Мальчижка• 1 час назад
Прокоментуйте
Почну з того що в мене є дитина. Я вдова. Сподобався давній знайомий, виявилось взаємно, зійшлися жити. Я знайомила до цього з дитиною.
З першого дня разом він особливо не звертав уваги. По хаті максимум міг пил прибрати. Я займаюсь дитиною, готую, прибираю і тд. Його думка : я даю гроші, ти все робиш, або давай мені гроші я буду робити. Окей, але він колишній військовий (руки ноги є) , на роботу не ходить бо : я нікому нічого не винен. Грошей не вистачає, я теж купляю продукти, плачу за дитину сама. З дитиною контакту 0. Був прояв агресії, бо вона біля нього скакала, а в нього голова боліла він крикнув : вийди нахер звідси. Я вступилася звісно типу « типу не маєш права так відноситись» , за що почав бити меблі. Потім прийшов в себе і з квітами просив вибачення у всіх. Просить народити йому , бо йому вже «пора». Я не збираюсь. Постійно претензії що нічого не вирішує, вважає себе пустим місцем. Але коли я купую собі речі (власні кошти) , техніку, йому ок. А як кудись мені піти-то маю з ним вирішити. Я маю йому казати що зробити по дому (по 20 разів) , бо він не розуміє сам. + квартира в якій ми живемо-безкоштовно, я попросила у родичів своїх. На прохання що хочу кудись сходити - відповідь : не хочу швендяти по місцях де багато людей. (Так я хочу, бо в мене депресія, я себе витягую (лікуюсь) і це чудо що зʼявилось бажання вийти в люди. Він не вважає героїчним що я готую, і вважає що не втомлююсь. ) так ось він відповів що треба чимось самозайнятись щоб не було нудно. Я можу і без мужика самозайматись. Ой як задовбало…
Запасная спина• 1 час назад
Чувака на вихід, а точніше ’вийди нахер звідси’ ! Агресори не міняються.
Злива інформації• 1 час назад
Куда с ним строить семью и тем более рожать от него? По отношению уже к вашему ребенку видно что отец он так себе, если человек любит детей, то он их любит, без агрессии и криков. И что значит бить мебель? Уже после такого выкидона надо было прощаться, склонность к такому поведению не уравнивается букетами. Про остальное я вообще молчу. Это тот человек, без которого будет лучше, нежели с ним.
Налогообложу• 1 час назад
Ок. Автор. Тепер давайте з початку.
Які якості вам подобаються у вашому раьнерв що вирішили жити разом?
Ответ дляЗлива інформації
А попробуйте такого без полиции женщине выгнать.
Мальчижка
• 1 час назад
Ответ дляНалогообложу
Ок. Автор. Тепер давайте з початку.
Спілкувалися на відстані рік , турботливий був
Мальчижка
• 1 час назад
Ответ дляSeehund
Не виходить, ви праві
Тушьмушьнюшь• 1 час назад
Ответ дляМальчижка
На расстоянии в чем выражалась забота?
Злива інформації• 1 час назад
Ответ дляSeehund
Это верно, такой неадекват еще неизвестно как себя может повести, однозначно нужна поддержка либо родственников-мужчин, либо полиции. И после он тоже не так быстро отстанет, к сожалению
Міряно-переміряно• 1 час назад
Автор, ви ж нормальна ? До вашої дитини ставлення ніяке, і ця кОртошка ще хоче від вас дитину 🤪😂 о це даааа, ви дитину свою і себе не любите. Повірте ваша дитина вже страждає психологічно, коли він вдома, просто вам нічого не видно 🙂↔️
Кондуктор троллейбуса• 1 час назад
Ответ дляМальчижка
Ви рік поспілкувалися на відстані і пустили в дім психічно неврівноваженого мужика
Виганяйте поки не пізно
Царевна в уггах• 1 час назад
Ответ дляМальчижка
Нафуй Вы это припёрли к себе жить? ЗАЧЕМ? После первого же вы#бона, его нужно было выставить нах.
Царевна в уггах• 1 час назад
Ответ дляТушьмушьнюшь
На расстоянии в чем выражалась забота?
Смайлики слал
Царевна в уггах• 1 час назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Так а что тут рекомендовать, безвыходная ситуация же.
Хочется верить, что Автор тролль, а не д.ура обыкновенная. Комментарии ей нужны
Нульовий сантиметр• 1 час назад
Ответ дляЦаревна в уггах
Может кто робот-пылесос порекомендует, чтоб меньше мужичка напрягать просьбами. Или лагерь для ребенка что б не раздражал его сильно.
Царевна в уггах• 1 час назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Ребёнка в интернат, а герою голож#пому, срочно родить дитачку, ему пора! Наследник ему нужен