А тепер жаліються. Не хочуть думати про свої будинки, їх автономне отоплення, утеплення. Думають, що влада зробить їм харашо. В Україні. В селах ніхто ні на кого не надіється. Не знаю, чому у містах люди переклали на владу всю відповідальність, склали ручки. Кожен повинен думати сам за себе. Не купляти квартиру в 25поверховій куйні без газу, може їх перестануть будувати. І не треба мені розказувати про податки з вашими фопами трипроцентними і зарплатами в конвертах.
Я не знаю чому люди рішили шо в Україні соціальний рай. Звідки це взялося? Колись Азіров горожанам сказав: беріть лопати і розчищайтє. Привикли нічого не робити