Садоводница• 17 октября в 10:59

Чернігів, що це коїться. Діти взагалі не ходять до школи

Це вже якийсь абсурд просто. Спочатку ходили , може тиждень два , потім часті тривоги , перевели на змішану форму , тобто 2 дня вдома , 2 дня в школі , в укриття. Зараз вже місяць діти вдома - дистанційно , при цьому коли тривоги , то зуми не проводять , а тривоги постінно , тобто діти можна сказати на самонавчанні. Коли то скінчится не відомо , а якщо і підуть до школи - то тепла нема , кормити не будуть , проблеми в них з тендером , світла немає. Хоча в школі є генератор + сонячні панелі , а вдома не у всіх є світло . Це просто якесь свавілля вже... Школа в селі - 5 км від міста - всі навчаються в укритті , а Черніг таке враження що знущання якесь над дітьми і над батьками
Бриджит_Фрикандо• 17 октября в 11:10
Ответ дляСадоводница
отож , а влада ніяк не може підготуватися , все по карманам тягне , той же Харків - також прикордоння під обстріламии, але построїли підземні школи , укриття і дітки навчаються
Вы щось про існування метро чули ? Побудували підземні школи
Бочка порохУ• 17 октября в 11:10
Ответ дляPrervana
А что, кто-то потом при сдаче ЗНО скидочку сделает на то, что война? И баллы подарит для вступления в вуз?
Сейчас не такие высокие баллы нужны, как раньше
И до того времени нужно ещё дожить, в том же Чернигове
автор Садоводница • 17 октября в 11:10
Ответ дляБочка порохУ
Вы хотите, что бы дети ходили в школу в тревоги и обстрелы ? Это точно безопасно?
У вас много запасных детей ?
в укритті школи дітям безпечніше , ніж самим вдома на поверху багатоповерхівки
автор Садоводница • 17 октября в 11:11
Ответ дляБриджит_Фрикандо
ну так в метро побудували підземні класи , бачила таку інформацію
Найщасливіша• 17 октября в 11:12
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну вот то, что во время тревоги онлайн уроки не проводят - такого в Харькове нет. Иначе у нас вообще никаких уроков с начала войны не было бы.
Я так поняла что во всех областях проводят как навеет директору и учителю. Потому что в тех областях где постоянно тревоги и дети учатся онлайн к примеру, то уроков в принципе наверное не бывает из за тревог.
Но кто-то проводит онлайн во время тревоги, а кто-то нет.
У нас не проводили уроки во время тревоги, но у нас и тревоги не частые в области.
Луноходик_Ик• 17 октября в 11:12
Ответ дляСадоводница
построили 5 укрытий на 1000 человек для десятков тысяч школьников
Бочка порохУ• 17 октября в 11:12
Ответ дляСадоводница
У вас хорошее укрытие? Не холодное не сырое ? Сколько там помещается детей за партами ?
Бабуся мороз• 17 октября в 11:12
А вообще обращайтесь с этим вопросом в школу. Война который год, до этого ковид был. Учителя до сих пор не в состоянии освоить онлайн-платформы?
Бочка порохУ• 17 октября в 11:13
Ответ дляБабуся мороз
Да. И те же лекции можно в записи выкладывать. Такое же есть во многих онлайн школах
Но, и автор может поменять школу
Найщасливіша• 17 октября в 11:13
Ответ дляБджолина королева
Всё правильно, жизнь и здоровье в данный момент важнее.
Многие 4-й год на онлайне и ничего
Дело в том, что и онлайн во время тревоги не проводятся уроки у многих. То есть обучения нет фактически.
Даха-сваха• 17 октября в 11:13
Ответ дляНесемо світло разом
Вчора Сікорський міністр закордонних справ Польщі сказав, шо має інформацію, що Україна планує воювати ще 3 роки
А сосія скільки, не казав?
автор Садоводница • 17 октября в 11:14
Ответ дляБабуся мороз
а вони того бажають , легше скинути завдання на платформу всім класам ніж проводити занняття
Prervana• 17 октября в 11:14
Ответ дляБочка порохУ
То есть на Чернигов и базовое образование можно рукой махнуть, мол, пофиг, выгребут как-нибудь? Им первостепенно надо решать все эти вопросы, и уж кому надо подземные школы строить - так это Чернигову и прочим городам, которые близко к границе
Бочка порохУ• 17 октября в 11:14
Ответ дляPrervana
Вы считаете, это реально ?
Тишком_нишком• 17 октября в 11:15
Ответ дляPrervana
При тому відтоку дітей скоро ще й доплачувати будуть
Бабуся мороз• 17 октября в 11:15
Ответ дляСадоводница
Это их работа, при чем здесь ’бажають чи ні’. Все работают в таких условиях сейчас, как могут.
автор Садоводница • 17 октября в 11:15
Ответ дляБочка порохУ
укриття гарне , досить просторе , високі стелі , 150 людей наче вміщує . є генератор , нова вбиральння. укриття відремонтоване
Бриджит_Фрикандо• 17 октября в 11:16
Ответ дляСадоводница
Ви розумієте значення слова побудували ? В метро виділили приміщення під проведення уроків, завезли парти, дошки. Ніхто нічого не будував, метро вже було. А в Чернігові є метро? Як ви собі уявляєте таку ’побудову ’?
Тишком_нишком• 17 октября в 11:17
Ответ дляСадоводница
Ви непробивна
Бриджит_Фрикандо• 17 октября в 11:17
Ответ дляСадоводница
То вони не мають бути вдома , мають бути в укритті , але це вже ваша відповідальність
Бочка порохУ• 17 октября в 11:17
Ответ дляСадоводница
Тогда реально там проводить уроки
150 за партами или на лавке - это разное
И сколько детей в школе ? Одно помещение ? Или есть разные комнаты
Все это влияет
Просто загнать 150 детей разного возраста и сидеть с ними в укрытии на лавках, все в телефонах
Это не про знания и не про учебу
автор Садоводница • 17 октября в 11:17
Ответ дляPrervana
В нас є одна громада , дуже близько до міста , там побудували нову підземну школу , але місця там за секунди були вже зайняті , бо дуже близько і ходить міський автобус.
Ms. Любмая жена• 17 октября в 11:17
Прифронтовій міста так живуть, нажаль. Не знаю як в Сумах та Запоріжжі, та в Херсоні, Харкові онлайн і мови нкмає про виходити в школи, тривога цілодобово. В Харкові хоча б побудували підземні деякі вже.
Як варіант, шукайте приватну. Або в ту ж в селі... бо діла не буде з навчанням. Четвертий рік війни..
Печальки.нет• 17 октября в 11:17
Ответ дляПросто болталка
Выезжать вам нужно, раз такие проблемы, а не сидеть на попе смирно
Выезжать вам на шею?

По теме: переводить ребенка в школу в селе, знакомые так еще в прошлом году сделали.
Prervana• 17 октября в 11:18
Ответ дляБочка порохУ
Вы считаете, это реально ?
Реально более чем. Подземная школа это не адронный коллайдер. Да, за неделю не построить, но за год-полтора можно. С автономными системами отопления (геотермальная система)
Обнемашечка• 17 октября в 11:18
Ответ дляБджолина королева
Многие 4-й год на онлайне и ничего
Так нема онлайну,тривога нон стоп. Під час тривоги ніякого навчання
Тишком_нишком• 17 октября в 11:18
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Там глухо.... все одно, що пересвистувати чайник
Пишу, не читаю• 17 октября в 11:18
Автор, в Сумах діти в нашому класі з 1 вересня взагалі 1 день всього виходили на навчання в підвалі. Але щоденно уроки проводять онлайн. навіть у той день, коли діти в школі - теж проводять для тих хто вдома залишився. Всі питання до організації освітнього процесу - до керівника школи або до відділу освіти.
Аристократка-тунеядка• 17 октября в 11:19
Ответ дляPrervana
Населению не делают скидки ни в чём, война - не война, а крутись, как можешь.
автор Садоводница • 17 октября в 11:19
Ответ дляБриджит_Фрикандо
наприклад ось як тут побудували
https://suspilne.media/chernihiv/965691-u-voznesen...