Козачка• 26 ноября 2025
Кто ещё пакует вещи?
И планирует в ближайшее время уехать с детьми .Что вы с собой будете брать?И что решили делать с школой?
Я погнала• 27 ноября 2025
Ответ дляБритоножка
мне до зу как до неба рачки.и нормально себя чувствую
Це не вам адресовано
Козачка
• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ погнала
Автор, навіщо собі життя ускладнювати, переїзжайте на ЗУ, там спокійно і відносно безпечно
На рахунок ЗУ в мене є думка, що там ще більш небезпечно, оскільки люди більш розслаблено живуть і не чекають кожну мить небезпеки, а потім на жаль відбувається такі трагедії як в Тернополі і у Львові.В Мукачево прилетіло влітку в підприємство.Якщо вже все одно вимушена жити не дома, то краще виключити ці ризики.
Сама купляю квіти• 27 ноября 2025
Ответ дляБритоножка
А ви в якому місті чи селі?
Я погнала• 27 ноября 2025
Ответ дляКозачка
Моя думка, не відкладати життя і жити в моменті, бо виїхати закордон це не вирішення проблем, а втеча від них. А потім депресія і суїцид.