Плету интриги• 02 апреля в 07:45
Виїхавши, а чому ви сюди заходите?
Я спочатку коли виїхала за підтримкою, потім за звичним колом спілкування, типу щоб подолати соціальну ізоляцію. А тепер щоб впевнитися, як правильно я зробила і почерпнути натхнення гребти всіма лапками, щоб не вертатися. Буває так важко, думаю "ну і фіг з ним, повернуся якщо що, зато буду вдома серед своїх". Зайдеш, почитаєш тут і розумієш, що ну його нафіг, таких своїх
А ще це так мило, коли тих хто виїхав звідси виганяють, а самі аж трусяться за темами про біженців