Невгамовна шахиня• 29 декабря 2025

Вот говорят, при ветрянке нельзя нурофен

А как знать, от чего поднялась температура, если высыпаний еще нет? Вы ж ребенку темп-ру нурофеном сбиваете чаще всего? А вдруг это ветрянка начинается?
ТебеОноНадось• 29 декабря 2025
А чего при ветрянке нельзя ?
Я не даю нурофен совсем, сбивала парацетамолом всегда.
Самохвалова• 29 декабря 2025
Ацетилсалициловую нельзя, а не Нурофен
автор Невгамовна шахиня • 29 декабря 2025
Ответ дляТебеОноНадось
А чего при ветрянке нельзя ?
Ну педиатры советуют как жаропонижающее использовать в первую очередь нурофен, во второю - парацетамол, и если уж это все не помогает, то анальдим. Но вопрос про ветрянку.
Ответ дляСамохвалова
Ацетилсалициловую нельзя, а не Нурофен
Ну, нурофен, говорят, тоже сильно нежелателен. Ацетилсалициловую, кажется, сейчас и так мало кто дает.
Дружная семейка• 29 декабря 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Сама придумала сама задумалась
175см55кг19лет (она)• 29 декабря 2025
В мене за 5 днів до головного висипу був 1 прищик підозрілий.
В дочки так само.
Коли вже пішла температура 38 через 4 дні в дочки прищиків було 3, але збільшені лімфовузли на шиї.
То вже і так було зрозуміло, я була на поготові.
Хоч,зазвичай до 39 не збиваю взагалі.
Самохвалова• 29 декабря 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Не настолько сильно, как аспирин
175см55кг19лет (она)• 29 декабря 2025
Ответ дляСамохвалова
Ацетилсалициловую нельзя, а не Нурофен
Аспірин взагалі не можна дітям через високий ризик синдрому Рея. Хоч мені в 12 років аспірин місяць виписували приймати, все було ок. Ніхто про такі ускладнення не говорив чи не знав.

При вітрянці не бажано ще й нурофен.
Самохвалова• 29 декабря 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)

При вітрянці не бажано ще й нурофен.
В детстве нас только аспирином и пичкали в 80-е(
175см55кг19лет (она)• 29 декабря 2025
Ответ дляСамохвалова
Мені в кінці 90-х його назначали. Місяць.
Ну і температуру лише ним збивали.
Рідко парацетамол, якийсь скандал із підробленим панадолом був, не пам´ятаю.
Нурофен ніхто тоді майже не знав.
Бутерброд з ікрою• 29 декабря 2025
Я вообще от действия ибупрофена недавно абалдела. Дочка заболела, сильно болело горло и голова. И она выпила за сутки 4 таблетки ибупрофена. Ее обсыпало так, я такого не видела. Лицо, живот все было огненное и чесалось. Так ей 16 лет.
Заздрість то погано• 30 декабря 2025
Нурофен не рекомендують саме при ветрягці бо це невибірковий інгибитор ЦОГ.
Заздрість то погано• 30 декабря 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Алергія може бути в принципі на будь-яки ліеи. Тут не в самому власне ібупрофені справа. Питання було про вітрянку, там інша причина.
Укр_жіночка• 30 декабря 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
У сина від Нурофену дорослого була реакція, яка виглядала як гепатит.
Жовта шкіра, якщо провести по ній пальцем - яскраво оранжева. Жовті склери очей. Ще й свербіло все тіло.
Він випив одну таблетку, але потім пив небагато води. Йому було майже 14 років, тобто хлопчина десь 175 см і під 70 кг вагою.
Як ми тоді злякалися, не передати словами.
Хоча до того він іноді пив дитячий Нурофен у сиропі і все було добре.
lisenok_8282• 30 декабря 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Донька перехворіла ось вітрянкою. Парацетамол її взагалі не брав. Мусила давати нурофен від темепратури високої, він гарно помагав. Вітрянка то пройшла. А через 4 дні знов темепература і стрептококова ангіна. Досі хворіє. І страшенно їй все чешеться. Вона всю ніч і день просто чухається без зупинки до крові просто . Я вже думаю може це Нурофен таке дає?
Укр_жіночка• 30 декабря 2025
Ответ дляlisenok_8282
Ангіна точно не від Нурофену.
А от свербіж може бути від нього, якщо печінка не справляється. Під час хвороби організм ослаб, приєдналася друга інфекція, печінка виводить токсини і через неї ж всі ліки теж проходять
У мого сина тоді сильно піднявся білірубін, бо розпадався гемоглобін, гемоглобін впав дуже на декілька днів... Печінка навіть збільшилася трохи, на УЗД дивилися :(
Допомагає пити більше чистої води.
Запитайте у лікаря, синові якийсь гепатопротектор для підтримки печінки призначали.