Я_канеша_извиняюсь• 14 января в 16:04
Я начала худеть и заметила, что стала менее терпеливой с людьми
Это временно или знак, что я слишком себя ограничиваю?
Все до блиску• 14 января в 16:10
А панічні атаки та тривожність не хочете? Я позбавила організм смачненького, а він мені подарував можливість дізнатись що таке антидепресанти) І я впевнена що це через те що раніше я заїдала стрес, а коли почала худнути, почала обмежувати себе в їжі, стала нервова, дратівлива, постійно зла, а потім тривожність і понеслось.
Губи до вух• 14 января в 16:12
Не заметила такого, наоборот расслабилась наконец и не стрессую т.к вес вернула
Невидимка Майя• 14 января в 16:15
Я так ухайдокуюсь в залі що мені пофіг на людей. В мене щоранку кардіо на 5.30, тричі вечорами тренування
Відірву та викину• 14 января в 16:24
Я не худею и стала менее терпеливой. Надоело терпеть и сглаживать, на голову садятся.
З родзинкою• 14 января в 17:34
Ответ дляВсе до блиску
Цукерки то ліки