Твоя сусідка• 12 ноября в 12:55

Про астрологію

В попередніх дописах мала на увазі сидеричну систему, в якій 13 знаків, і яка показала мені багато збігів з реальністю.
Грунтується на точці початку сузір´я Овна, яка постійно змінюється і тому ця система йде слідом за зоряним небом.
Частині астрологам легше використання Західну астрологію, де зручна кількість знаків і час перебування сонця у них поділено на однакові зручні періоди...