Вероятненько• 13 ноября в 08:30
Катаракта - невдала операція в Ексімері
Тату зробили операцію по заміні кришталика ( катаракта) в Ексімері , в той же день все чудово, все бачить , на наступний день видимість нульова , як і до операції . Вчора були в клініці, око капали, мили- полоскали, електро форез, ніби трішки щось прояснилося. Сьогодні ранок - знову повний туман, має знову їхати.
Операція 47000, це не копійки, результату нуль, нічого толком не пояснюють.
Колега пропонує йти в британськи офтальмологічний центр для незалежної консультації, йому там робили операцію, на обоз очах-,все вдало
Чи були у когось такі ситуації, що б ви робили в такому випадку ? Варто йти за консультацією в інше місце.
Я трохи розгублена і не знаю що робити.
НеГолосую• 13 ноября в 08:35
Варто сходити на консультацію в іншу клініку. Але хіба вас не попереджали, що не завжди такі операції вдало проходять. Є % , коли зір повернути не вдається.
Що говорить клініка?
Вероятненько
• 13 ноября в 08:37
Ответ дляНеГолосую
Що говорить клініка?
Клініка нічого не говорить , лікар не попереджав, тільки активно розповідав, що потрібно два ока один за одним робити. Одне око до операції 3% видимість, друге 30%, добре, хоч друге трохи бачить.
НеГолосую• 13 ноября в 08:39
А ще хотіла додати. Робили мамі. В перший день все було чітко. Потім знову трохи туман, але протягом 2х тижнів зір поліпшувався і став нормальним.
НеГолосую• 13 ноября в 08:39
Ответ дляВероятненько
Дивно. Зазвичай радять робити одне, потім інше . Як раз на випадок невдалої операції. Трусіть лікаря в отримайте консультацію в іншому місці
Вероятненько
• 13 ноября в 08:39
Ответ дляНеГолосую
Я правильно розумію, що у вас була подібна ситуація і протягом двох тижнів після операції зір відновився? Тобто ще маємо надію. Якби нам так пояснили, я б була трохи спокійніша.
НеГолосую• 13 ноября в 08:42
Ответ дляВероятненько
Не зовсім схожа. Бо мама до операції бачила, хоч і не чітко. Але так, після операції все чітко, на другий день зір був як до операції. Не чіткий. Але він поліпшувався , бо оку треба пристосуватися до нового кришталика. І це займає 2-4 тижні .Але попереджали, що операція не гарантія , є випадки коли людина так і не бачить після операції.
Мяо мой мяо• 13 ноября в 08:43
Ответ дляВероятненько
Ну Ви ж розумієте, що надіятись Ви звичайно можете, але на консультацію в інше місце я б зводила. Мамі робили у ’Новий зір’ на Подолі. Вдало. Там професор. Йдіть до нього.
Вероятненько
• 13 ноября в 08:43
Ответ дляНеГолосую
Саме так, спочатку одне, потім інше, але ніяких слів, що може бути відсутність результату.
Я не знаю, як правильно з точки зору медицини, бо лікар саме безапеляційно сказав, що потрібно обидва ока « міняти», але якби відновили це око, то друге мабуть в не робили .
Вероятненько
• 13 ноября в 08:47
Ответ дляМяо мой мяо
А як прізвище професора? Оперував саме він ?
Скромняшка• 13 ноября в 08:50
Ответ дляВероятненько
Автор, звісно йдіть на альтернативну консультацію. А може бути, що це ще період реабілітації і пізніше стане краще?
Не по темі: в Києві проходив офтальмологічний форум - 70% лікарів в залі в окулярах 🤓, так що от так… собі не роблять операції
ХвостПистолетом• 13 ноября в 08:51
Ответ дляНеГолосую
Що говорить клініка?
Ні, не поререджали про таке
Робили тату в британському офтальмологічному
Вероятненько
• 13 ноября в 09:00
Ответ дляХвостПистолетом
Ні, не поререджали про таке
Ось і мій колега, якому вже гарно за 70-т, сказав, що йому як пообіцяли, так він і бачить на два ока, ні про які ризики не було. Тільки я вже пізно дізналася де він робив.
ХвостПистолетом• 13 ноября в 09:09
Ответ дляВероятненько
Я думаю вам варто для початку отримати неофіційний висновок іншого офтальмолога. Можливо в Центрі мікрохірургії ока і якщо його висновки будуть щодо протоколу проведення операції і наслідки негативні, тоді варто робити незалежну медичну експертизу, якщо клініка добровільно не готова виправити свої можливі помилки
Кинг-Конгша• 13 ноября в 09:52
Ответ дляСкромняшка
катаракта, на жаль, не лікується окулярами
Барбітта• 13 ноября в 10:01
В мікрохірургії ока на Богатирській зробили невдало колезі. Гроші не повернули. Ще зробили 4 втручання, правда на цей раз безкоштовні, але оком так і не бачить. На інвалідності. Тварюкі довбані.
Вероятненько
• 13 ноября в 10:10
Ответ дляБарбітта
Я так хотіла, щоб він бачив! Мене більше вибішує, що ніхто ні слова, лікар походжає з кавою , дівчатка медперсонал звіно нічого не мають права казати. Зателефонувала в британський офтальмологічний, вони сказали, щор ваш олікар має вам пояснити, що з вами відбувається, приходьте не раніше, ніж через місяць, якщо що. Поки ти не заплатив гроші в касу, ти потрібен, після, то вже твої проблеми. Коли бадьоро кажуть ’з вас 47000 і ви все бачитимете’, то ти ж думаєш що проблема тільки в грошах.
Мяо мой мяо• 13 ноября в 10:57
Ответ дляВероятненько
Пархоменко Георгій Якович. Оперував саме він. Він там головний. Пішли по відгуках до нього і не пошкодували тьфу-тьфу як то кажуть.
Носки на подтяжках• 13 ноября в 22:29
В мене маму оперували в Британському і мій відгук — негативний, тут дійсно — лотерея, друге око — боїться робити взагалі тепер, не довіряє лікарям, які солодко співали перед і розводять руками після
Вероятненько
• 13 ноября в 23:02
Ответ дляНоски на подтяжках
А що у вас сталося з оком ? Все добре, коли добре, а коли щось пішло не так, то зовсім інша історія. Сьогодні знову купа ’промивань’, інша лікар, яка хоча б заспокоювала і щось обнадійливо розповідала, бо до цього взагалі ніхто нічого, завтра на процедури. І тут дійсно розумію, що краще своє око, яке бачить хоча б 30 %, аніж ризики бути і без грошей і без зору і віжповідіь ’ну іноді так буває’.
Носки на подтяжках• 14 ноября в 10:38
Ответ дляВероятненько
Око постійно червоне, там як пісок, слізоточівість
Ніякі краплі, які вона змінює вже вкотре не знімають цей процес
Її футболять від одного лікаря до іншого, це вже за гроші кожен візит