Бибер-анонимер• сегодня в 00:08
Стоит ли покупать старую bmw?
Bmw e39 2000 года на автомате, стоит или нет?
В шоколаде• сегодня в 00:21
Краще вже Шкода фабія 2016. Ціна однакова але на шкоді їздити будете, а в безу тільки нові запчастини відрами всипатимете
Зубная фея• сегодня в 00:38
39 кузов это классика, такую бэмэвэ берут те, кто понимают смысл такой покупки
Дикая Роза• сегодня в 02:11
залежить від того, для чого купити.
якщо хочете купити і їздити без проблем - беріть шось інше.
якшо у вас багато зайвих грошей і ви любите ходити пішки або їздити на таксі поки ваша машина на сто - беріть бмв.
в 2015 році в мене була е39 2000 року. ну тоді вона була ще не така стара як буде зараз того ж року випуску. і то я на той час вклала в неї дуже багато грошей поки привела до ладу. замінено було все шо можна замінити, перефарбувала кузов. але я хотіла саме бмв. то була любов ❤️ машина класна. впевнена навіть зараз є доглянуті в гарному стані. але за нею треба постійно доглядати. якшо у вас багато грошей і хочеться по@бать собі мозок то беріть)
Клептоманка• сегодня в 09:30
Да бмв-шники с сто не вылазят, какой смысл в этом, особенно такую старую? СТО-шники обычно смеются что если мимо них в этот раз проехало бмв, то в следующий раз точно остановится у них