Вся така шо куди там• 02 ноября в 17:51
У девушки не было отношений в 24-25
Серьезных и норм
Было только секс на пару раз
Она брак ?)
Было только секс на пару раз
Она брак ?)
ПочтальЁнша• 02 ноября в 18:00
У моєї знайомої не було сексу до 27, хоча хлопці були, вона так вирішила, щоб секс перший був у шлюбі.
Нормальна дівчина, симпатична, кандидат наук, вийшла заміж, є дитина, зараз з чоловіком у іншій країні (він продав гуглу свій проект, але його запросили підтримувати).
Вся така шо куди там
• 02 ноября в 18:04
Ответ дляЭта_Шикарна)
А мала б вже народити тричі і розлучитись?
Отношение под опекой)
Заместитель Анонима• 02 ноября в 18:13
У меня и секса не было в 24-25..Только много ’отношений’ от недели до пары месяцев, я не давала и мужики так не хотели
Вся така шо куди там
• 02 ноября в 18:16
Ответ дляЗаместитель Анонима
А если б дали то че?)
Заместитель Анонима• 02 ноября в 18:16
Ответ дляВся така шо куди там
А если б дали то че?)
не хотела