Кров з молоком• 16 января в 11:57

Не можу вибрати імʼя.

Подобаються обидва імені, значення в обох гарне. І не можу вибрати. Ви за яке?
Зробіть вибір:
вже голосів: 131
Анна
Емілія
Ашотакоя• 16 января в 12:37
Ответ дляПтица секретарь
Ні, у нас всі кажуть Емілія. Ніяких кацапських Ємель
А скорочене можна Емма або Міла, якщо батькам і дитині подобається. Ми називаємо повним.
Моя знайома Емілія - Міллі.
Це одна. А інші просто Емілія, навіщо скорочувати? Цілі три склади людина не вимовить, бідося?
Бачу_майбутнє• 16 января в 12:39
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
100% будуть каверкати всюди.
Ну вже дуже люблять наші люди ім’я перекладати на українську.
В мене теж зараз така проблема в дитини . Бо її ім’я перекладають і звуть і пишуть деінде Оленка , хоча в свідоцтві про народженні вона Альона.
В мене подружка Альона (і за паспортом Альона), їй вже 40, все рівно хтось називає Олена чи Лєна
Птица секретарь• 16 января в 12:39
Ответ дляАшотакоя
Моя знайома Емілія - Міллі.
Це кому як подобається. Ми повним імʼям називаємо свою, без скорочень )
Ашотакоя• 16 января в 12:40
Ответ дляЦигарний шланг
Конечно я потом манька, а потом еще кто-то. Мы тут все, у кого аноним есть, минимум раз в день в маньку перевоплощаемся под прикрытием анонима. И да, чем проще баба - тем сложнее имена у детей. Кстати с маникюром так же и прочими другими маркерами)
Чем проще баба, тем она больше пытается самоутвердиться путем унижения окружающих ну и тем чаще называет женщин ’баба’
Бачу_майбутнє• 16 января в 12:42
Ответ дляАшотакоя
Моя знайома Емілія - Міллі.
В більшості скорочують імена , це не тільки в Україні так.
У доньки подружки Міля (Емілія) та Яся (Єсенія, чого скорочують так, не знаю).
Аноним Советчик• 16 января в 12:42
Ответ дляАшотакоя
Моя знайома Емілія - Міллі.
У нас допустим принято сокращать имена, как типо уменьшительно ласкательное. Поэтому говорят все абсолютно Эми в основном иногда Мили
Птица секретарь• 16 января в 12:42
Ответ дляБачу_майбутнє
У багатьох старших підсвідомо і глибоко сидить асоціація - шоколад Оленка і Алёнка.))) Я сама довгий час сприймала ці імена як одне і те саме тільки українською і російською
Бачу_майбутнє• 16 января в 12:45
Ответ дляПтица секретарь
В мене була асоціація з Чародеями, там була Альона Ігоревна
Баба на горошині• 16 января в 12:46
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мене від Емілії вже тіпає
Евеліна, Емма, Злата, Софія, Мілана- око сіпається
ВільнаНазавжди• 16 января в 12:47
Ответ дляМарфа Українівна
Мы с мужем не могли договариваться как второго ребенка назвать. Но тут кума сказала, пусть старший назовет, тогда счастливым будет. И сын назвал сестру именем, который мы придумали для него, если бы родился девочкой.
Если бы мне позволили дать имя моему младшему брату , его бы звали Бибигон .
Птица секретарь• 16 января в 12:48
Ответ дляБачу_майбутнє
А ще Альонушка і сірий вовк - і казка, і картина Васнецова))
Пенек Возмездия• 16 января в 12:49
Для Валерьевны имя Клара хорошо подходит.
Птица секретарь• 16 января в 12:50
Ответ дляПенек Возмездия
Клара у Карла украла корали)))
Мerida• 16 января в 12:52
Ответ дляАноним Советчик
Слушайте , отца дочери зовут Ваня, представляете если бы я спрашивала тут как назвать тут и написала отчество, тут бы на гавно все изошли😂
Так и есть. Уже
Ашотакоя• 16 января в 12:53
Ответ дляПтица секретарь
Вони насправді трохи так одне й те саме. Ну нема історії чи окремого значення у імені Альона. Але десь більш з 80х років минулого сторіччя пішла мода записувати дитину саме Альоною, щоб її лише так називали.
І нічого в цьому страшного нема, це НОРМАЛЬНО. Можна і Лєною записати у документах і вона буде саме Лєна, а не Олена, не Елена, не Альона. А ось Олени/Елены можуть своє ім´я скорочувати до Лєни чи Альони, як це завжди і було. Але скорочувати САМІ, а не по дефолту, як це люблять робити деякі, ще й доводити людині, як вона має право називатися, а як ні
Мerida• 16 января в 12:53
Ответ дляЦигарний шланг
Это мои фразы, чужую я здесь только одну за вами повторила, вы о ней? Я не имею ничего против, когда простые бабы пытаются выпендриться детским именем, сразу дает понять что они из себя представляют, но только детей жалко. На любой окраине и в селах одни Джастины из пгт в песочнице играют.
Вы уровень своего интеллекта и такта уже показали.хватит бродить по окраинам и селам. Книжку почитайте лучше.
Марфа Українівна• 16 января в 12:54
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну сын был подростком уже
Бачу_майбутнє• 16 января в 12:55
Ответ дляБаба на горошині
Чого?
Що саме не так.
Я 1980р, жила і навчалась в Донецьку, в моєму класі було 4 Наташі, 4 Олени, 3 Каті, 2 Тані та 2 Оксани, по 1 були тільки Юля, Яна, Інна та Іра.
Завжди до всіх звертались по прізвищам, бо казати Макарова Лєна то довго, простіше Макарова.
Зараз у доньки в 8-му класі (Київ), Маргарита, Катерина, Анна, Єсенія, Мірослава, Діана, Наталья, Варвара, Емілія, Віталіна, Злата, Маргарита, Ауріка, всіх по 1, тільки 2 Ані, і що в цьому поганого ?
Цигарний шланг• 16 января в 12:57
Ответ дляМerida
Я не брожу по окраинам и селам, я врач, они сами ко мне приходят. И самое интересное, что чем беднее и ниже интеллектуально-культурный уровень семьи - тем выпендрежнее имена. И это факт.
Баба на горошині• 16 января в 12:58
Ответ дляБачу_майбутнє
Чого?
Що саме не так.
Мірослава? Не Мирослава? У сина в класі: 4 Софії, Злата, Евеліна... Поганого нічого, просто зразу видно маму з села. Всі ці Евеліни і Даміри- сільських дів діти. Чомусь там такий тренд.
Мerida• 16 января в 12:59
Ответ дляБачу_майбутнє
Чого?
Що саме не так.
Это значит, по меркам советчицы, что нормальных имен в вашем списке 2-3, остальные выпендриваются.
Слава богу, что мы пришли к тому, что можем называть и записывать наших детей так, как хочется родителям. Единственное, на что надо обращать внимание - транслитерация, и сразу вносить правки.
Бачу_майбутнє• 16 января в 12:59
Ответ дляБаба на горошині
Можливо і Мирослава, мама пише російською в чаті (пише Мирослава), то я і переклала так.
Баба на горошині• 16 января в 13:00
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну то ви в курсі, що українською Мирослава
Мerida• 16 января в 13:00
Ответ дляБачу_майбутнє
Чого?
Що саме не так.
А, нет. Вон, врач вещает
’ Чем беднее и ниже интеллектуально-культурный уровень семьи - тем выпендрежнее имена’
Україна наше все• 16 января в 13:02
Ответ дляМарфа Українівна
У моей интернациональное - Елизавета. Ну как по мне, не трудно догадаться что это Элизабет и т д . Но нет. В Словакии это считается очень странным именем, совсем не похожим на их Альжбету, которая сокращено Бетка. Ну как бы совсем не Лиза. Для всех она теперь ЛИса, для учителя английского Элли. А Анна здесь Анечка, через Е.
Наоборот, АнИчка
Я тут Аничкой стала) Думаю потом и доках поменять))
Блакитне небо• 16 января в 13:02
Кіра Валеріївна . Не дякуйте)
Мerida• 16 января в 13:07
Ответ дляЦигарний шланг
Вы сейчас демонстрируете не факты, а свою ограниченность. Судить людей по именам- это не наблюдательность, а демонстрация пустоты в черепной коробке
Цигарний шланг• 16 января в 13:10
Ответ дляМerida
Ну если оно сморкается в рукав и Бебеля с Бабелем путает, то что судить) Конечно это у меня пусто в коробке, конечно у меня.
Баба на горошині• 16 января в 13:11
Ответ дляМerida
А, нет. Вон, врач вещает
Чого ви ядом тут брижчити, ну назвали ви своїх дітей якимось сільським випендрьожом і що?
Баба на горошині• 16 января в 13:13
Ответ дляМerida
Почитайте свої коменти, вас просто розпирає від того, а чого? Ну подобається вам сільський шик. ну назвали ви Тео-Дристослав- тіштися, чого вас хвилює чужа думка?