук. Уявити що це тільки працівники, а додати членів сім´ї і буде заміщення корених.
Два-три тижні і фсьо• 13 октября 2025
Ответ дляviter33
Це абсолютний привід
Це краще, ніж зупинити економіку ( будівництво, в даному випадку)
І індуси/непальці/бангладешці - це не войовничі мусульмани, там ’аллах-акбарів’ нема, злочинність від них катастрофічно не зросте
Только для кого они будут строить, объясните?