Лепешечка• 27 января в 18:18
Кто живет в Европе с детьми, там реально так строго с вакцинацией?
Не пускают никуда без прививок ни в сад ни в школу? Строго очень с этим?
Прошу отвечать только по теме, без злых комментариев
Ответ для-Ань-
Ні. В світі тисячі різних хвороб. Лякають тільки тими, для яких виготовили вакцини. З недавніх пір навіть вітрянкою залякують, тепер це ’смертельна хвороба’.
Якщо є страх, значить у вас недостатньо знань. Рекомендую дізнатися більше про хвороби і про неефективність щеплень.
Книга «Безжальна імунізація»:
Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
Интересная статья «Если бы медики работали банкирами»
Антон Амантонио. Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга «Ну подумаешь укол»
Продолжение. Антон Амантонио. Разбираемся с Оффитом. Часть 1. Введение:
Сайт Захара Мілютіна:
Что делать, если у вас осложнение от прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
А за цим посиланням шанувальники вакцинної історії можуть завантажити повний (52 сторінки) текст датованого 1889 роком звіту для Британського парламенту з красномовною назвою
«Вакцинація доведена неефективною та небезпечною сорока п´яти роками зареєстрованої статистики»:
ВОЗ призывает к принятию неотложных мер для снижения вреда, наносимого пациентам при оказании медицинской помощи:
Книга «Безжальна імунізація»:
Сайт Захара Мілютіна:
Відмічусь в темі, щоб не загубити. А можна вам в особисті написати?
Веточка сакуры67• вчера в 20:15
Ответ дляОксана_Т
Так, напишіть