Вітаю!
Можливо в когось в розділі пундики від Монобанку є знижка на техніку dreame і ви зможете відправити мені?
Розділ пундики знаходиться в кешбеку, додаю фото, як це виглядає.
Ответ длягаллея
я й не знала про пундики... кешбьек маю
Так, це нова функція, здається, ще не у всіх з´явилася навіть. Раз на тиждень промокоди мають змінюватися, тому має бути цікаво
Ответ дляSonne8752
не нашла
и спасибо, не видела этого пундыка
какой магазин должен быть?
и спасибо, не видела этого пундыка
какой магазин должен быть?
Можливо потрібно оновити додаток або буде трошки пізніше у вас. Мене цікавить знижка на техніку dreame, вони анонсували що має бути, але мені таке не випало
Ответ дляsvetla2201
Вам скинули?
Вже не кидати?
Так, дякую, вже кинули, єдине, підкажіть, якщо вказано чи там 15% знижки чи інша сума?
Ответ дляlulilu
У мене на дрим вказана 15%
Дякую, бо консультанти дають за цим промокодом меньше 15% 😡
Ответ дляIncol
ЦІкавенько. Моно у мене майже з перших днів їх існування, але пундиків поки не дісталося.
Так, помітила, що в багатьох друзів ще не має цієї функції, не знаю з чим пов´язано. Бо вона вже здається чи тиждень чи два запущена